Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

İlkin zorlaması normal bence. Peki sen onunla mı başlıyorsun egzersize, yoksa parmaklarınla açtıktan sonra mı? Üç parmak sonrasında ara vermeden denersen belki biraz daha rahat alırsın. Ondan sonra penis de zaten çok kolay geliyor.

Yani canım, madem o kadar tepki verdi orası, belki üç parmak aşamasında biraz daha kalmalısındır, bilmiyorum.

kızlar ilişki sırasında kayganlaştırıcı falan kullanıyomusunuz

Ben egzersizlerde de kullandım. Özellikle de mumla denerken. İlk denemelerde de kullanmıştım ama bu son ve her açıdan başarılı geçen denememde gerek kalmadı. Her şey doğaldı.

Kayganlaştırıcı edinin bence, egzersiz zor geldiği an kullanırsınız, çok kolaylaştırıyor.

kullandığın kayganlaştırıcının adı nedir?

kullandığın kayganlaştırıcının adı nedir?

Ben Dalin'in bebek yağını almıştım, onnu kullandım. Ama sonradan okudum ki bebek yağlarının ph değeri vajina ortamınınkinden farklıymış, ve vajinal mantar yapabilirmiş. O yüzden bebek yağı tavsiye etmem. Bir sürü markanın kayganlaştırıcısı var bizzat vajina için üretilen, en güzeli ondan almak.

Ben de zaten artık kullanmıyorum.

hahah krizalit alemsin yanlıslıkla bı tekme koyup adamı duvara yapıstıracan dıkkatli ol haaaaa lülülülülülü

Öyle yapmayayım diye ayağımı duvara dayıyorum ya zaten sırnaşık şey

Şaka maka, mumdan sonra artık o kadar kasmam kendimi sanırım. İnşallah :Saruboceq: Benim herif de duvar diplerinden kurtulur opuyorumnanaktan

krizalit ins. canım.. kasma kendını ben dün bıraz egzersız yaptım aksam esım geldı okadar kasılmadım cok sükür

Tam oldu bitti hallettin derken araya regl girdi. Egzersiz yapamıyorum, resmen eksikliğini hissettim. Gerçi şu aşamadan sonra da çok sorun yaşayacağımı sanmıyorum, bir egzersizle toparlanır. Her halükârda yeni yıla nasıl gireceğim belli hihoyyyt

Bende basardım arkadaslar cuma günü.ve yemin ederim yaptıktan sonra ilk söylediğim sey allahım sana sükürler olsun 2. Si ise kadınlar kulübünde ki herkes bu dertten kurtulsun die dua ettim.çünkü bunu ceken bilir.ben 8 aylık evliliğimde her denemenin ardından aglıyordum ara sıra saçma sapan kavgalarımız oluyodu ve ben altında yatan sebebin bu olduğunu düşünüyorum.arkadaslar ben burda yenenleri okudugum zaman cok mutlu oluyordum ve insallah bi gün bende basardım die yazarım diyordum ve yazdım.darısı herkesin basına

tebrik edrim :dance: çok mutlu oldum birilerinin buraya başardım oldu yazması gerçekten insanı umutlandırıyo inşallah darısı başımıza diyelim ben egzersizlere yarın başlıcam tez zamanda olur inş....:1rolleyes:

tebrikler canım tüm vajililerin başına
bize nasıl başardığını anlatırmısın

TY&JA Tavsiye ederim.Antiseptik, PH'ı uyumlu, mantar önleyicia.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…