vajinamın şekli

bu şimdi senın benım bıldıgınız normal vajina e ne var bunda sımdı ters olan bu goruntude kol yada el mi olması lazım nerden ne uydurcagınızı bıle bılmıyosunuz yazık ya cok yazık o kafalarınızı hangı tarla suladı bılmıyorum kiiii

akannehironeee yaaaa ne kadarda rahatsın erkek ark heeeakannehir
allah sonumuzu hayır etsın
agızda sakız oldu namuseyvahedigeldismile
akannehirakannehir

Bu forumdan da anlayacağımız üzere her kadında aynı olmuyor. Dert etmeye gerek yok. Fakat genç arkadaşım seni çok iyi anlıyorum. Ben de aynı durumdayım. Senin yaşlarındayken senin kadar dert ederdim . Sonradan öğrendim bunun da normal olduğunu, hastayım zannederdim, bilsem üzülmezdim. Sebebi de genetik.Annen kızkardeşin büyük ihtimal buna sahip. Kızın olursa onda da yüksek ihtimal böyle olur.
Ayrıca bu ameliyata kişiyi fiziksel olarak rahatsız etmiyorsa karşıyım. Yani canını acıtmıyorsa seni hasta etmiyorsa.... psikolojik olarak rahatsız ediyor,erkek arkadaşım ne der diye ameliyata karşıyım. Bakıyorum da moda oldu sanki. Biçok kadında varsa demek ki bu şekil de normal. Bazılarının yaratılışı böyle. Bu ameliyat yaygınlaşırsa bu durum bir kusur sayılacak. Erkekler de bu kadınları kusurlu görmeye başlayacak. Zaten yeterince derdimiz var kilolusun zayıfla, boyum kısa topuklu giyeyim, manikür, ağda bi derdimiz daha oldu labioblasti.
Erkek arkadaşı o yorumda bulunan arkadaşım, arkadaşın seninle bu şekilde konuştuğunda cevap olarak malum organıyla ilgili bir yorum yapsaydın cevaben... ne hissettiğini anlasaydı.Eşim bahsederse çok gücenir gurur yapardım. Erkekler nasıl davranmalarına izin verirsen öyle davranır.

Son düzenleme:
Bu ameliyat yaygınlaşırsa bu durum bir kusur sayılacak. Erkekler de bu kadınları kusurlu görmeye başlayacak. Zaten yeterince derdimiz var kilolusun zayıfla, boyum kısa topuklu giyeyim, manikür, ağda bi derdimiz daha oldu labioblasti."

Çok yerinde bir tespit. Bu ameliyat yaygınlaşmamalı yoksa uçları dışarı taşan labialar (ki normal olan durum bu ve neredeyse herkezinki dışarı taşıyor) kusur sayılacak ve hepimiz labioplasti yaptırmak zorunda kalacağız. Tıpkı manikür ve ağda yaptırdığmız gibi. Bir bu eksikti.

Son düzenleme:
Çok yerinde bir tespit. Bu ameliyat yaygınlaşmamalı yoksa uçları dışarı taşan labialar (ki normal olan durum bu ve neredeyse herkezinki dışarı taşıyor) kusur sayılacak ve hepimiz labioplasti yaptırmak zorunda kalacağız. Tıpkı manikür ve ağda yaptırdığmız gibi. Bir bu eksikti.

Söylediklerine örnek olarak "Labioplasti olan varmı? konusunun baş kısımlarında yazmış olan "Akrepece'nin başına gelenleri örnek verebilirim. Mısırda, evlenebilmek için kadın sünneti olmak zorunda kalmış (Labioplastinin abartılmış hali - küçük dudaklar yok).

Yani toplum birşeyi "normal" olarak kabullendi mi geriye dönüş yok.

Son düzenleme:
cok gülüyoru´m yaa...haya damari catlamis derlerdi bilmezdim ne demek o...bunu bana erkek arkadasi yegeninin vaginasina benzetmesi inandirdi ...yakismiyor bizlere..ayipppp günahh diye birsey var ya...müslümanmisin diye soru sorulsa elhamdulillah müslümanim diye cevap verirler...kiniyorum hemdeeee siddetleee..yakistiramiyorum kendi milletimeeee...yegeninin vaginasina benzetmismismismis yuhhhhhhhhhhhh

arkadaş bikini giydiğinde belli oluyor derken bu resmdekini kastetmiş ARKADAŞŞLAR
akannehir
cok gülüyoru´m yaa...haya damari catlamis derlerdi bilmezdim ne demek o...bunu bana erkek arkadasi yegeninin vaginasina benzetmesi inandirdi ...yakismiyor bizlere..ayipppp günahh diye birsey var ya...müslümanmisin diye soru sorulsa elhamdulillah müslümanim diye cevap verirler...kiniyorum hemdeeee siddetleee..yakistiramiyorum kendi milletimeeee...yegeninin vaginasina benzetmismismismis yuhhhhhhhhhhhh
müslümanlikla ne alaka onu anlayamadim kafamçokkarıştı

yahu dert edecek bir durum değil.lapioplasti ameliyatı diye bir şey var ama bu operasyonu çok da küçümsemeyin kimi burada daha önceleri yazmış çok basit çok basit diye.o kadar da değil.ben oldum resmen kesiliyor ve siz akan kanı sıcak sıcak hissediyorsunuz.sonuçta bir sürü dikiş atılıyor her tuvaletten sonra baticon ve merhemleri var.benim ameliyat sonrası ne kan sızıntım ne de şişiliğim olmadığı halde iyileşme sürecinde zor oturdum kalktım.pantolonnbir süre giyemedim.sonuçta oraya değdikçe acıdı.tamamen geçmesi 5 ayı buldu.geçmekten dikişlerin düşmesini anlamayın.sonuçta oraya pantolon değdikçe acıyor.tamamende geçmesi dediğim gibi 5 ayı buldu.

biliyorum canım konu ilk açıldığında da yazmıştım zaten, bu bi neden değil bence:hulya:

ablacım o gösteren kız benim en yakın arkadaşımdı.Üstelik senelerdir birlikteyiz gizlimiz saklımız yoktur.Lazer epilasyon sonrası görmek istedim hepsi bu

ilgi ceken konular olunca okunuyo ne demek niyeyse :)))) sende niye ? normal yasantida duymadiklarimizi bilmediklerimizi konusmadiklarimizi burda duyuyoruz :)) okuyoruz .napak

X