Vajinal Sülük Tedavisi Yaptıranlar

NAZLISSS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2020
38
25
33
Merhaba Kızlar,

Doktor 5,5 cm çikolata kistimin olduğunu ve laparoskopi yöntemiyle ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat olmak istemedim. Sülük yaptırdım ve sülükten sonra siyah renkte pelte gibi akıntı geldi. Sülük yaptırıp böyle akıntısı olan var mı,?

Merhaba Kızlar,

Doktor 5,5 cm çikolata kistimin olduğunu ve laparoskopi yöntemiyle ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat olmak istemedim. Sülük yaptırdım ve sülükten sonra siyah renkte pelte gibi akıntı geldi. Sülük yaptırıp böyle akıntısı olan var mı,?
Cıkolata kistin noldu gectı mı ise yaradı mı sülük

Merhaba Kızlar,

Evet bendede geçen sene 7cm kist vardı. Banada ameliyat dediler önce sülük denemek istedim. Kasiklardan sülük yaptim 3ncü adetimde siyah pihti düştü adetimde, kistti. Sonra doktora gittim birseyin kalmadı dedi. Sizin de büyük ihtimal kisti o düşen.

Hangi bölgeden yaptiniz siz? Ben kasiklardan yapmıştım. Biraz bekle derim adetle atilabiliyor. 3 ay filan bekle geçmezse kan değerlerin yeterliyse tekrar yap. Bende kansızlık vardı ondan 6 ay sonra gitmiş olsa bile iyice temizlensin diye tekrar yapacağım

kızlar kanamayı nasıl durdurdunuz? ben kuyruk sokumundan yaptırdım kanama durmadı hiç en son kantoron yağı sürdüm öyle geçti . Rahimdeki kanama kesilmezse ölümcül derecede riskli...

Hangi bölgeden yaptiniz siz? Ben kasiklardan yapmıştım. Biraz bekle derim adetle atilabiliyor. 3 ay filan bekle geçmezse kan değerlerin yeterliyse tekrar yap. Bende kansızlık vardı ondan 6 ay sonra gitmiş olsa bile iyice temizlensin diye tekrar yapacağım
kasıklara kaç tane koydular peki?

5 6 tane vardı sağ solda bir tane. Göbek altına 3 tane. Kansızlık varsa çok koydurmayin. Max 5
ben geçen ay hacamat ve sülük yaptırdım . 12 sülük kullanıldı . reglimde hormon ve kan tahlili yaptırıp kasıklara yaptıracağım değerlerim normal ise... kuyruk sokumuna yaptırmama rağmen benmde reglim çok pıhtılıydı.

Merhaba Kızlar,

size hangi bölgeden sülük uygulandı acaba?

Bnim arkadas
Merhaba Kızlar,

Doktor 5,5 cm çikolata kistimin olduğunu ve laparoskopi yöntemiyle ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat olmak istemedim. Sülük yaptırdım ve sülükten sonra siyah renkte pelte gibi akıntı geldi. Sülük yaptırıp böyle akıntısı olan var m

Benim arkadaşımın tahmini alacaklardı.tedavi süreci devam ederken sülük yaptırdı ameliyat günü almak için gittiğinde soktor muanesi de ne yaptın gerek kalmadı dedi ve almadılar tahmini☺️

Arkadaşımın rahmi ni alacaklardı.tedavi devam ederken sülük yaptırdı ameliyat günü almak için gittiğinde doktor gerek kalmadı dedi.ne yaptıysan toparlanmış dedi ve rahmi almadılar ☺️ hiç korkunuz olmasın gerçekten

Merhaba Kızlar,

Kistleriniz gectimi şimdi durumunuz nasil

X