Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar merhaba.. Ben yenen arkadaşlara birşey danışmak istiyorum. Ben geçen pazar yendim Kanamam da oldu. Bu hafta çeşitli sebeplerden ötürü deneyemedik. Bugün tekrar denedik. Ilişki konusunda sıkıntı olmadı. Rahat bi şekilde giriş gerçekleşiyor fakat bir noktaya gelince acıdan kıvranıyorum. Sanırım ya enfeksiyon kaptım yada kızlık zarından dolayı yara oluştu ve biz onu zorladık. Cunku tekrar kan geldi. Başına böyle bir durum gelen oldu mu? Canım hiç bu kadar yanmamıştı. Yendim mi yeneceğim mi derken o işi hallettim şimdi de bu çıktı

Canim bence bi doktora görün tahris olabilir enfeksiyonda kan gelmez cunku

Ben özel bi hastanede kadın doğum uzmanına gittim herhangı bir sorunun yok birliktelık için gayet normal dediii kafanda bitirmen gereken bir olay dedi bende bunun üzerine psikiyatriye gittim orası da bana İstanbul’da mazhar Osman Bakırköy’de bunun terapileriii olduğunu soylediii bende gittim bana aralık 18 için randevu verdiler terapiler %90 olumlu sonuç veriyor dedi doktor ibşalalhh en kısa zamanda çare bulurum ama dedığin çok doğru erteleme hastalığı hergun bir gün bir gün olur diye eetelıyorum denemiyorum bile

Bakirkoydeki hastneyw gttnmi cnm ne yptilr sdce konstulrmi

Tmcnm smdi gordum 18 aralik icin randevu vermslee

Kızlar benim anlamadığım birsey var. Dilatör çaplarına bakıyorum. En kalını bile 2 parmak kadar anca kalınlıgı var gibi geliyor. Daha mı kalın ? Ben 3 parmak genişliğinde peçeteden yaptıgım aparatı bir boğum alabiliyorum. ama penis olmuyor. DİLatör alsam bu sorunuma çare olur mu ?
Dİlatörü olanlar bilgi verirse sevinirim. ( Rabir dilatör için baktım )

Merhaba arkadaslar,

1.5 senelik evliyim burayi bir kac ay önce kesfettim. Gizli takip edenlerdenim. Yurtdisinda yasiyorum, malesef bu konuda o kadar bilgili olan Doktor yok bana yardimci olamadilar. Sizler sayesinde güc aldim ve 1 ay önce egzersizlere basladim. Allah hepinizden razi olsun. Burda o kadar parmak egzersizi diye diretilmese baslamicaktim. Tuhafima gidiyordu hala da tuhaf oluyorum bazen ama baska carem yok. Artik Cocuk istiyorum etrafimdakilere yalan söylemek bile artik agir geliyor bana. Buraya kayit olmak ve buraya yazmak Bile Benim icin Cok zordu. Yenen arkadaslara bir sorum olacak. Ben bir parmak alabiliryorum artik, ama belirli bir yere gelince sanki parmagimi tamamen kaplayan bi yere geliyorum orayi geciyorum gerci ama rahatsiz ediyor beni orasi kizlik zarimi oluyor? Bilen varmi? Birde 2 parmagi yapamiyorum belirli bir yerden sonra yanma ve sizlama oluyor devam edemeyincede moralim cok bozuluyor sanki Bunu hicbir zaman cözemeyecekmisim gibi bi his oluyor bende. 2 parmakta dikkat edilmesi gereken birsey varmi? Bana yardimci olursaniz cok Multu olurum. Bu arada mum da denedim 2 parmak yerine ama beceremedim. Size hislerimi veya yasadigim caresizligi anlatmama gerek yok hepiniz beni cok iyi anlayabilirsiniz diye düsünüyorum, baska anlayanda yok zaten.
Simdiden tesekkür ediyorum.

Kızlar okuyan yok mu? Sebebi nedir bilen var mı?

Canim bi parmak sokup kendin bakmaya calis belirli yerlerinde aci hissediyormusun diye? Belki aşınma olmustur. Eger devam ederse bi doktora görün derim ben. Anlamadan kasiyor olabilirmisin?

Kadın doğum bunun için deri kremi (Travazol) ve fitil yazıyor.Aile hekiminede yazdırabilirsin. Kanama sadece ilk ilişkiden sonra bir kaç ilişkindede yanmayla devam edebilir.Geçicek. Şayet kullanıyorsan kokulu jellerden uzak dur. (Okey, durex vs...)

Canim bi parmak sokup kendin bakmaya calis belirli yerlerinde aci hissediyormusun diye? Belki aşınma olmustur. Eger devam ederse bi doktora görün derim ben. Anlamadan kasiyor olabilirmisin?

Hayır canım kasma olmuyor. Ilişki çok rahat gerçekleşiyor tam sonunda bir yere değiyor ve çok fena canımı yakıyor. Devam ederse doktora başvuracağım

Devam ederse zaten bir doktora başvururum mutlaka. Evet kokulu jel kullanıyoruz oda olabilir onu bırakıp deneyeyim birde

Bayanlar bu prnisin başı ve çok az daha girdikten sonra eşim zorladığında ilerde tam halka hissi veren bir yer var...tam halka gibi ve itince biraz canım yandı ve refleks olarak kendimi çektim mu normal birşey mi o darlık ne öyle??

Ben parmak denemedim o yüzden parmak konusunda bişey diyemiycem canım, kulak çöpüyle başladım mumdan yaptığım aparatlarla denedim batma oluyordu sadece ama denedikçe daha rahat olunca geçti.. Bence rahat hissetmek yapacağına inanmak kendine güven çok önemli. Kegel egzersizide aparatlarla çalışırken çok faydalı. İnşallah tez zamanda başarırsın sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…