vajinamın şekli

çekiştirmek filan değil arkadaşlar bilimsel olarak sık olarak kan toplanıp çekilen organlarda büyüme olur gibi düşündüm yanlışta olabilir sadece fikir yürüttüm.

ekindamla yaşadığı sorunu paylaşmış, burda hepimiz bunu yaptık ve halada yapıyoruz, bildiklerimizi ve yaşadıklarımızıda paylaşıyoruz, chess senin yaptığınada ne denir boşver, çözümü olabilck bi sorun için şortlu maya giymek zorunda deyl, lazer olayına gelince arkadaşının göstermesi çokk doğal, benimde arkadaşım yaptırmıştı ben görmek istedim ve öyle karar verip lazer yaptırdım, hepimiz insanız, insanca yaklaşalım

:lepi:

neden kızın üzerine bu kadar gittiniz anlayamadım yani kız daha küçük sorup öğrenmek danışmak istemiş ayrıca neresine istiyorsa orasına takar çok acaip şu yazılan cvplar ya kızı yerin dibine sokmuşsunuz üstüne birde alay etmişsiniz ayıp ya üstelik arkadaşı biyerlerini göstemiş diye sinir krizi geçireceksiniz neredeyse herkesin çevresi farklıdır demek ki onun çevresinde bu ayıplanıcak bişi değil istemeyen bakmasın bakana neden laf söylüyosunuz ki he bide ilavetenya arkadaşım kimin kiminle yattığı kalktığına takılmasanıza genç kızlarımız yapmasalar daha iyi tabi ama yapandan rahatsız oluyorsanız muhattap olmazsınız olur biter yani

Bu forumdan da anlayacağımız üzere her kadında aynı olmuyor. Dert etmeye gerek yok. Fakat genç arkadaşım seni çok iyi anlıyorum. Ben de aynı durumdayım. Senin yaşlarındayken senin kadar dert ederdim . Sonradan öğrendim bunun da normal olduğunu, hastayım zannederdim, bilsem üzülmezdim. Sebebi de genetik.Annen kızkardeşin büyük ihtimal buna sahip. Kızın olursa onda da yüksek ihtimal böyle olur.
Ayrıca bu ameliyata kişiyi fiziksel olarak rahatsız etmiyorsa karşıyım. Yani canını acıtmıyorsa seni hasta etmiyorsa.... psikolojik olarak rahatsız ediyor,erkek arkadaşım ne der diye ameliyata karşıyım. Bakıyorum da moda oldu sanki. Biçok kadında varsa demek ki bu şekil de normal. Bazılarının yaratılışı böyle. Bu ameliyat yaygınlaşırsa bu durum bir kusur sayılacak. Erkekler de bu kadınları kusurlu görmeye başlayacak. Zaten yeterince derdimiz var kilolusun zayıfla, boyum kısa topuklu giyeyim, manikür, ağda bi derdimiz daha oldu labioblasti.
Erkek arkadaşı o yorumda bulunan arkadaşım, arkadaşın seninle bu şekilde konuştuğunda cevap olarak malum organıyla ilgili bir yorum yapsaydın cevaben... ne hissettiğini anlasaydı.Eşim bahsederse çok gücenir gurur yapardım. Erkekler nasıl davranmalarına izin verirsen öyle davranır.

aynen bu labioplasti ameliyati neden yayginlasti hic anlamiyorum anormal bir durummus gibi...

neden kızın üzerine bu kadar gittiniz anlayamadım yani kız daha küçük sorup öğrenmek danışmak istemiş ayrıca neresine istiyorsa orasına takar çok acaip şu yazılan cvplar ya kızı yerin dibine sokmuşsunuz üstüne birde alay etmişsiniz ayıp ya üstelik arkadaşı biyerlerini göstemiş diye sinir krizi geçireceksiniz neredeyse herkesin çevresi farklıdır demek ki onun çevresinde bu ayıplanıcak bişi değil istemeyen bakmasın bakana neden laf söylüyosunuz ki he bide ilavetenya arkadaşım kimin kiminle yattığı kalktığına takılmasanıza genç kızlarımız yapmasalar daha iyi tabi ama yapandan rahatsız oluyorsanız muhattap olmazsınız olur biter yani

kAkaydirigubbakcemile5TILIYORUMM

Bu forumdan da anlayacağımız üzere her kadında aynı olmuyor. Dert etmeye gerek yok. Fakat genç arkadaşım seni çok iyi anlıyorum. Ben de aynı durumdayım. Senin yaşlarındayken senin kadar dert ederdim . Sonradan öğrendim bunun da normal olduğunu, hastayım zannederdim, bilsem üzülmezdim. Sebebi de genetik.Annen kızkardeşin büyük ihtimal buna sahip. Kızın olursa onda da yüksek ihtimal böyle olur.
Ayrıca bu ameliyata kişiyi fiziksel olarak rahatsız etmiyorsa karşıyım. Yani canını acıtmıyorsa seni hasta etmiyorsa.... psikolojik olarak rahatsız ediyor,erkek arkadaşım ne der diye ameliyata karşıyım. Bakıyorum da moda oldu sanki. Biçok kadında varsa demek ki bu şekil de normal. Bazılarının yaratılışı böyle. Bu ameliyat yaygınlaşırsa bu durum bir kusur sayılacak. Erkekler de bu kadınları kusurlu görmeye başlayacak. Zaten yeterince derdimiz var kilolusun zayıfla, boyum kısa topuklu giyeyim, manikür, ağda bi derdimiz daha oldu labioblasti.
Erkek arkadaşı o yorumda bulunan arkadaşım, arkadaşın seninle bu şekilde konuştuğunda cevap olarak malum organıyla ilgili bir yorum yapsaydın cevaben... ne hissettiğini anlasaydı.Eşim bahsederse çok gücenir gurur yapardım. Erkekler nasıl davranmalarına izin verirsen öyle davranır.

Labioplasti yaygınlaşmamalı! Her koyun kendi bacağından asılır psikolojisine girmeyin.
Eğer neredeyse herkezde olan dışarı taşan dudaklar toplum tarafından anormal birşeymiş gibi algılanmaya başlarsa hepimiz (Labioplasti karşıtı olanlarınız dahi) labioplasti yaptırmak zorunda kalacağız.

Bu kafa ile gidersek başımıza eşek kulağı yayacak.
işin kolayına kaçıpta labioplasti yaptırtmayın. Kendimizi olduğunuz gibi kabul ettirmeliyiz
tıpkı annemizin ve babannemizin yaptığı gibi. Labioplasti yaptırırsak kızlarımız ve torunlarımız da yaptırmak zorunda kalabilir.

Allahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...................herkesin derdi basından askın.....................

İç dudakları sarkmış bir vajina kadar kadının hiçbir yeri itici değildir herhalde. Burnuma estetik yapan doktorun lafıdır bu. İdeal olanı sarkmış olan deyip kimse kendini kandırmasın.

ya kızlar iç dudaklarının görünmesi de gayet normal. bnm de öyle. niye bu kadr büyüttüğünüzü anlamıorm. kendinize güvenin. gzlce bakımını yapın oranın. ve her yerinizle barışık olun. tabiki estetik doktorları öyle dicek.demese nasıl para kazancak? ideal olan bi tip var ve hepimiz ona benzemeye çalışıorz. bence gereksiz bi çaba. kendinize güvenin

X