Vajinal zevk ve orgazm için buraya

Kızlar merhaba,

Bu yazıyı vajinal zevki ve orgazmı keşfetme yolunda olan hemcinslerim için yazıyorum.

Uzuuun yıllar boyunca vajinal yolla cinsellikten hiç zevk alamadım. Artık bu işten vazgeçmiştim, fizyolojik olarak benim vajinamda sinir uçları demek ki yok, klitoral takılacaksın diyordum. Penisin içime girişini çıkışını hissediyordum ama sıfır zevk alıyordum. Burada şöyle zevk aldım böyle orgazm oldum diye okuyunca abarttıklarını falan düşünüyordum. Çok fazla umutsuzdum. Sonra üstte olduğum pozisyonlarda rastgele 1-2 ilişkide zevk aldım ve orgazm gibi bir şey oldum, aha dedim bu işi çözdüm ama sonra yine zevk alamamaya başladım. Hormonel galiba dedim, hormonlarım düşük yapacak bir şey yok. Bütün kusurları giydirdim üzerime anlayacağınız. Ama güzel haber! Ben bu haldeyken bu işi çözdüysem demek ki siz de çözebilirsiniz. Bu iş fizyoloji işi değilmiş arkadaşlar, tamamen ne yapacağını bilme işiymiş.

Öncelikle kendinde problem olduğunu düşünen herkese seslenmek istiyorum, sizde hiç hiç bir problem yok. Emin olun yok. Bu insanlığın özünde olan, en ilkel özelliklerden biri. Nasıl hiç birimizin yemek yeme yeteneği yok olamayacaksa vajinal zevk alma yeteneği de yok olamaz. Buna tüm benliğinizle inanmanızı kendinizi ikna etmenizi istiyorum. Sadece bunu keşfetmediniz.
“Ben vajinal zevk alamıyorum” a inanmış bir beynin vajinal zevk alma ihtimali yok.

Kızlar şimdi ben son fail olan ilişkimden sonra durdum düşündüm. Yine aynı şeyler olmuştu, penisi hissediyordum ama zevk yoktu ya da bazen çok minik zevk alıyordum ama hemen gidiyordu. Dedim bu böyle olmayacak, nasıl klitorisime dokunuyorsam neresinden zevk alıp almadığını dokunarak bulabiliyorsam vajinama da aynısını yapmalıyım.

Çok rahat olabileceğim bir anı seçtim, kapattım kendimi odama. Parmaklarımla içeriyi keşfe çıktım. Tüm yoğunluğumu üst duvara verdim.
G noktası diyorlar süngerimsi yapı diyorlar. Bu nokta hemen girişte azıcık ileride üstte, kolayca bulunabiliyor. Buldum, başladım dokunmaya. Aklınıza gelebilecek her türlü dokunma stilini denedim. Yavaş, tempolu, okşayarak, ileri geri, yuvarlak çizerek... bir taraftan da moda sokan şeyler düşünerek... ve tepki vermeye başladı kızlar. Vücudumda adrenalini ufak ufak hissetmeye, kaslarımı germeye başladığını hissettim. Bir süre sonra o şekilde dokunmak aynı zevki vermedi, hemen farklı dokunuş stillerine devam ettim. O süngerimsi yapının sağını denedim solunu denedim. Biraz daha ileri gittim orada daha yumuşak daha soft bir yer var orada oyalandım farklı farklı şekillerde dokunarak. Gittikçe gerilmeye devam ettim bu çok güzel bir işaretti. Orgazm olma hedefi olmadan keşfe devam ettim, yanları denedim ileriyi geriyi. Klitorisimin şiştiğini, içeriden dokunarak, aslında her zaman klitoris ile mastürbasyon yaptığımız yerlerin gerildiğini şiştiğini hissettim, o an içeride de klitorisin devamları olduğundan emin oldum. Dokunuş şiddetimi ve sıklığımı hızlandırınca da mutlu sona ulaştım 😊 Acaba sadece denk mi geldi diye düşünüp ertesi gün tekrar aynı şekilde denedim ve yine mutlu son.

Vajinal zevk klitoristen biraz daha farklı, aynı hissi almayı beklemeyin, bu sizi şaşırtmasın. Klitoriste zevk çok yüzeyde hissedilebilirken Vajinalde zevk çok daha derinden geliyor. Gerçekten “derin” bunu anlatan en iyi kelime olabilir. Vücudunuzu gerim gerim geren bir şey. Orgazm da aynı şekilde çok daha derinden oluyor derinden olunca daha şiddetli oluyor.

Şimdi düşününce ilişkide neden hissiz olduğumu, doğru noktalara doğru şekilde baskı uygulayamamış olduğumuzu görüyorum. Rastgele bir iki ilişkide zevk aldığımı söylemiştim, onlar gerçekten de dokunduğum yerlere temas ettirebildiğimiz ilişkilerdi. Bundan sonra kendimi parmaklarımla nasıl keşfettiysem türlü pozisyonlarla o zevkli noktalara basınç uygulamayı deneyeceğim 😍

Bir de bence en önemli şeylerden biri ilişkiye tahrik olarak başlayabilmek. Nereye nasıl dokunacağınızı keşfetmeniz gerektiği gibi nelerden tahrik olduğunuzu da keşfetmeniz gerekiyor. Tahrik olduğunuzda vücudunuza adrenalin pompalanır, partnerinizin penisini içinizde istersiniz, vajinanızda ufak zonklamalar hissedersiniz. Bunlar olmadan ilişkiye başlamayın.
İlişkiye başlamadan penisle klitorisin etrafına minik baskılar uygulamak bende çok işe yarıyor bunu önerebilirim. Denemediğim ama işe yarayacağını düşündüğüm diğer bir şeyse ilişkiye başlamadan parmaklarımızla g noktasını ve vajinadaki diğer noktaları biraz harekete geçirmek 🤗 Benim de sorunum tamamen çözülmüş değil ama en azından vajinamdan zevk alabildiğimi vs gördüm, bunu sadece partnerimle uygulamak kaldı 😊

Böyle uzun uzun detaylarla yazdım ama herkesin bu sorununu çözmeye bir vesile olmak çok istedim.

Herkese bol keşifli günler diliyorum 🥰🥰
Merhaba. Bende g noktamı yeni keşfedenlerdenim. Eşimle ilişkilerimizde dediğiniz gibi ufak ufak zevkler oluyordu ama o doruk noktaya çıkamıyordum, klitorisle oluyordu sadece. G noktası çok derin bir orgazm yaşatıyormuş. Ama sorun şu ki orgazm olmam için Vajina girişinin 3-5 cm içinde ön duvarda o dokuya dokunabilmek için parmaklarımı hafif içe kıvırmam gerekiyor. Eşimle hemüz deneme imkanım olmadı ama bu orgazm eşmle nasıl olacak çünkü penisde öyle bir viraj yok ya öyle bir kıvrım yok yani.çünkü g noktasına ulaşmak için işaret ve orta parmakla gelgel işareti yaptığım zaman orgazm oluyorum. Eşimle bu nasıl olabilir mantığıma yatıramadım :KK43:

Merhaba. Bende g noktamı yeni keşfedenlerdenim. Eşimle ilişkilerimizde dediğiniz gibi ufak ufak zevkler oluyordu ama o doruk noktaya çıkamıyordum, klitorisle oluyordu sadece. G noktası çok derin bir orgazm yaşatıyormuş. Ama sorun şu ki orgazm olmam için Vajina girişinin 3-5 cm içinde ön duvarda o dokuya dokunabilmek için parmaklarımı hafif içe kıvırmam gerekiyor. Eşimle hemüz deneme imkanım olmadı ama bu orgazm eşmle nasıl olacak çünkü penisde öyle bir viraj yok ya öyle bir kıvrım yok yani.çünkü g noktasına ulaşmak için işaret ve orta parmakla gelgel işareti yaptığım zaman orgazm oluyorum. Eşimle bu nasıl olabilir mantığıma yatıramadım :KK43:
Eşiniz de elle uyaracak, ya da pozisyona uygun olarak arada siz kendinizi uyaracaksınız.

Önce ustteyken öne doğru eğilerek orgazm olmaya çalışın, zamanla her pozisyonda orgazm olursunuz,

2yi bulmuşsun 3ü boşver 🤣🤣🤣 ben hiç yaşamadım onu.

Ne doyumsuzuz aslında değil mi, millet 1in derdinde biz 2 3 🤣🤣🤣
Buna da şükür canım o konuda bişey demiyorum ama bı arkadasimiz 5.6 kez olabiliyor du geçen hafta yorumda taktik vermişti dün biter bitmez akşam denedim ise de yarıyor sanki

Buna da şükür canım o konuda bişey demiyorum ama bı arkadasimiz 5.6 kez olabiliyor du geçen hafta yorumda taktik vermişti dün biter bitmez akşam denedim ise de yarıyor sanki
Ben ne yaptıysam etkili olmadı, bir defa 2yi gördüm ama sonrası yok. Uzun da sürse ilkten sonra bitiyorum ben

Ben ne yaptıysam etkili olmadı, bir defa 2yi gördüm ama sonrası yok. Uzun da sürse ilkten sonra bitiyorum ben
Kasılmalar dan sonra bana kalsa hareket bile edemiyorum ama bu sefer müdahale etmedim eşime sen devam et durma deyince kısa sürede 2.yide oldum

Kasılmalar dan sonra bana kalsa hareket bile edemiyorum ama bu sefer müdahale etmedim eşime sen devam et durma deyince kısa sürede 2.yide oldum
İlk orgazmı olduktan sonra sonrakiler kısa aralıklarla oluyor, mesela misyonerle başlıyoruz orgazm yaklaşınca eşimi kendime daha çok çekiyorum, o da ona göre şekilleniyor, sonra üstte devam ederken orgazmlar arka arkaya geliyor,
5-6 orgazmı merak edenler var o yüzden açık yazdım, ustteyken kontrol bende olduğu için her orgazm sonrası bir kaç dk bekleyip kasılmayı dinliyorum, ustteyken ters oturunca da güzel oluyor tavsiye ederim 😉
Her ne kadar üstte olunca daha kolay orgazm olsam da eşimin aktif olduğu pozisyonlar ayrı bir heyecan veriyor 😍

Son düzenleme:
O Osirius gel bebeğim, nasılsın, nasıl gidiyor,kilo aldın mı,hele anlativer hele, hasret kaldık her şeyine 🌸
Güzel ve yoğun gidiyor şekerim, kilo da aldım löp löp yemekten, muhabbete aktif katılamayabilirim bugün en yoğun günlerimden biri malesef, sen napıyosun bakalım görüşmeyeli

İlk orgazmı olduktan sonra sonrakiler kısa aralıklarla oluyor, mesela misyonerle başlıyoruz orgazm yaklaşınca eşimi kendime daha çok çekiyorum, o da ona göre şekilleniyor, sonra üstte devam ederken orgazmlar arka arkaya geliyor,
5-6 orgazmı merak edenler var o yüzden açık yazdım, ustteyken kontrol bende olduğu için her orgazm sonrası bir kaç dk bekleyip kasılmayı dinliyorum, ustteyken ters oturunca da güzel oluyor tavsiye ederim 😉
Her ne kadar üstte olunca daha kolay orgazm olsam da eşimin aktif olduğu pozisyonlar ayrı bir heyecan veriyor 😍
Aynen öyle yaptım 5.10 saniye bekledim kasılma anında sonra Tekrar devam ettim 2.si oldu sagol

Onca zaman geçmiş hicbirimizin derdinde 1 gram eksilme olmamis herhalde.

Ben de aynıyım. Bıktım her seyden. Zerre kadar tahammül duyamiyorum hayata karşı ona karşı.

Basarisiz denemeleri yüzünden nur topu gibi bir isteksizligimiz de olustu. Şeklini şemalini bile unutuyorum bazen. Ayda 2 3 kere görüyorum maksimum.

Dakikasinda bitiyor. 2.'yi düşünmek zaten yok. Ben mal gibi kaliyorum yatakta. Ne suslenesim geliyor ne bir hazirlik yapasım...

Arzulanmadığımı hissettikçe de özgüvenimi kaybediyorum. Mutsuzluğum arşa çıkmış durumda.

Bütün bu esnada da ev işleri sorumluluğu var bir yanda. Her bakimdan evin ve eşin hizmetçisi gibiyim. Alip başımı gidesim var.

Bu derdi kimseye anlatamiyor da insan. Içim içimi yiyor. Gençliğim, en guzel yaşlarım boyle yok olup gidiyor.

Arzulanmayacak kadin miyim diye soruyorum kendime. Değilim, gecmis iliskilerimde ooo hatirlamak bile istemiyorum. Dokunsanız aglayacak durumdayim. Bunlari yazarken bile burnum sızlıyor.

Güzel ve yoğun gidiyor şekerim, kilo da aldım löp löp yemekten, muhabbete aktif katılamayabilirim bugün en yoğun günlerimden biri malesef, sen napıyosun bakalım görüşmeyeli
Maşaallah canım,güzel haberlerini alırız hep inşaallah,
Benim de son iş günüm bugün, izne ayrılıyorum, bayrama öncesine kadar izinliyim, 3-5 gün çalışıp sonra da bayram izni olacak, biraz deşarj olmaya ihtiyacım var,

Ben de aynıyım. Bıktım her seyden. Zerre kadar tahammül duyamiyorum hayata karşı ona karşı.

Basarisiz denemeleri yüzünden nur topu gibi bir isteksizligimiz de olustu. Şeklini şemalini bile unutuyorum bazen. Ayda 2 3 kere görüyorum maksimum.

Dakikasinda bitiyor. 2.'yi düşünmek zaten yok. Ben mal gibi kaliyorum yatakta. Ne suslenesim geliyor ne bir hazirlik yapasım...

Arzulanmadığımı hissettikçe de özgüvenimi kaybediyorum. Mutsuzluğum arşa çıkmış durumda.

Bütün bu esnada da ev işleri sorumluluğu var bir yanda. Her bakimdan evin ve eşin hizmetçisi gibiyim. Alip başımı gidesim var.

Bu derdi kimseye anlatamiyor da insan. Içim içimi yiyor. Gençliğim, en guzel yaşlarım boyle yok olup gidiyor.

Arzulanmayacak kadin miyim diye soruyorum kendime. Değilim, gecmis iliskilerimde ooo hatirlamak bile istemiyorum. Dokunsanız aglayacak durumdayim. Bunlari yazarken bile burnum sızlıyor.
İlişkinin kısa sürmesi sorun, eşinizin ilişki süresini arttırmak için çabalamasi gerekir, o ugradmassa bu şartlarda orgazm olamamaniz çok normal, hiç konuştunuz mu,ne diyor bu duruma, sorunun farkında mı, sorun olmadığını mı düşünüyor

Ne hayatlar var Allahım 5 diyorlar 6 diyorlar 🥴🥴🥴 bir kere olsun yaa tek bir kere.. erkekler arası bi espri dönüyor hani sağ el nasır bağladı diye. Bende de parmak kireçledi resmen 🤦🤦 tek yapacaksam ne anlamı var
Problem ne, İlişki sıklığı ve süresi nasıl,

insanı en çok kahreden de bu yaşların bomboş geçmesi. zamanı geri getiremiyoruz ki. yaşadın yaşadın, yaşamadın geçmiş olsun

İlişkinin kısa sürmesi sorun, eşinizin ilişki süresini arttırmak için çabalamasi gerekir, o ugradmassa bu şartlarda orgazm olamamaniz çok normal, hiç konuştunuz mu,ne diyor bu duruma, sorunun farkında mı, sorun olmadığını mı düşünüyor
Farkinda konustuk. Konuştuğum icin daha da eksik hissetmis. Basarisizlik korkusuyla daha da uzaklasmis.

Terapi almaya karar verdik ama 1 kez gidip sonrasina devam etmedi. Ugrasiyor kendini zorluyor ama tedavisiz duzelecek bir sey degil bu.

Ben en basindan erken gelecek zevk olmayacak zaten diye şartlaniyorum ister istemez. Boyle olunca orgazm mümkün degil zaten.

Evlilik bu muymuş deyip duruyorum. Hic mutlu değilim. Eşim iyi bir insan bile olsa evlilikte bu yeterli degil. Arkadas olsak iyi biri olmasiyla mutlu olayim ama evliyiz. Cinsellik cok büyük yer kaplıyor evlilikte. O büyük yer bende bomboş. Sevgimi bile alip götürüyor bu durum. Napicam bilmiyorum. Yalnız olsam ağlayarak yazardim bunlari.

X