Vajinismus muyum?

bluemystery

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2024
18
20
28
Aranıza yeni katıldım aslında geç keşfettim. Bir yazı daha paylaşmıştım. Korneam çizildi 6 kez tekrarladı 6 kez yüzüldü. Ve maalesef bunların tümü 3 ay içinde oldu maalesef diyorum çünkü ben 3 aylık evliyim. Gözüm kapalı acılar içinde yatarken eşim bana bebek gibi baktı. 10 gün sonra da gözümden ameliyat olacağım bunu bu şekilde halledeceğiz diye umuyorum. Ama hastalığım sürecinde maalesef cinsel yaşamımız sıfırlandı. Gözüm aralıklı olarak yırtıldı haliyle ilişkiye giremedik.
Bu kez gözümün iyi olduğu anlar regl oldum yine giremedik
Yok yorgunuz diye giremedik yok bilmem ne diye giremedik. Girme deneyimlerimiz de başarısız sonuçlandı.
Eşimle birbirimizi çok seviyoruz ama maalesef çöpte öastürbaston yaptığı peçeteleri buldum. Söylemedim üzerine gitmedim. 3 kez bulunca artık patladım. Oturup konuşunca zorluyoruz ama olmuyor gözünden de hastasın seni yormak istemiyorum dedi.
Doktora gittim hiçbir problem görülmedi. Parmak egzersizi önerdi.
Yok olmuyor ilerlemiyor. İşte araştırma yapıyorum egzersizler vs. Başta parmağımı sokamam diye düşünüp erteledim sonra bir cesaret aynanın karşısına geçtim parmağımı sokacak yeri bile bulamadım her yer düz et. Zeytinyağı sürdüm belki esner gevşer bulabilirim diye yandığıyla kaldı. Kızlık zarım kapalı olsa regl göremezdim herhalde. Birde araştırırken bir yazı gördüm bu sebepten zorlayamadım da, biri zorlarken idrar yaptığı yeri zedelemiş falan çok korktum. Bu sorunla boğuşan var mi? Ayrıca kendimi kasma itme falan yok yani ama olmuyor eşimde bunalmaya başladı haliyle.
Dildatör falan alsam da onu yerleştirecek yeri bulamıyorum bunalıma gireceğim artık. Birde az biraz kendime gelsem istekleri bitmeyen kaynanam var. Kendimi mi düşüneyim çevreyi mi . Evde huzurumuz kalmadı

Kaynana niye sürekli geliyor. Benim bildiğim yeni evliler öyle zırt pırt rahatsız edilmez.
Benim de bildiğim öyle de işte her saat arar ne yapıyoruz öğrenir . Bu sebepten eşimle de birbirimizdeyiz ben aramıyorum aradığında da sık açmıyorum diye eşime şikayet etmiş. Küsüz yani bayağı bununla da ilgili konu açacağım da bir kendimi toplasam sonra evliliğe yöneleceğim

Hem kaynana
Hem cinsel ilişki yaşayamama
Hem gözdeki sağlık sorunu

Allah yardımcın olsun. Bence önce gözünü sağsalim bir toparla. Sonra vajinismusu konuşalım. Eğer mümkünse vajinismus konusunda uzman bir kadın doğumcuya git parmak egzersizlerini önce o yapsın. Ben de 2 yıl mücadele ettim en sonunda doktorum sayesinde yendim.

X