Vajinal sülük tedavisi yaptıranlar

Banada önerildi ama ben korkumdan asla yapacağımı düşünmüyorum :KK17:
Yapanlara helal olsun valla.
Hayıt suyu ve vajinal sülük beraber önerildi ben sadece hayıt suyu kullandım sülüğü kuyruk sokumuna yaparım belki ama vajinal ıııı düşünemiyorum :KK43:

Banada önerildi ama ben korkumdan asla yapacağımı düşünmüyorum :KK17:
Yapanlara helal olsun valla.
Hayıt suyu ve vajinal sülük beraber önerildi ben sadece hayıt suyu kullandım sülüğü kuyruk sokumuna yaparım belki ama vajinal ıııı düşünemiyorum :KK43:
Aynen kasık ve bel bile beni zorladı hem huylandim hem acıdı hem kanamasi uzun sürdü oynak yer olduğu icin. İnsallah fayda görmüşümdür tabi

Aynen kasık ve bel bile beni zorladı hem huylandim hem acıdı hem kanamasi uzun sürdü oynak yer olduğu icin. İnsallah fayda görmüşümdür tabi
İnşallah canım eşim de yaptırdı kuyruk sokumuna o gün baya kan geldi adam bayılacaktı az daha :KK70: meğersem aç bırakmış kendisini.
Bende hacamat ve sülük düşünüyorum ama vajinale cesaret edemiyorum

Kızlar size umut olayım kesinlikle dogru yoldasınız benım ıkı tupum kapalı ıdı cıkolata kıstım vardı
Amelyatda acılmadı
Hacamat suluk seansları gordum ve işinde uzman echomar Cevat hocaya gıttım rahîm filmi cekildim sukur tupler acıldı zaten suluk ten sonra kistye gıtmıstı

Elhamdülillah gebeyım Rabbim sizde nasip etsin inşallah dualarım sızınle🤲🥰

bnce rahim sülüğünü sertifikalı değilde yapan doktorlara gitmek daha sağlıklı , rahimde varis olduğunu varsayarsak o kişi kanamaya nasıl müdahale edecek? allah korusun ama bu yüzden ölen insanlarda var. Doktor yaparsa en azından nasıl müdahale edeceğini bilir. Bence yanlış tavsiye veriyorsunz insanlara. Rahim sülüğünü yapan doktora gidilmeli.
Ben kimseye yaptırın ya da ben size yapan birini önereyim demiyorum ben kendim yaptırmayı düşündüğüm için insanlara soruyorum bildiğim kadarıyla da bilgi aktarıyorum . Sertifikayı da zaten yapan insanlar ebe veya hemşirelerden ders alarak yapıyor. İsteyen doktora isteyen herhangi bi sertifikalı insana yaptırabilir. Lütfen söylediklerimi çarpıtmayın

Kızlar size umut olayım kesinlikle dogru yoldasınız benım ıkı tupum kapalı ıdı cıkolata kıstım vardı
Amelyatda acılmadı
Hacamat suluk seansları gordum ve işinde uzman echomar Cevat hocaya gıttım rahîm filmi cekildim sukur tupler acıldı zaten suluk ten sonra kistye gıtmıstı

Elhamdülillah gebeyım Rabbim sizde nasip etsin inşallah dualarım sızınle🤲🥰
Tebrik ederim hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına aldırsın canım 😘 ben bugün yaptırdım vajinal sülük . Buraya da yaptırınca yazarım demiştim o yüzden girdim bugün. Çok korkarak gittim elim ayağım titredi çok heyecan yaptım ama korktuğun gibi olmadı çok şükür. Zaten sülükler düşünce hacamat yapan abla dışarı çıkana kadar bekledi. Sağolsun çok iyi bi ablaydı çok sakinleştirdi beni sonra tüm sülükler bitti kalkmak üzereydim bir avuç doluyu kan pıhtısı çıktı . İnşAllah önce rabbimin sonra hacamat yapan ablanın da vesilesiyle işe yarayacağını düşünüyorum . İnşAllah hayırlısı olur 🥰

Ben kimseye yaptırın ya da ben size yapan birini önereyim demiyorum ben kendim yaptırmayı düşündüğüm için insanlara soruyorum bildiğim kadarıyla da bilgi aktarıyorum . Sertifikayı da zaten yapan insanlar ebe veya hemşirelerden ders alarak yapıyor. İsteyen doktora isteyen herhangi bi sertifikalı insana yaptırabilir. Lütfen söylediklerimi çarpıtmayın
çarpıtma derken ??? faydalı olabilecek bir tavsiyede bulundum sadece ... Hacamat ve sülük eğitimli kişilere gidilebilir ama rahim sülüğü tehlike arz etmekte onu anlattım , belki sizin başınıza gelmemiş olabilir ama başkalarının başına gelmeyeceği anlamına gelmiyor. Rahim sülüğü tavsiiye ederken doktora yaptırmasını belirtin diyorum. Bence siz fevri çıkış yapıyorsunuz. iyi gnler.

Mune Mune mune abla bence rahim sülüğü tarzı konular kapatılmalı , yanlış bilgilendirme yapılıyor. Sertifikalı biri gelip bize ameliyat edebilirim dese canımızı emanet edebilir miyiz ?
İnsan hayatı söz konusu sonuçta burda da... Rahim sülüğü tehlikeli ve ölümcüldür kimse bunu yazmamış ama ben yazayım istedim. Bacağınızdaki varise sülük yapışsa kan akışını durdurmakta nasıl zorluk çekersek , rahimi düşünün kapalı alan içeride varis varsa sülük oraya yapışırsa ve müdahale edilemez ise ölümle burun buruna gelirsiniz ki... Doktor sonuçta nasıl müdahale edilmesi gerektiğini bilir , dikiş atar vs... Rahim sülüğü yüzünden kan kaybından ölen kadınlar var. Bence yanlış bilgi alışverişi yapılmadan bu tarz konular kapatılması gerekir. Allah korusun burdaki yazıları okuyarak merdivenaltı sülük yaptırır ve o kadının canına mâl olur.

Tebrik ederim hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına aldırsın canım 😘 ben bugün yaptırdım vajinal sülük . Buraya da yaptırınca yazarım demiştim o yüzden girdim bugün. Çok korkarak gittim elim ayağım titredi çok heyecan yaptım ama korktuğun gibi olmadı çok şükür. Zaten sülükler düşünce hacamat yapan abla dışarı çıkana kadar bekledi. Sağolsun çok iyi bi ablaydı çok sakinleştirdi beni sonra tüm sülükler bitti kalkmak üzereydim bir avuç doluyu kan pıhtısı çıktı . İnşAllah önce rabbimin sonra hacamat yapan ablanın da vesilesiyle işe yarayacağını düşünüyorum . İnşAllah hayırlısı olur 🥰
Merhaba.adetime 3 gun var
Simdi yapsam olur mu vajinal sulugu.sıkinti olur mu.bu zamanda yapmam

Ben de bu ay sol kasığıma sadece sülük koydum . O taraftaki yumurtam hiç gelişmiyordu oradan yumurta gelişti bu ay. Küçükte olsa. İlk seferden işe yaradığını düşünüyorum. Adetten sonra da hsg çekileceğm cevat hocada daha sonra hacamat sülüğe baslıcam. Kesinlikle yararı var . Vajinal sülük son seçenek dedi hacamatçım. Önce kasıklara ve bel bölgesine yapacak seanslar seklinde

Ben de bu ay sol kasığıma sadece sülük koydum . O taraftaki yumurtam hiç gelişmiyordu oradan yumurta gelişti bu ay. Küçükte olsa. İlk seferden işe yaradığını düşünüyorum. Adetten sonra da hsg çekileceğm cevat hocada daha sonra hacamat sülüğe baslıcam. Kesinlikle yararı var . Vajinal sülük son seçenek dedi hacamatçım. Önce kasıklara ve bel bölgesine yapacak seanslar seklinde
Ben de aynen kasık ve belden yaptırdım hemen adet bitiminde, 10 gün geçti yeniden adet oldum cok sinirlerim bozuldu, yapan kişi de sülük seni temizlemiş dedi ama tam yumurtlama zamanima denk gelecekken adet oldu. Adet bitti simdi değerlendiriyoruz bakalım inşallah faydasını görürüz

Ben de aynen kasık ve belden yaptırdım hemen adet bitiminde, 10 gün geçti yeniden adet oldum cok sinirlerim bozuldu, yapan kişi de sülük seni temizlemiş dedi ama tam yumurtlama zamanima denk gelecekken adet oldu. Adet bitti simdi değerlendiriyoruz bakalım inşallah faydasını görürüz
Ben de yapmadı yan etki canım. Hacamat yaptırmadığım içindir belki. 4 tane sol kasığıma koydum. Çok şişti baya morardı. Yan etki yapar diye korktum hatta. Çok şükür yapmadı. Devam et canım tek bırakma

Ben de yapmadı yan etki canım. Hacamat yaptırmadığım içindir belki. 4 tane sol kasığıma koydum. Çok şişti baya morardı. Yan etki yapar diye korktum hatta. Çok şükür yapmadı. Devam et canım tek bırakma
Kasıklardan 3 belden 2 tane tutturmustum hacamat önceki ay olmustum bilmiyorum yan etki mi iyi bişey mi çözemedim, hayra yorup bekledim napiyim.. inşallah olur bir an önce hepimizin hayırlısıyla sağlıkla

Kasıklardan 3 belden 2 tane tutturmustum hacamat önceki ay olmustum bilmiyorum yan etki mi iyi bişey mi çözemedim, hayra yorup bekledim napiyim.. inşallah olur bir an önce hepimizin hayırlısıyla sağlıkla
Erkenden yumurta çatlatmış olabilir yumurta erken çatlsyınca erkenden adet oluyoruz çünkü

Hacamat için peynir yeme süt içme et yeme yumurta yasak .bunlar olmadan yemek bulamıyorum bende

Arkadaşlar rahmetli Aidin Salih hoca bu tedaviyi anlatmış. Kitabında yazıyormuş. Ben de henüz kitabını alamadım okuyan varsa sayfanın görüntüsünü atıversin.
Hepimize sağlık şifa olsun.

X