Vajinal sülük tedavisi yaptıranlar

Merhaba canım. Ben de muayene olurken çok zorlanıyodum hatta spekulum daha önce hiç taktırmamıştım. 10 gün önce rahme sülük yaptırdım ben de. Zorlandım spekulumu takarken ama sülük hiç rahatsızlık vermedi. Ben yaptırabildiysem herkes yaptırır heralde diyorum :) 15 dk filan sürdü. Sonuç nedir bilmiyorum tabi göreceğiz bakalım. Ama bence korkma yapan kişi iyiyse sıkıntı yaşamazsın diye inşallah.
Ben istanbul fatihte birine yaptırmıştım. Çok tatlı anlayışlı biriydi o beni rahatlattı.
Ahh o spekulum😞 her muayenede ne cektım, bi keresinde doktorun eline yapıstım. 2 kere Rahım filmi cektırdım anestesız onlar kadar acımaz dıye dusunuyorum ama ters tepermı veya ya dısarı cıkmazsa vs tereddütlerim oluyor🙄

İçeriye 8-9 tane attılar. Bir de benim lenf bezimde de kist vardı onun üstüne de bir tane koydular. Ama sülükten önce yine belime ve kasıklarıma hacamat yapıldı.
Kaç seans yapılacak rahme acaba ne için yaptırdınız bu sülüğü

• Beğen
Reactions: nsd
Kaç seans yapılacak rahme acaba ne için yaptırdınız bu sülüğü
Kaç seans olacağını bilmiyorum ben elimden geldiğince her ay gitmeye çalışacağım. Benim çikolata kistim var ve çocuk sahibi olmak istiyoruz 2,5 yıldır olmuyor. Ben hemen rahim ağzına yaptırmadım daha önce 2 seans dışarıdan yaptırdım sülükler. 3. de rahim ağzına yapıldı. Bundan sonra yine rahim ağzına mı yapılır yoksa dışardan mı yapılır bilmiyorum. Gittiğimde göreceğim.

Ahh o spekulum😞 her muayenede ne cektım, bi keresinde doktorun eline yapıstım. 2 kere Rahım filmi cektırdım anestesız onlar kadar acımaz dıye dusunuyorum ama ters tepermı veya ya dısarı cıkmazsa vs tereddütlerim oluyor🙄
Rahim filmi zor diyorlar onu yaptırabildiysen bence herşeye cesaret edebilirsin 😉ben şahsen rahim filmini düşünmeye bile korkuyorum 😁

Kaç seans olacağını bilmiyorum ben elimden geldiğince her ay gitmeye çalışacağım. Benim çikolata kistim var ve çocuk sahibi olmak istiyoruz 2,5 yıldır olmuyor. Ben hemen rahim ağzına yaptırmadım daha önce 2 seans dışarıdan yaptırdım sülükler. 3. de rahim ağzına yapıldı. Bundan sonra yine rahim ağzına mı yapılır yoksa dışardan mı yapılır bilmiyorum. Gittiğimde göreceğim.
Bende sırtıma bacaklarıma ve kuyruk sokumuna göbegéyaptırdım

• Beğen
Rahim filmi zor diyorlar onu yaptırabildiysen bence herşeye cesaret edebilirsin 😉ben şahsen rahim filmini düşünmeye bile korkuyorum 😁
Ahh cnm sorma 10 ay içinde 2 rahim filmi, 2 yumurta toplama, 1 transfer 1, histereskopi sayısız muayene oldum.😞🙄 Allah hepımızın yar ve yardımcısı olsun bu yolda. O zaman ben sulugu biraz düşünim🙂🥴

• Beğen
Cnm birde yaptırdıgın yerin adını alabilirmıyım ozelden🌼

• Beğen
Ahh cnm sorma 10 ay içinde 2 rahim filmi, 2 yumurta toplama, 1 transfer 1, histereskopi sayısız muayene oldum.😞🙄 Allah hepımızın yar ve yardımcısı olsun bu yolda. O zaman ben sulugu biraz düşünim🙂🥴
Çocuk uğruna neler çekiyor bu kadınlar ya. Allah sabır versin hepimize. Özelden gönderdim canım bu arada

Rahim filmi bazı merkezlerde hiç ağrılı değil sadece iki dakika sürüyor

• Beğen
Rahim filmi bazı merkezlerde hiç ağrılı değil sadece iki dakika sürüyor
Canım inan benim de kafam karıştı muayenede hiç zorlanmayıp rahim filmi çok zor diyen de var. Senin gibi düşünen de. Ama ben korkuyorum açıkçası muayenede zorlanmayanlardan bile rahim filminin zor olduğunu duyunca ben muayenede bile zorlanan biri olarak rahim filminde ölürüm heralde diyorum😥

Bebe boy spekulum kullandirtiyorum ben. Aynı dert bende de var.

Canım inan benim de kafam karıştı muayenede hiç zorlanmayıp rahim filmi çok zor diyen de var. Senin gibi düşünen de. Ama ben korkuyorum açıkçası muayenede zorlanmayanlardan bile rahim filminin zor olduğunu duyunca ben muayenede bile zorlanan biri olarak rahim filminde ölürüm heralde diyorum😥
Vajinusmusum var. Muayene olamadım daha önce hiç. Ama rahim filmi önemliydi benim için. Bıçaklanmış gibi hissetsem de olacağım en fazla dayanamazsam yarıda bırakırım diyerek girdim.oncesinde uyuşturucu sprey sıktım. En küçük aleti kullandı bana ben zorlanıyorum diyince. Hatta bana verdi ben yerleştirdim. Ama oldu. Ben yaparsam herkes yapar.Cok korkağım çünkü :))

Merhaba kızlar iyi akşamlar rahim sülüğünü kaça yaptırdınız

İçeriye 8-9 tane attılar. Bir de benim lenf bezimde de kist vardı onun üstüne de bir tane koydular. Ama sülükten önce yine belime ve kasıklarıma hacamat yapıldı.
Merhaba , sülük tedavisini Istanbul'da nerede yaptırdınız? Memnun kaldınız mı uygulamayı yapan yerden? Cevap verirseniz sevinirim

• Beğen
Merhaba , sülük tedavisini Istanbul'da nerede yaptırdınız? Memnun kaldınız mı uygulamayı yapan yerden? Cevap verirseniz sevinirim
Merhabalar ben memnun kaldım yapan arkadaştan bana bile katlandı ne diyim :) özelden yazıyım yapan arkadaşı reklam gibi olmasın :)

X