Vajinal zevk ve orgazm için buraya

Önsevişme guzel uzun oluyor ama beni tatmin etmiyor. Final yok. Kontrol bendeyken bile durduruluyorum. Hem yorul hem yarım kal. Valla bunaldim artik. Kendimi yormak istemiyorum. Işini yapsin kalksin istiyorum.
Ah canım o zaman malesef önünde iki seçenek var. Ya terapiye adam akıllı gidecek bu sorunu kökten çözecek yada boşanma kaçınılmaz.. içini karartmak istemiyorum yanlış anlama lütfen ama hem her çağırdıgında gelsın hem sorun bende olsun hem çözüm bulmayayım diyen adamı libidosu yüksek, genç, çıtır kadınlar kaldıramıyor malesef. Milletin ellisinden sonra kabuguna çekilip, arada bir iki tek attıgında zafer saydıgı ilişkiyi bu yaşta kimse kabul etmek zorunda degıl. Tamam birgün bu da bitecek, sonsuza kadar sürmeyecek ama o gün bu gün değil yani. İçi geçmiş kabağa dönen kendisi seni dibe çekmesine izin verirsen çok yıpranırsın.

Ah canım o zaman malesef önünde iki seçenek var. Ya terapiye adam akıllı gidecek bu sorunu kökten çözecek yada boşanma kaçınılmaz.. içini karartmak istemiyorum yanlış anlama lütfen ama hem her çağırdıgında gelsın hem sorun bende olsun hem çözüm bulmayayım diyen adamı libidosu yüksek, genç, çıtır kadınlar kaldıramıyor malesef. Milletin ellisinden sonra kabuguna çekilip, arada bir iki tek attıgında zafer saydıgı ilişkiyi bu yaşta kimse kabul etmek zorunda degıl. Tamam birgün bu da bitecek, sonsuza kadar sürmeyecek ama o gün bu gün değil yani. İçi geçmiş kabağa dönen kendisi seni dibe çekmesine izin verirsen çok yıpranırsın.
O kadar haklisin ki. Cok yıpranıyorum onu da yıpratıyorum biliyorum. Solup gidiyorum sanki. Ayrilsak mutlu olacak mıyım onun da garantisi yok. Cok iyi bir insan. Onun kadar iyi olup hem de istedigim libidoya sahip kimse yoktur herhalde. Bilmiyorum iste, hicbir sey yine tam olmayacak. Bu sefer yeni durumdaki eksiklikleri tolere edebilecek miyim? Kafamda sorular... bir daha kolay kolay evlilik düşünemem galiba. Kafam cok karışık.

O kadar haklisin ki. Cok yıpranıyorum onu da yıpratıyorum biliyorum. Solup gidiyorum sanki. Ayrilsak mutlu olacak mıyım onun da garantisi yok. Cok iyi bir insan. Onun kadar iyi olup hem de istedigim libidoya sahip kimse yoktur herhalde. Bilmiyorum iste, hicbir sey yine tam olmayacak. Bu sefer yeni durumdaki eksiklikleri tolere edebilecek miyim? Kafamda sorular... bir daha kolay kolay evlilik düşünemem galiba. Kafam cok karışık.
Bu çelişkiler bitiriyor zaten insanın hayatını, her ne karar berirsen ver hakkında hayırlısı olsun

Artı eksi hesabını iyi yapmalısın bu durumda. Bende bunlar haricinde de tutulacak taraf yoktu ha babalıgı harıc, harika bir babadır hep söylüyorum, bundan sonrası ıcın bana bu yetıyor da artıyor sadece berbat bır eşti. Sen su durumda bebek ısını zaten askıya almakla en dogru kararı vermıssın, once çift olarak belli bir noktaya gelebilin bebek en kolayı

bir de şunu diyeceğim. Kadınlarda dişil enerji düşük olunca, eril yüksek olunca erkeklerde de dişi enerji artıyormuş ve böyle olunca erekte problemleri çıkıyormuş ya da erken boşalma sorunu çıkıyormuş. Hani kendini tam erkek hissemediğinden..

Tam tersi kadın erilleşince de adet döngüleri azalıyormuş düzensizleşiyormuş. Bu kadınlara dişil enerji çalışması yaptırınca kadınların adet döngüleri düzelmiş.

Dişil enerji de sürekli sevgi de olmak yaşam enerjisi yüksek olmak, neşeli olmak. Hani sanıldığı gibi seksi olmak değilmiş.
Eril de daha atılgan sesi çıkan taraf oluyor. mesela hesabı erkeğin ödemesi biraz ataerkilce anlaşılabiliyor ama böyle yapınca erkek kendini erkek hissettiğinden kadınla daha uyumlu oluyormuş. Ve işte erekte sorunları oluşmuyor.

Kadın-erkek eşit ama sonuçta hepimizin cinsiyeti var.

Biraz saçma oldu eşinden mutsuz birine neşeli ol demek ama böyle bir şey duyunca size de yazmak istedim..

bir de şunu diyeceğim. Kadınlarda dişil enerji düşük olunca, eril yüksek olunca erkeklerde de dişi enerji artıyormuş ve böyle olunca erekte problemleri çıkıyormuş ya da erken boşalma sorunu çıkıyormuş. Hani kendini tam erkek hissemediğinden..

Tam tersi kadın erilleşince de adet döngüleri azalıyormuş düzensizleşiyormuş. Bu kadınlara dişil enerji çalışması yaptırınca kadınların adet döngüleri düzelmiş.

Dişil enerji de sürekli sevgi de olmak yaşam enerjisi yüksek olmak, neşeli olmak. Hani sanıldığı gibi seksi olmak değilmiş.
Eril de daha atılgan sesi çıkan taraf oluyor. mesela hesabı erkeğin ödemesi biraz ataerkilce anlaşılabiliyor ama böyle yapınca erkek kendini erkek hissettiğinden kadınla daha uyumlu oluyormuş. Ve işte erekte sorunları oluşmuyor.

Kadın-erkek eşit ama sonuçta hepimizin cinsiyeti var.

Biraz saçma oldu eşinden mutsuz birine neşeli ol demek ama böyle bir şey duyunca size de yazmak istedim..
Aman benim yüksekti de ne oldu allah askına, adam, adam olmadıktan sonra sen dişil enerjisi yüksek olsan ne olur. Allah herkese libidosu libidosuna denk ınsanlar düşürsün insallah

Bu olay kadınlar için çok önemli bir konu ve her kadın yaşamak ister sanırım. Gerçekten burada yazılan bilgiler ve taktikler ile bunu yaşayan oldu mu? Kusura bakmayın yeni evli biri olarak çok aceleci davranıyorum belki ama 😊

Kızlar merhaba,

Bu yazıyı vajinal zevki ve orgazmı keşfetme yolunda olan hemcinslerim için yazıyorum.

Uzuuun yıllar boyunca vajinal yolla cinsellikten hiç zevk alamadım. Artık bu işten vazgeçmiştim, fizyolojik olarak benim vajinamda sinir uçları demek ki yok, klitoral takılacaksın diyordum. Penisin içime girişini çıkışını hissediyordum ama sıfır zevk alıyordum. Burada şöyle zevk aldım böyle orgazm oldum diye okuyunca abarttıklarını falan düşünüyordum. Çok fazla umutsuzdum. Sonra üstte olduğum pozisyonlarda rastgele 1-2 ilişkide zevk aldım ve orgazm gibi bir şey oldum, aha dedim bu işi çözdüm ama sonra yine zevk alamamaya başladım. Hormonel galiba dedim, hormonlarım düşük yapacak bir şey yok. Bütün kusurları giydirdim üzerime anlayacağınız. Ama güzel haber! Ben bu haldeyken bu işi çözdüysem demek ki siz de çözebilirsiniz. Bu iş fizyoloji işi değilmiş arkadaşlar, tamamen ne yapacağını bilme işiymiş.

Öncelikle kendinde problem olduğunu düşünen herkese seslenmek istiyorum, sizde hiç hiç bir problem yok. Emin olun yok. Bu insanlığın özünde olan, en ilkel özelliklerden biri. Nasıl hiç birimizin yemek yeme yeteneği yok olamayacaksa vajinal zevk alma yeteneği de yok olamaz. Buna tüm benliğinizle inanmanızı kendinizi ikna etmenizi istiyorum. Sadece bunu keşfetmediniz.
“Ben vajinal zevk alamıyorum” a inanmış bir beynin vajinal zevk alma ihtimali yok.

Kızlar şimdi ben son fail olan ilişkimden sonra durdum düşündüm. Yine aynı şeyler olmuştu, penisi hissediyordum ama zevk yoktu ya da bazen çok minik zevk alıyordum ama hemen gidiyordu. Dedim bu böyle olmayacak, nasıl klitorisime dokunuyorsam neresinden zevk alıp almadığını dokunarak bulabiliyorsam vajinama da aynısını yapmalıyım.

Çok rahat olabileceğim bir anı seçtim, kapattım kendimi odama. Parmaklarımla içeriyi keşfe çıktım. Tüm yoğunluğumu üst duvara verdim.
G noktası diyorlar süngerimsi yapı diyorlar. Bu nokta hemen girişte azıcık ileride üstte, kolayca bulunabiliyor. Buldum, başladım dokunmaya. Aklınıza gelebilecek her türlü dokunma stilini denedim. Yavaş, tempolu, okşayarak, ileri geri, yuvarlak çizerek... bir taraftan da moda sokan şeyler düşünerek... ve tepki vermeye başladı kızlar. Vücudumda adrenalini ufak ufak hissetmeye, kaslarımı germeye başladığını hissettim. Bir süre sonra o şekilde dokunmak aynı zevki vermedi, hemen farklı dokunuş stillerine devam ettim. O süngerimsi yapının sağını denedim solunu denedim. Biraz daha ileri gittim orada daha yumuşak daha soft bir yer var orada oyalandım farklı farklı şekillerde dokunarak. Gittikçe gerilmeye devam ettim bu çok güzel bir işaretti. Orgazm olma hedefi olmadan keşfe devam ettim, yanları denedim ileriyi geriyi. Klitorisimin şiştiğini, içeriden dokunarak, aslında her zaman klitoris ile mastürbasyon yaptığımız yerlerin gerildiğini şiştiğini hissettim, o an içeride de klitorisin devamları olduğundan emin oldum. Dokunuş şiddetimi ve sıklığımı hızlandırınca da mutlu sona ulaştım 😊 Acaba sadece denk mi geldi diye düşünüp ertesi gün tekrar aynı şekilde denedim ve yine mutlu son.

Vajinal zevk klitoristen biraz daha farklı, aynı hissi almayı beklemeyin, bu sizi şaşırtmasın. Klitoriste zevk çok yüzeyde hissedilebilirken Vajinalde zevk çok daha derinden geliyor. Gerçekten “derin” bunu anlatan en iyi kelime olabilir. Vücudunuzu gerim gerim geren bir şey. Orgazm da aynı şekilde çok daha derinden oluyor derinden olunca daha şiddetli oluyor.

Şimdi düşününce ilişkide neden hissiz olduğumu, doğru noktalara doğru şekilde baskı uygulayamamış olduğumuzu görüyorum. Rastgele bir iki ilişkide zevk aldığımı söylemiştim, onlar gerçekten de dokunduğum yerlere temas ettirebildiğimiz ilişkilerdi. Bundan sonra kendimi parmaklarımla nasıl keşfettiysem türlü pozisyonlarla o zevkli noktalara basınç uygulamayı deneyeceğim 😍

Bir de bence en önemli şeylerden biri ilişkiye tahrik olarak başlayabilmek. Nereye nasıl dokunacağınızı keşfetmeniz gerektiği gibi nelerden tahrik olduğunuzu da keşfetmeniz gerekiyor. Tahrik olduğunuzda vücudunuza adrenalin pompalanır, partnerinizin penisini içinizde istersiniz, vajinanızda ufak zonklamalar hissedersiniz. Bunlar olmadan ilişkiye başlamayın.
İlişkiye başlamadan penisle klitorisin etrafına minik baskılar uygulamak bende çok işe yarıyor bunu önerebilirim. Denemediğim ama işe yarayacağını düşündüğüm diğer bir şeyse ilişkiye başlamadan parmaklarımızla g noktasını ve vajinadaki diğer noktaları biraz harekete geçirmek 🤗 Benim de sorunum tamamen çözülmüş değil ama en azından vajinamdan zevk alabildiğimi vs gördüm, bunu sadece partnerimle uygulamak kaldı 😊

Böyle uzun uzun detaylarla yazdım ama herkesin bu sorununu çözmeye bir vesile olmak çok istedim.

Herkese bol keşifli günler diliyorum 🥰🥰
Ben denemeye çalıştım kendıme dokunmayı ama kendımı kotu hıssedıyorum parmagımı oraya sokunca kendı kendı kendıme dokununca bıle utanıyorum zor durumdayımm:KK43:

Forumda bununla ilgili çok konu var onları gözden geçirin ama öncelikle eşinizle konuşup onun tavrını çözmeniz lazım.

Oragazm olabilmek için de öncelikle burada g spot, kegel egzersizi ve cinsellik konularını okuyun. İşinize yarayacak şeyler çıkacaktır
Bende 10 yıllık evliyim. Bir kez dahi ne vajinal nede klitoris orgazm olmadim.ve sogudugum icin bunca yildir cinselliği bitsede gitse modunda yaşadım.cunku esimde sadece kendini dusunuyor birlikteligimizde.isin tuhaf yani ben 10 yildir bunu hic problm olarak gormemisim.cok sevdigim meslegime,cocuguma,farkli ilgi alanlarina odaklanarak mutluluğu hep onlarda yaşadim eskiden bu yana k.k ne araştıracağım birşey olunca bakardim ama cinsellik bölümüne hiç bakmamıştım.üc ay önce birden devreler yandı araştırmaya başladım.uyede oldum özellikle sizin ve burdaki çoğu arkadaşın fikirlerinden çok istifade ettim bana çok müsbet katkısı oldu.onerdiginiz konularıda okudum.esimi dahada uçurmaya başladım ama maalesef burdan cesaret alarak eşime benim tatmin olman için neler yapması gerektiğini tek tek anlatmama rağmen tık yok adamda tmm söz nu sefer yapicam diyor sonrası yine hüsran...

Onca zaman geçmiş hicbirimizin derdinde 1 gram eksilme olmamis herhalde.

Ben de aynıyım. Bıktım her seyden. Zerre kadar tahammül duyamiyorum hayata karşı ona karşı.

Basarisiz denemeleri yüzünden nur topu gibi bir isteksizligimiz de olustu. Şeklini şemalini bile unutuyorum bazen. Ayda 2 3 kere görüyorum maksimum.

Dakikasinda bitiyor. 2.'yi düşünmek zaten yok. Ben mal gibi kaliyorum yatakta. Ne suslenesim geliyor ne bir hazirlik yapasım...

Arzulanmadığımı hissettikçe de özgüvenimi kaybediyorum. Mutsuzluğum arşa çıkmış durumda.

Bütün bu esnada da ev işleri sorumluluğu var bir yanda. Her bakimdan evin ve eşin hizmetçisi gibiyim. Alip başımı gidesim var.

Bu derdi kimseye anlatamiyor da insan. Içim içimi yiyor. Gençliğim, en guzel yaşlarım boyle yok olup gidiyor.

Arzulanmayacak kadin miyim diye soruyorum kendime. Değilim, gecmis iliskilerimde ooo hatirlamak bile istemiyorum. Dokunsanız aglayacak durumdayim. Bunlari yazarken bile burnum sızlıyor.
peki ama bunun çözümleri yok um geciktirici vb. gibi onları denediniz mi

Bende 10 yıllık evliyim. Bir kez dahi ne vajinal nede klitoris orgazm olmadim.ve sogudugum icin bunca yildir cinselliği bitsede gitse modunda yaşadım.cunku esimde sadece kendini dusunuyor birlikteligimizde.isin tuhaf yani ben 10 yildir bunu hic problm olarak gormemisim.cok sevdigim meslegime,cocuguma,farkli ilgi alanlarina odaklanarak mutluluğu hep onlarda yaşadim eskiden bu yana k.k ne araştıracağım birşey olunca bakardim ama cinsellik bölümüne hiç bakmamıştım.üc ay önce birden devreler yandı araştırmaya başladım.uyede oldum özellikle sizin ve burdaki çoğu arkadaşın fikirlerinden çok istifade ettim bana çok müsbet katkısı oldu.onerdiginiz konularıda okudum.esimi dahada uçurmaya başladım ama maalesef burdan cesaret alarak eşime benim tatmin olman için neler yapması gerektiğini tek tek anlatmama rağmen tık yok adamda tmm söz nu sefer yapicam diyor sonrası yine hüsran...
kendi kendinize boşalabilirsiniz . Önce bunu deneyin.

Gülümseyerek reddedin, eşinize istediğinizi vermeyin. Ay şimdi banyo yapamayacağım vs. deyin. Gülümseyerek güzel bir şekilde söyleyin kavga gibi olmasın. Ya da illa cinsellik yaşamak zorundaysanız o sonradan yapıp uçurduğunuz şeyleri yapmayın. Bir şekilde vermeden almanın olamayacağını bilsin. Siz böyle ses çıkarmadıkça işine geliyor. Ama tekrar söylüyorum bağırarak sinirli bir şekilde ya da onu suçlar bir şekilde olmasın. Tam tersi kendinizi önemsediğinizi belli edin.

kendi kendinize boşalabilirsiniz . Önce bunu deneyin.

Gülümseyerek reddedin, eşinize istediğinizi vermeyin. Ay şimdi banyo yapamayacağım vs. deyin. Gülümseyerek güzel bir şekilde söyleyin kavga gibi olmasın. Ya da illa cinsellik yaşamak zorundaysanız o sonradan yapıp uçurduğunuz şeyleri yapmayın. Bir şekilde vermeden almanın olamayacağını bilsin. Siz böyle ses çıkarmadıkça işine geliyor. Ama tekrar söylüyorum bağırarak sinirli bir şekilde ya da onu suçlar bir şekilde olmasın. Tam tersi kendinizi önemsediğinizi belli edin.
Teşekkürler.esimle birlikteligimizde orgazm olmadım ama dediginiz gibi kendim hallediyorum sürekli.aslinda libidosu yüksek bi kadın için kaliteli ön sevişmeyle uyarım olunca penetrasyonla zirve kaçınılmaz olur. Ama benim adam 10 15 saniyelik oralı bile zor yapıp 5 dakikada işini bitirir.bende haz almak istedigimi uygun dille anlatincada sen sapitmissin diyo.asil burda kopuyorum 10 yıllık yaşantımızda iş ev çocuk evlilik hep emek veren ben iken bi kadın olarak kadınsal hakkımın gereğini isterken sapıtmışsın muamelesi almak berbat hissettiriyo ona karşı istekte kalmiyo. Enerjisi böylesine yüksek kadınların bahtına neden sönük erkekler düşüyo

O normal mesaiden sonra eve gelir ben ise mesai sonrası birde özel ders vermeye gider sonrasında diğer sorumluklari halleder pert oldugum halde akşam duşumu alir süslenir kokulanir karşısına lokum gibi çıkarım ama adamin buna ragmen reddedip yorgunum dediği oldu.

Google da okumuştum klitoral boşalma deniyorsanız sürekli vajinal boşalma olmuyormuş vajinal boşalma için klitoral boşalmayı bırakın yazıyordu sonrasında vücut kendi kendiliğine öğreniyormuş vajinal olanı

Evet haklisiniz bende dediginizi okudum klitoralide zaten yine eşimle değil kendim yapıyorum. Çocukken ne olduğunun farkında bile değilken mast yapıyordum ne yaptigimi anlayınca bıraktım.yetiskin oluncada çok yoğun bi hayatim olduğundan ve vajinal orgazma menfi etkisi olur korkusuyla mast yapmadım hiç ama son zamanlarda hormonlar tavan ve eşimin performansi sebebiyle çareyi yine kendim halletmekte buluyorum.

X