Vajinal Orgazm sorunu !?!

ozlemsss381

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2019
93
36
27
Arkadaslar direk konuya girmek istiyorum. 3 yildir evliyim cinsel iliskimizde hicbir problem yok. Uyumumuz guzel esim anlayisli isteklerimiz karsilikli herhangi bir aci falan hissetmiyorum hersey normal anlayacaginiz fakatkusura bakmayin biraz ozel olacak ama bo.alamiyorum. surtunme yoluyla oluyor fakat iliskiye girdigimizde olmuyor. Gayet rahatim gayet istekliyim ama olmuyor. Hep olmus gibi rol yapiyorum. Nedeni ne olabilir ?

Orgazm noktasına ulaşabilmek kadınlarda erkeklerden daha uzun süreç istiyor. Eşinizin sizi düşünerek ilişkiyi uzun tutması gerekir. Zevk alıyorsanız ilişki yeterince uzun sürerse orgazm da olabilirsiniz. Öte yandan bence rol yapmakla büyük hata yapmışsınız. Eşinizle bu durumu paylaşarak size destek olmasını ve daha fedakar olmasını istemeliydiniz.
An itibariyle kendimi Haydar Dümen gibi hissettim :KK53:

Üstte olunca nasıl orgazm olunuyordu
Onun bir formülü Yok ama evliliğimin ilk yıllarında üstte ben varken daha kolay oluyordum hiç olamıyorsanız üstte siz olun pozisyon olarak belki daha rahat olursunuz burda okuyorum hiç olamayanları sanırım eşler birbirini tam anlamıyor genelde erkek zevk alıyor kadın da rol yapıyor ama böyle hayat mı geçer ıslaklık olmuyorsa hiç sevişme olmuyordur direk olaya girmeyin

Bende aynı dertten muzdarip durumdayim. 2 sene ye yakın zamandır evliyim ama daha 1 kere bile vajinal orgazm olamadim. Klitoris orgazm hep oluyor ama maalesef vajinal hiç olmadı ıslaklık fazlasıyla oluyor hatta zevk de alıyorum ama sonuca ulaşamadım bizde o yüzden klitoris orgazm olup bitiriyoruz. Zamanla olacağına inanıyorum açıkçası ben çünkü çoğu yazıyı okudum bu konuyla ilgili baslarda degilde bı kaç sene sonra olmuş çoğu kadin. Tek merak ettiğim şey iki orgazm arasında bı fark var mi. Yoksa bostan yere yormayalim kendimizi 😂

Bende aynı dertten muzdarip durumdayim. 2 sene ye yakın zamandır evliyim ama daha 1 kere bile vajinal orgazm olamadim. Klitoris orgazm hep oluyor ama maalesef vajinal hiç olmadı ıslaklık fazlasıyla oluyor hatta zevk de alıyorum ama sonuca ulaşamadım bizde o yüzden klitoris orgazm olup bitiriyoruz. Zamanla olacağına inanıyorum açıkçası ben çünkü çoğu yazıyı okudum bu konuyla ilgili baslarda degilde bı kaç sene sonra olmuş çoğu kadin. Tek merak ettiğim şey iki orgazm arasında bı fark var mi. Yoksa bostan yere yormayalim kendimizi 😂
Islaniyorsa nasıl orgazm olmuyorsun merak ettim

Islaniyorsa nasıl orgazm olmuyorsun merak ettim
Islaklık olunca orgazm olunuyor diye bı şey yok bence ıslaklık olması cinsel ilişkiye hazır olmak demek bence buda zaten on sevismeyle sağlanıyor ki oluşan kayganlık sayesinde ilişki daha rahat ve acısız şevkli hale gelmiş oluyor. Demek istediğim kuruluk gibi de bı sorunum yok

Olaya konsantre olunca oluyor aklından başka seyler geçerken kesinlikle olmuyor. Islanmak fln yeterli değil... Çünkü fizyolojik bir olay değil bence.tamamenpsikolojik. 7 senelik tecrübeli bir ablanız olarak diyorum 😂
Katılıyorum kendimi daha rahat hissettiğimde klitoris orgazm çok kolay oluyorum ve vajinal orgazm i daha yasiyamasam da zevk alıyorum bundan sonra full konsantre takilayim en iyisi 😂😂

Arkadaslar direk konuya girmek istiyorum. 3 yildir evliyim cinsel iliskimizde hicbir problem yok. Uyumumuz guzel esim anlayisli isteklerimiz karsilikli herhangi bir aci falan hissetmiyorum hersey normal anlayacaginiz fakatkusura bakmayin biraz ozel olacak ama bo.alamiyorum. surtunme yoluyla oluyor fakat iliskiye girdigimizde olmuyor. Gayet rahatim gayet istekliyim ama olmuyor. Hep olmus gibi rol yapiyorum. Nedeni ne olabilir ?
Bu konuyu konuşmuştuk bı gelişme olunca yazmak istedim. Vajinal orgazm oldum çok şükür ilk defa 1 yıl 8 ay sonra 😂 klitoris orgazm da daha uzun ve daha derin hissediliyor 3 kati daha fazla zevk gibi 😂 ustteyken oldu ve biraz kendini rahat bırakıp daha fazla ön sevişme sayesinde oldu. Haber vermek istedim nasıl olduğunu mesaj da anlatırım yazarsanız güzel deneyim herkesin eşiyle yaşaması lazım inşallah yaşarsınız

X