Vajinal Mantarı Nasıl Yendim🥳

Geçmiş olsun ,mantar olduğundan emin misiniz?Beyaz pütürlü peynir kesiği gibi bir akıntı oluyor mu .Bu akıntıya eşlik eden kaşınma ,kızarıklık vajina da şişlik ve yanma oluyor mu?
Bnde yeşil ve sarımsı bir akinti oluyor inan ne olduğunu Bnde anlayamadim gidiyorum enfeksiyon mantar diyolar bir sürü krem fitil verip duruyolar ama bir türlü geçmiyor hassasiyetlik şişlik kızarıklık ve aşırı yanma ve sızlama oluyor idaririmi yaptıkdan sonra daha çok yanıyor ama idar yolu enfeksiyonum yok bazen oturamıyorum bile o kadar temiz tutuyorum iç çamaşırlarımı ütülemeden asla giymem kuru tutuyorum ama hiç geçmiyor evlenmeden önce böyle bir sıkıntım yoktu rengli döneminde hiç bir sıkıntı yok renglim bitiyor yine başliyor o kadar zor durumdayimki artık kapsamı şaşırdım vajinal kültür yaptırmaya karar verdim geçsin de bu sıkıntıdan kurtulayimda para falan hiç umrumda degil yeterli sağlim olsun

Bnde yeşil ve sarımsı bir akinti oluyor inan ne olduğunu Bnde anlayamadim gidiyorum enfeksiyon mantar diyolar bir sürü krem fitil verip duruyolar ama bir türlü geçmiyor hassasiyetlik şişlik kızarıklık ve aşırı yanma ve sızlama oluyor idaririmi yaptıkdan sonra daha çok yanıyor ama idar yolu enfeksiyonum yok bazen oturamıyorum bile o kadar temiz tutuyorum iç çamaşırlarımı ütülemeden asla giymem kuru tutuyorum ama hiç geçmiyor evlenmeden önce böyle bir sıkıntım yoktu rengli döneminde hiç bir sıkıntı yok renglim bitiyor yine başliyor o kadar zor durumdayimki artık kapsamı şaşırdım vajinal kültür yaptırmaya karar verdim geçsin de bu sıkıntıdan kurtulayimda para falan hiç umrumda degil yeterli sağlim olsun
Ben de vajinal kültür yaptırmıştım candida albicans mantarı çıktı.Fitiller falan işe yaramadı.Siz de kültür yaptırın daha fazla gecikmeden türlü türlü enfeksiyon var mantar var.

Hocam detay bulamadım bu platformda yeniyim borik asitç suyla seyrelttinizmi nasıl hazırlanacağını anlamadıkki
Suyla seyreltmedim.Direkt olarak saf borik asit tozunu 600 mg lık şeffaf,bitkisel, vajinada eriyen kapsullere doldurdum ve gece yatmadan önce 1 tane kapsülü vajen içerisine fitil gibi gönderdim.İlk geceden itibaren etkisini gördüm. 3 ya da 4 taneden sonra akıntı kesiliyordu.Ancak adet olduktan sonra yine başlıyordu.Adet bitiminde yine 3 ya da 4 gece kullanıyordum.4 ay sonra adetim bittiğinde mantarın gelmediğini farkettim çok şükür tamamen vajina normale dondu. Ve tekrarlamadi darısı basiniza

Ben de vajinal kültür yaptırmıştım candida albicans mantarı çıktı.Fitiller falan işe yaramadı.Siz de kültür yaptırın daha fazla gecikmeden türlü türlü enfeksiyon var mantar var.
Bende öyle karar verdim artık belirsizlikler içinde mücadele etmekten yoruldum artık sürekli ağrı cekmekten vucudumda yoruldu çalışan kadınım işim bu acıdan daha zor kimseye Bisey diyemiyosuna malesef inşallah bir sonuca kavuşur ve artık bu illet beni bırakır allahım herkesin yardımcısı olsun allahım herkese Şifa versin kimseye böyle bisey yaşatmasın

Bende öyle karar verdim artık belirsizlikler içinde mücadele etmekten yoruldum artık sürekli ağrı cekmekten vucudumda yoruldu çalışan kadınım işim bu acıdan daha zor kimseye Bisey diyemiyosuna malesef inşallah bir sonuca kavuşur ve artık bu illet beni bırakır allahım herkesin yardımcısı olsun allahım herkese Şifa versin kimseye böyle bisey yaşatmasın
Doktorunuza danışarak siz de borik asiti deneyebilirsiniz.Fitiller yine ise yaramazsa denemekten birşey kaybetmezsizin

Peynir kesiği gibi beyaz akıntı varsa kesin mantardir ama diğer türlü akıntılar ancak kültür testi ile anlasilir

Suyla seyreltmedim.Direkt olarak saf borik asit tozunu 600 mg lık şeffaf,bitkisel, vajinada eriyen kapsullere doldurdum ve gece yatmadan önce 1 tane kapsülü vajen içerisine fitil gibi gönderdim.İlk geceden itibaren etkisini gördüm. 3 ya da 4 taneden sonra akıntı kesiliyordu.Ancak adet olduktan sonra yine başlıyordu.Adet bitiminde yine 3 ya da 4 gece kullanıyordum.4 ay sonra adetim bittiğinde mantarın gelmediğini farkettim çok şükür tamamen vajina normale dondu. Ve tekrarlamadi darısı basiniza
Merhaba bende 1 haftadır kullanıyorum ama benim akıntım geçmedi kaşıntı ve yanma yok akıntım azaldı fakat devam ediyor sizin ne zaman geçti tam olarak

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 yıl süren ve yaşam kalitesini bir hayli düşüren vajinal mantarı yendim.3 yıl boyunca fitil,probiyotik,sirke,karbonat,hindistan cevizi yağı,nioli yağı,iyot,sarmısak,prebiyotik turşu,genital hijyen balmı,oturma banyosu,kantaron yağı gibi olası çözüm yollarını denedim.Ama bana mısın demiyordu ve asla iyileşemiyordum.Sürekli araştırdım,makaleler okudum,doktorlara danıştım .Kadınlar Klubün de bir arkadaşın BORİK ASİTLE mantarı yendiğini okudum ve Borik Asit üzerine araştırma yapmaya başladım.Kadın doğum hekimime danıştım ve ben de bu yöntemi denedim. İnanır mısınız kökünü kazıdı.Aylardır o kadar rahatım ki anlatamam.Nasıl kullandığıma gelince internetten boş kapsül ve toz borik asit aldım.Kapsüllere borik asit doldurup vajinaya yerleştirdim.İlk kullanımda bile etkisini hissettim.3 gece kullanınca adete kadar mantar olmuyordu ancak adetten sonra yine başlıyordu.Pes etmedim.Her başladığında borik asitli fitili kullandım ve belli bir zaman sonra vajina floram tamamen normale döndü ve mantara veda ettim. Darısı başınıza🥳🤭(Not:Borik asiti ;Gebelik,gebelik şüphesi veya emzirme dönemlerinde kullanmayınız .AĞIZ YOLUYLA ALMAYINIZ!)
Merhaba şu an durum nasıl tekrar etdi mi? Başlamak istiyorum

Ben sadece Hamileliğin ilk aylarında bir ümit belki düzelir diye fitil kullandım .O ise yaramayinca doktor bana da yazmaya devam etti ama ben kullanmadım .Hamileliğim boyunca çektim.Dogumdan sonra da devam etti.En son kendi arastirmalarimla borik asiti denedim ve o şekilde iyileştim.Flora bozulduğu için fitiller ise yaramıyor .Borik asit aynı zamanda florayi onarıyor.İnsallah siz de şifa bulursunuz yaşamayan bilemez çok can sıkıcı.ama iyileşince yeniden doğmuş gibi hafifliyor insanmerhaba

Merhaba borik asiti normal trendyoldan mi aldnz bocek icin filan yaziyor korktum bu enfeksiyon maaf etti bni nereden hngi marka aldnzi soylersnz sevinrm
Resmini attı önceki sayfalara giderseniz göreceksiniz bende varmış resmi attım

Eklentiler

• IMG_2027.png
    IMG_2027.png
    164,3 KB · Görüntüleme: 50
Kuzum borik asiti bende evcillerimin her bölgesine uyguluyorum, aynı zamanda yüzümüde silerim ara ara. Kesinlikle mucizevi birşey.
Ben asit kelimesinden ürküp cesaret edemeyen hanımlara önerimle geldim LENS SUYU.
Vajinanın içerisine sıkıyordum her gece 3-4 günlük uyugulamalarla çözüme kavuştum ama artık yılmıştım.
Parmağım kadar boyutta ve sert katı şekilde mantarlar bir ara resmen parmağımı sokup temizliyordum yıllarca çok çektim. Lens suyu sonrası ada ara yineler gibi oldu o başladığında ben lens suyu sıktım tekrarlama bitti ve bir kere bile tekrarlamadı.

Merhaba borik asiti normal trendyoldan mi aldnz bocek icin filan yaziyor korktum bu enfeksiyon maaf etti bni nereden hngi marka aldnzi soylersnz sevinrm
Evet trendyoldan aldım,başta ben de korkmuştum ama asla korkacak bir şey değil, göze bile sürülüyormuş ki göz en hassas organ

X