Vajinal sülük tedavisi yaptıranlar

Ben de sülük ile hamile kaldığıma inanıyorum yıllarca çikolata kıstı dediler son 3 yılım dermoid kist dediler miyom vardı aşılama ve tüp bebek denedik ama olmadı sülük 2 kez yaptırdım 2.de zaten dikkat et kalabilirsin dendi ve kaldım çok şükür yakında doğum da yapacağım inşallah neyin vesile olduğunu olacağını bilemeyiz ama denemekte fayda var

Merhaba arkadaşlar yaptırmayı düşünen arkadaşlar sülüğü yaptırdınız mı. Birde hamile kalanlara bir sorum olacak. 😊 adet bitiminin kaçıncı günü yaptırdınız sülüğü ve sülükten ne kadar sonra birliktelik yaşadınız. Ben dün yaptırdım hala hafiften bi kanamam var.
Ben o sanslilardan oldum çok şükür 🥰 adet biriminin 2. 3. günü yaptrdim ilişki için 3 gün bekledik 2 günde 1 ilişki dendi. 2 gün kanama normal Ben 2 kez yaptırdım 2si de 2 gün kanamalı geçti ayrıca hacamat yapıldı sulukten önce ve çıkan kana göre detoks verdiler bikac da yag verdiler 1 hafta kullandım o ay hamile kalmisim

Öncelikle yaptırdığım kadın sertifikalı eğitimini almış bi abla o yüzden içim rahat 😊 ve kullandıkları sülük tıbbi sülük ve sadece bi kez kullanımlık yani 1 sülünü sadece bi kez kullanıyor. Doktorlara gelince de aslında artık onlarda biliyorlar pcos hastası olduğum için düzensizdi adetlerim hep sülükten sonra 27 günde bir oluyorum artık. Doktorda şaşırdı anlattım sülük ve hacamat yaptırdığımı ve hemen vajinal sülük mü yaptırdın çok hasta gelip söylüyor bu şekilde dedi zaten doktorda öyle söyleyince cesaret edemiyordum yaptırmaya bi cesaret geldi 😂 artık onlarda sağlık için kullanıldığını biliyor ve karşı çıkmıyor. Yaptıracak olanlara da tavsiyem herkese yaptırmasın sertifikalı olduğuna ve tecrübesine dikkat etsinler
Ben de vajinal mantar var 5 aydır geçmiyor vajinal sülük tedavisi yaptırmak istiyorum ama güvenilir bir yer bilmiyorum siz yaptırdığınız yerden memnun kaldınız mı ve bana numara ya da adresini yazabilir misiniz çok sıkıntı çektim şu mantardan çok dua ederim size

Ben kimseye yaptırın ya da ben size yapan birini önereyim demiyorum ben kendim yaptırmayı düşündüğüm için insanlara soruyorum bildiğim kadarıyla da bilgi aktarıyorum . Sertifikayı da zaten yapan insanlar ebe veya hemşirelerden ders alarak yapıyor. İsteyen doktora isteyen herhangi bi sertifikalı insana yaptırabilir. Lütfen söylediklerimi çarpıtmayın
Merhaba hangi ilde nereye yaptirdiniz acaba bende de hem korkuyor hem yaptırmak istiyorum🙏

Hanımlar selamlar, sülük tam olarak nereye yapılıyora bir açıklık getirmek istiyorum. Bu soru ben yaptırmadan önce kafamı çok kurcaladı. Bir çok kişiye sordum, farklı cevaplar aldım. Farklı cevaplar almamın nedeni insanların cinsel organının parçalarının ismini tam olarak bilmemesinden kaynaklanıyor bence. Yani vulva, vajina, rahim ağzı ve rahim ayrımını tam olarak bilmiyorlar. Öncelikle şunu söyliyeyim, geçen hafta yaptırdım, tamamen ağrısız (ben ısırık mısırık hissetmedim) ve kolay bir işlem.
İşlem şu şekilde gerçekleşiyor; speklumla vajina açılıyor, daha sonra sülükler rahim ağzına konuyor (rahimin içine DEĞİL). Spekulum işlem boyunca orada takılı kalıyor. Rahim ağzı dar olduğu için (bir nevi makata benzetebiliriz) sülüklerin rahimin içine girmeleri söz konusu olamaz. Sülükler orada işlem yaparken çok kısa sürede işlerini hallediyorlar. Benim 10-15 dk arası sürdü. Normalde farklı bölgelerde çok daha fazla süre kalabiliyorlar ama rahim ağzında bu söz konusu değil. İşlemlerini tamamlayan sülükler vajinanın dışına kendilerini bırakıyorlar, yani kendileri dışarıya çıkıyor (içeride amaçsız kalmak onların arzu ettiği bir şey değil:) ). İşlem sonrası benim ilk üç saat aşırı kanamam oldu (normal veya gece pedlerinin kaldırabileceği bir kanama değil) pıhtı pıhtı şeklinde kötü kanlar vardı, ikinci 3 saatte de yoğun kanamam vardı ama pedlerin kaldırabileceği bir kanamaydı. Sonra kanamam çok çok azaldı hatta lekeler şeklinde olmaya başladı. Toplamda 30 saat kadar sürdü. İlk gün aşırı halsiz düştüm, tüm gün yattım. İkinci gün daha iyiydim ama yinede halsizlik vardı. Üçüncü günümde hiç birşeyim kalmamıştı. Şimdi kendimi normale göre daha dinç hissediyorum, muhtemelen sülüğün etkisi. Bu arada herkesin deneyimi kendine has. Bende ki kanama beni halsiz düşürecek tarzdandı ama herkeste böyle olacak diye bir şey yok. Uygulayan kadında: senin aşırı kanaman var endişe etme ve bu kişiden kişiye değişebiliyor, dedi. Değişmeyen tek şey; vajinal sülük veya rahim sülüğü diye tabir edilen şey aslında rahim ağzına yapılıyor olması. Sülük vajinaya da yapılabiliyor ama o tabirlerden kasıt rahim ağzıdır.. sevgiler
Nerede yaptırdınız acaba

Merhaba canım. Ben de muayene olurken çok zorlanıyodum hatta spekulum daha önce hiç taktırmamıştım. 10 gün önce rahme sülük yaptırdım ben de. Zorlandım spekulumu takarken ama sülük hiç rahatsızlık vermedi. Ben yaptırabildiysem herkes yaptırır heralde diyorum :) 15 dk filan sürdü. Sonuç nedir bilmiyorum tabi göreceğiz bakalım. Ama bence korkma yapan kişi iyiyse sıkıntı yaşamazsın diye inşallah.
Ben istanbul fatihte birine yaptırmıştım. Çok tatlı anlayışlı biriydi o beni rahatlattı.
Nerede yaptırdınız acaba 🙏

Hacamat sülük bunlar şifa rabbim boşuna vermemiş tabiki sülük ilk önce tutunuyor analiz ediyor ve 172kusur enzim salgiliyor ne eksikse vucudunda nerende sorun varsa ona göre analiz edip enzim gönderiyor zaten görevi bittiğinde kendiliğinden düşüyor. Bende çok yaptırdım şifa niyetine

Rahim ağzına sülüğün sürecini soran olmuş, ben kendimden anlatayım. Ben şu ana kadar birer ay aralıkla 3 kere rahim ağzına sülük yaptırdım.
1) İlkinde 9 tane orta boy sülük koydu. Aşırı derecede kanam oldu. Hatta halsiz düştüm(3 gün yattım). İlk 3saat aşırı kanadı, ikinci 3 saat ise yine yoğundu ama regl yoğunluğundaydı, sonraki saatlerde lekeler şeklindeydi, (kötü koyu renk parçacıklarda döküldü). Toplam hepsi 30 saat sürdü (kanama+lekelenme)
2) ikincisinde 11 tane minik sülük kullandı. Yoğun kanamam oldu ama hiç halsiz düşürmedi ve ilkine nazaran kanama daha azdı. Gayet dinçtim. İlk 2 saat yoğundu yavaş yavaş azaldı yoğunluk. Bir kaaç saat sonra lekenmeler başladı ve bu lekelenmeler tam 3 gün sürdü. Arada kötü ve koyu renkli parçalar döküldü yine.
3) üçüncüsünde 9 tane orta ve küçük boy sülük kullandı. Kanamam öncekilere nazaran daha azdı. Halsiz düşmedim çok şükür. İlk bir saat yoğundu sonra çok çok azaldı. Bu sefer lekelenme 4 gün sürdü, yine kötü koyu renkli parçalar döküldü.

Tabii bütün kanamalarım esnasında pıhtılaşmış kanlarda aktı, sadece sıvı değildi. Benim kanaatim; sülük gerçekten sadece kötü kanı akıtıyor. Benim her bir sonraki kanamamda, akan kan miktarı çok daha azdı bir öncekine nazaran. Demek gerçekten sülük orayı temizliyor ve temizlediği için daha az kanıyor.. şöyle de ilginç bir şey oldu sülük uygulattığım an meme ağrım vardı. Uygulamadan sonra hemen kesildi ve bir daha şiddetli meme ağrım hiç olmadı. Çok şükür.
Bu arada dikkat edilmesi gereken bir husus var; kansızlık varsa bu mutlaka uygulayan kişiyle konuşulmalı!
Nerede yaptırmıştiniz fayda gördunuzmu

Vajinal sülük ve hacamati 3 sene önce yaptırdım. Kadın sırtımı açar açmaz senin prolaktin hormonun çok yüksek dedi. Ve evet ben prolatikten çok çeken biriydim. Zor hamile kalıyordum ve düşüyordu. Herşeyi yaptırdım bundan geri kalmiyim dedim. Kadın okadar işine ehli biriydiki yüzündeki nurdan belliydi. Ve para için yapsa sürekli gel derdi bir kere yaptırman yeterli dedi bana. Yaptırdım kanamam çok oldu ama en zoruda hacamatın iyilesirken kaşıntısı çok beterdi . Sonra tüp bebeğe başladık. İnanirmisiniz bilmiyorum ama hiç bir tahlilim kötü çıkmadı. Şükürler olsun Rabbime yani ben o sulugu de hacamatida iyi ki yaptırmışim diyorum. Benim rahmime karnima ve sırtıma koydu ama hepsini aynı anda yapmadı iki üç kere seansa gittim.
Nerede yaptırdınız acaba 🙏

Sülük yaptırdığınız kişilere çok dikkat etmelisiniz o mikrop sülük ten bulaşmaz daha önce kullanılmış sülük ten mikrop bulaşır ki buda çok tehlikelidir bende sülük tedavisi görüyorm yaptırdığım kişi işin ehli ve laboratuvar sülülüğü kullanıyor tek kullanımlık.
Merhaba nerede yaptırdınız acaba

Kızlar bende dün göbek deliğine ve yumurtalıklara sülük yapıldım şükür. Korkulan bi işlem olmadı . işin ehli birinde yapılın inançlı olsun lütfen dualarla yaptık miyomun oldugu yeri öyle morarttı ki şişti ki morarma ve şişlik hastalığın iyi olduğuna iyileştiğne işaret zaten geçen ay hacamat bu ay sülük diğer ay hacamat ekimde sezeryan bölgesine sülük kasım hacamat aralık rahme sülük ve tedavi bitcek inşAllah . o kadar rahat ladığımı hissettim ki sanki miyom ameliyatı olmuşum açık ameliyat dikişim var ama iyileştiğini hissediyorsunuz ah keşke daha önce bu hacamat sülük yaptrsaydım
Nereye yaptirdiniz acaba 🙏

X