Vajinismus için yardım

pattiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
61
61
27
Arkadaslar merhaba eski yazılan vajinismus konularını okudum güncel bir yazı paylaşmak istedim. Lütfen bu sorunu aşanlar yardımcı olabilir mi. Bu illetten kurtulmak için ne yapmamız gerekiyor

Arkadaslar merhaba eski yazılan vajinismus konularını okudum güncel bir yazı paylaşmak istedim. Lütfen bu sorunu aşanlar yardımcı olabilir mi. Bu illetten kurtulmak için ne yapmamız gerekiyor
Bende şuan arıyorum ama hala bulamadım nasib olursa aralıkta murat ulusoya gidicem haber veririm canim sana da

Kurtulan bir çok kişi var. Eski yazilanlarda okudum ama güncel olarak kim var neler yaptılar yardımcı olacak biri çıksa keşke. Özelden de yazdım ama cevap gelmedi. Off kurtulmayı çok istiyorum bu hastalıktan. Zor durumdayım eşimle aramda artık sorun olmaya başladı ailemde öğrendi. Gerçekten keşke yerin dibine girseydim ama şu günleri görmeseydim

Aaa ailen nasıl öğrendi ya . Ben üzerine gidip kendimi zorlayarak aştım . Kendimi vajınusmus etkiketinden cıkardım önce ve eşim de üzülüyodu narin davranıyodu narin davranma bırakma dedim öyle öyle önceleri cok acıdı azaldı sonra geçti diyebılırım. Sırf alısmak için zorladım. Tabı bu doğru mu oldu dersen hayır bu sefer cinsel isteksizlik yaşamaya basladım acılar yüzünden zamanındakı

Aaa ailen nasıl öğrendi ya . Ben üzerine gidip kendimi zorlayarak aştım . Kendimi vajınusmus etkiketinden cıkardım önce ve eşim de üzülüyodu narin davranıyodu narin davranma bırakma dedim öyle öyle önceleri cok acıdı azaldı sonra geçti diyebılırım. Sırf alısmak için zorladım. Tabı bu doğru mu oldu dersen hayır bu sefer cinsel isteksizlik yaşamaya basladım acılar yüzünden zamanındakı
Eşim söyledi artık. Öyle zor durumdayım ki anlatamam. Yazılan tüm yazıları okuyorum bunu yenmeyi çok istiyorum

Eşim söyledi artık. Öyle zor durumdayım ki anlatamam. Yazılan tüm yazıları okuyorum bunu yenmeyi çok istiyorum
Kurtulan bir çok kişi var. Eski yazilanlarda okudum ama güncel olarak kim var neler yaptılar yardımcı olacak biri çıksa keşke. Özelden de yazdım ama cevap gelmedi. Off kurtulmayı çok istiyorum bu hastalıktan. Zor durumdayım eşimle aramda artık sorun olmaya başladı ailemde öğrendi. Gerçekten keşke yerin dibine girseydim ama şu günleri görmeseydim
Sizi ennnn iyi ben anlarım birebir aynı durumdayım 1 yıllık evliyim ve 5 gün önce babası gelip bu evcilik oyununa bi son verin artık dedi eşim de eşyalarını alıp gitti insan kendini suçmalamadan yapamıyor ama anlatamıyor da kimseye

Eskiden gunumuze tedavide degisen bir sey olmadi. O yuzden siz eski konulari okuyup, ordaki yontemleri denemeye devam edin

Sizi ennnn iyi ben anlarım birebir aynı durumdayım 1 yıllık evliyim ve 5 gün önce babası gelip bu evcilik oyununa bi son verin artık dedi eşim de eşyalarını alıp gitti insan kendini suçmalamadan yapamıyor ama anlatamıyor da kimseye
Ben kurtuldum bu durumdan isterseniz size de yardımcı olabilirim🥰

Ben kurtuldum bu durumdan isterseniz size de yardımcı olabilirim🥰
Merhaba bende vajinismusum sanırım çok korkuyorum hic böyle bi şey düşünmezdim daha önce ama ilişki denedik istemsiz kasılma oldu bacaklarımı açınca partnerim yaklaştığı anda. Ona rağmen dene dedim ama hayatimda böyle bi acı hissetmemiştim daha önce korkunçtu. Sanırım o istemsiz kasılmadan dolayı vajina kanalı kendini kapattı ama çözmem lazım bu konuyu doktorlara verecek param yok ne yapmam lazım benzerini yaşayan var mı lütfen bana da tavsiye verinnnn

Kızlar merhaba.Ben bu hesabı bundan yaklaşık iki buçuk yıl önce vajinismus için açmıştım.Gönderinizi gördüm.O zamanlar vajinismusla ilgili yazıları okurken bir gün ben de bu hastalığı yenip buralara yazacağım diye kendime söz vermiştim.Şimdi zamanı geldi.Büyütme tarzı yetiştirilme her neyse bisiklete binsek annem kızardı aman bişey olacak.Hep bu baskıyla büyüdük.Nihayet aşık oldum evlendim.Hiç düşünmemiştim duymamıştım vajinismus diye bir şey.İlk gece sıfır ön sevişme eşim denedi aman olmuyor.Parmağını soktu.Tırnak battı.Aman yarabbim nasıl bir şey.O basıncı hissiyatı unutmuyorum.O günden sonra kafamda bile düşünemedim.O fikri.O derece korktum.Neyse bir iki deneme.Olmuyor.Hemen bir doktor randevusu.Seans başı 500 TL idi.O zaman için iyi para.Çalıltığım için dedim eşime isterse yüz seans sürsün bu doktora gideceğim.Doktora gidemeyecekler için şimdi size adım adım paylaşacağım.Doktor neler yaptı.Fayda gördüm mü?Siz neler yapabilirsiniz.

Doktor öncelikle muayene etti alttan.Normal yollarla ilişki olur mu diye.Bazısının kızlık zarı doğuştan kapalı ya da şekli itibariyle ameliyat gerektiriyor.Bunları internetten bakabilirsiniz.Ya da devlet Hastaneside yardımcı olur.Buraya takılmayın bu durum yüzde bir ihtimal.Sonra kan tahlillerime baktı.Vitamin eksikliğim varmış.Bu da bende cinsel isteksizlik yapmış.Daha sonra Cem keçenin bir kitabını verdi.Onu okudum.Bir aynayla cinsel organımı incelememi istedi.Erotik sahneleri olan filmler izleyebileceğimi söyledi.Aşk eğzersizleri denen eğzersizler verdi.Kegel eğzersizi olarak geçiyor bunlar.Hergün bunları yaptım.Kegel egzersizleri ilişki esnasında eşimi ittirmemem kendimi kasmamam bacağımı kapatmamam içindi.Bunlarda internette var.Eğer isterseniz nasıl yapılır detaylı fotokopisi var onu da atarım.Ama bunların hiç birisi kafamdaki o korkuya engel olmadı ve başarısızlık.Yaz bitti.Görev yaptığımız şehre dönme vakti geldi.Doktoruma dedim.Bana dilatör seti verdi.Şekli penise benzeyen 5 boyu bulunan bir set.Trendyoldada satılıyor.Ben o zamanlar pahalısını almıştım.Ucuzu da iş görür.Gizli gönderim yapılıyor.

Doktor bana bu dilatörleri sırayla vajinama sokmamı söyledi.4.geçtiğimde eşimle birlikte sokmamı istedi.5.hiç sokmamamı 4 ten sonra eşimle denememi istedi.Aman yarabbim nasıl sokabilirdim onları.Korkumdan elime bile alamadım.Tek hayalim vardı küçüklüğümden beri.Eşimle cinsel ilişkiye girerken bozulmalıydı zarım.Yıllarca korumuştum.Şimdi ya bu dilatör bozarsa.Bşr yıl geçti yapamadım.Tabi hala ilişkiye giremiyoruz.İki yıl geçti olmuyor.Bizim evliliğimiz çatırdadı.Yıkıldı yıkılacak.Bir gece boşanma kararı aldık.O gün dilatörümğ de aldım öteki odaya geçtim.Aynayı karşıma koydum.En küçük olanına bebek yağı sürdüm.Nefes eğzersizleri var kızlar.Derin nefes alıp verdikten sonra tek adımda soktum.Aman yarabbim.Ne acı ne sızı.İki yıldır o kavga o dövüş o gözyaşı.Hemen ikinciyi aldım.Yarısına kadar soktum.Bir duvara çarpar gibi çarptı.Derin nefesimi alıp verdim.O da gitti.Acı diye bişey yok.Sadece hafif bi basınç.Üçüncüye geçtim.Fazla büyük geldi.Yarın yaparım diye bıraktım.Ama beni görmelisiniz.Bi özgüven bi sevinç.Uçuyorum.O yarın hiç gelmedi ama.3 ay sonra yine bir kavga.Aldım dilatörlerimi.Yattım sırt üstü.Popomun altına bir yastık koydum.Karşıma aldım aynayı.Açtım müziğimi.Yine yağladım.1-2-3 eşimi çağırdım.4.o varken soktum.Tabi hepsini sokarken içinde 3 dk falan bekletip vajinamı sıkıp sıkıp bıraktım.5.hiç denemedim.Eşimle denedim.

Yine o dilatörleri sokarkenki pozisyon.Penisi ve vajinanıza bebek yağı sürün.Penisi siz vajinanıza yavaş yavaş sokun.Aynı dilatörleri soktuğunuz gibi.ilk biraz penis ucu girdi.Bir duvara çarpar gibi oldu.Eşime dur dedim.Bekle derin derin nefes alıp ittirdim.Allaha şükür kan da geldi.İki üç derken orası açılıyor ve kendiliğinden oluyor.İnanın abartılacak bir acısı yok.Ben şuan 6 aylık hamileyim.Rabbim herkese nasip etsin.Yapamasam ben yapamazdım kızlar.Ne olur ertelemeyin

Boşanma aşamasına geldik bile ne zaman dava açılır diye bekliyoruz 😔
Boşanma aşamasına geldik bile ne zaman dava açılır diye bekliyoruz 😔
Senin için üzüldüm Allah her şeyin hayırlısını versin inan bu süreç de eşinin etkisi de çok büyük bende bu durumdayken eşime boşanalım dedim ama 3 aylık evliyken o durumda hamile kaldım doğumdan sonra yendim bir şekilde inan herşey psikolojik korku yoksa tek yapman eşin sana yaklaştında bacaklarını olabildiğince açmak.

Merhaba bende vajinismusum sanırım çok korkuyorum hic böyle bi şey düşünmezdim daha önce ama ilişki denedik istemsiz kasılma oldu bacaklarımı açınca partnerim yaklaştığı anda. Ona rağmen dene dedim ama hayatimda böyle bi acı hissetmemiştim daha önce korkunçtu. Sanırım o istemsiz kasılmadan dolayı vajina kanalı kendini kapattı ama çözmem lazım bu konuyu doktorlara verecek param yok ne yapmam lazım benzerini yaşayan var mı lütfen bana da tavsiye verinnnn
Güncelliyorum başardım arkadaşlar 🥳

X