Vajinamdan dolayı çok utanıyorum

Nasıl becerdin 2 sene kocandan saklamayı ay. Dert etme bu kadar hiçkimseninki mükemmel değil. Bembeyaz olmak zorunda da değil küçük olmak zorunda da değil. Kendin kır o düşünceyii
Beceremedim ki işte geceliklerle elbiselerle karanlık ışıkta vs saklamaya çalıştım hep gerçekten çok utanıyorum

öncelikle bir iki ton koyu olması fizyolojik bir durum. Oradaki hormonların etkisi ile zaten koyulaşır. Yüzümüz bile asimetrikken genital nasıl simetrik olsun ?

Kimden neyi saklıyorsunuz 😃 ayrıca adamın garipsemeyeceği varsa da eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmayın normal davranın. Mesela benim vücudumda epey çatlak var kilom da var bekarken hep dert ederdim evlenince nolacak diye.Eşimden kendimi hiç saklamadım oda hiç sormadı bu ne diye.Aman sanki onlar dört dörtlük mü bizim de derdimize bak 😅

Öncelikli olarak doktora gidip muayene olun, gerçekten büyütülecek bir durım mu, ameliyata ihtiyacınız var mı söyleyecektir. Benide çok rahatsız ediyordu ve daha yeni ameliyat oldum. İki doktora gittim, ikisi de kesin olman gerekiyor dedi. Onlar da tamam deyince bir cesaret labioplasti oldum.

Öncelikli olarak doktora gidip muayene olun, gerçekten büyütülecek bir durım mu, ameliyata ihtiyacınız var mı söyleyecektir. Benide çok rahatsız ediyordu ve daha yeni ameliyat oldum. İki doktora gittim, ikisi de kesin olman gerekiyor dedi. Onlar da tamam deyince bir cesaret labioplasti oldum.
çok sevindim sizin adınıza süreç zor mu fiyat aralığı nasıl

çok sevindim sizin adınıza süreç zor mu fiyat aralığı nasıl
Ben kombine ameliyat oldum. Labioplasti, meme protez ve dikleştirme. Hepsi için 60 bin TL ödedim sanırım labioplasti 20 bindi ama benim kombine olduğu için 15 bine indi. Bu fiyatı Ocak ayında almışım. Labioplasti ameliyatı hiç olmamış gibiyim, ilk günden beri ağrı, ödem, vs.... hiçbir belirti yaşamadım. Normal hayatıma devam ettim. Çoğu kişi sürekli yattık, çok ayakta kalınca ödem oldu vs.. yazmış. Ben ise sürekli oturdum, hiç yatmadım. Gece bile hafif oturur pozisyonda uyudum (protezden dolayı) buna rağmen Dikişlerim hiç rahatsız etmedi. Bu durumun doktorumla alakalı olduğunu düşünüyorum. Çok iyi araştırıp, plastik cerraha ameliyat olmanızı tavsiye ederim.

Birçok kadında öyle kaldı ki erkeklerin organları da kusursuz değil
Evet çok doğru söylüyorsunuz. Bir kadın bu operasyonu karşı cinsten ziyade kendisi için yaptırmalı. Henüz dikişlerim bile düşmedi ama şu halimle bile hayat kalitem çok arttı. Rahatsız eden fazlalıklardan kurtuldum.

Ne mutlu size ama bence fiziksel olarak rahatsızlık vermiyorsa görüntü için gerek olmadığını düşünüyorum

Sanki erkeklerin cinsel organı çok estetik bir şey, ekseriyetle yamuk, yaşlandıkça pişmaniyeye benzeyen kıllı testisler torba gibi sallanıyor, kafa desen bir şeye benzemiyor.

Cinsel organlar zaten öyle çok estetik organlar değiller. Herkesin vajinası kendine has, kıl tüy probleminizi hâlledin, temiz tutun kâfi. Hatta bazı erkeklere kıl da çekici de gelebiliyor. Vulvalar hormonel değişimler sonrası melanin fazlalığından birkaç ton koyu olabiliyor çok doğal; hamilelikle göğüs uçları ve vulva özellikle koyulaşır, çok normal! Çok fazla, sizin hoşunuza gitmeyen bir siyahlık veya sizi rahatsız eden ekstrem sarkık ve uzun bir vulva görünümü varsa; estetiğinizi de olun, renk de açtırın. Ama kendiniz için yapın!

Son düzenleme:
X