Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ARKADAŞLAR bir şey sormak istiyorum cevap verirseniz sevinirim eşimle bir parmak ikinci boğum egzersizi yaparken eşim p... ile deneme yaptı az ucu girdi oradan iki minik damla kan geldi koyu renk sonra sulu kan gibi bir şey geldi sizce kızlık zarım bozuldu mu ben acı pek hissetmedim yanma gibi bir şey oldu. Cevap verirseniz mutlu olurum.

ARKADAŞLAR bir şey sormak istiyorum cevap verirseniz sevinirim eşimle bir parmak ikinci boğum egzersizi yaparken eşim p... ile deneme yaptı az ucu girdi oradan iki minik damla kan geldi koyu renk sonra sulu kan gibi bir şey geldi sizce kızlık zarım bozuldu mu ben acı pek hissetmedim yanma gibi bir şey oldu. Cevap verirseniz mutlu olurum.

bozulmuştur muhtemelen,belki birdahaki denemede yine biraz gelir hepsi o kadar.zaten acı olmaz o tamamen uydurma.hafif bir yanma benzeri birşey olur hepsi o kadar.

bizde zor olsa da 2 boğuma kadar yaptık ben egzersiz yapıyorum ama ben de hiç öyle bir durum olmadı.

malesef bilgisi olan yok sanırım.egzersizlere başlayamayacağına eminsen git tabi.ama bir deneyeyim dersen önce burda egzersizleri dene.olmadı yine gidersin doktora nasılsa

komarcım aslında ben egzersizlere başladı. Önce serçe parmağımı yerleştirebildim sonra işaret parmağımı yerleştirdim.Dün de işaret parmağım ile orta parmağımı birleştirip yerleştirdim. Ama bu arada şunu sormak istiyorum mesela parmağımı yerleştirince tırnağımın geldiği yerler sızlıo gibi oluyor ve parmağımı vaj..nanın girişine dokundurur dokundurmaz ıslaklık gidiyor bu normal mi?
Bir de ben mesela bir egzersiz yapacaksam sadece 2defa deneyeiliyorum acaba bu egzersizleri ne sıklıkla yapmam gerekiyor? Bir de bundan sonra ki aşama nedir?

Komacım lütfen yardım edebilir misinnnnnnnnnnnnnnnnn :KK43:((((((((((

Bende seninle aynı durumdayım olucak diyorum bu sefer yok olmuo o zaman dünya basıma yıkılıo ALLAH yardımcımız olsun ne diyim :KK43:((

Âmin canım şu an mens oldum bitmesini bekliyorum pes etmek istemiyorum bir yılım kayboldu zaten aparat sert geliyo canımı acıtıyor ben başta parmak denemesi sonra eş denemesine geçiyorum doğrumu yapıyorum bilmiyorum:KK43:((

malesef bilgisi olan yok sanırım.egzersizlere başlayamayacağına eminsen git tabi.ama bir deneyeyim dersen önce burda egzersizleri dene.olmadı yine gidersin doktora nasılsa

komarcım aslında ben egzersizlere başladı. Önce serçe parmağımı yerleştirebildim sonra işaret parmağımı yerleştirdim.Dün de işaret parmağım ile orta parmağımı birleştirip yerleştirdim. Ama bu arada şunu sormak istiyorum mesela parmağımı yerleştirince tırnağımın geldiği yerler sızlıo gibi oluyor ve parmağımı vaj..nanın girişine dokundurur dokundurmaz ıslaklık gidiyor bu normal mi?
Bir de ben mesela bir egzersiz yapacaksam sadece 2defa deneyeiliyorum acaba bu egzersizleri ne sıklıkla yapmam gerekiyor? Bir de bundan sonra ki aşama nedir?

aparat kaç cmde?yavaşı boşver başladın ya.bir kere başlayınca artık çözüme koşuyorsun demektir.bak dokununca kasılmalar ve ağrılar geçmiş bile.kaç cmde olduğunu yaz sana devamını tarif edelim

slm kusura bakmayın hemen cevap veremedim evet inannamıyorum nasıl oldu eşim p...si vajinama deyse inanılmaz ağrılar oluyordu şimdi öyle bişey yok. o inanılmaz ağrılar nasıl geçti anlmadım ben 5 cm deyim daha. acale etmek istemiyorum her yani aparatta biraz korku yaşıyorum ama parmaktan aparatla çalışmak daha kolaymış onu anladım biraz geç yapacağım ama artık inanıyorum yapacağım..

slm kusura bakmayın hemen cevap veremedim evet inannamıyorum nasıl oldu eşim p...si vajinama deyse inanılmaz ağrılar oluyordu şimdi öyle bişey yok. o inanılmaz ağrılar nasıl geçti anlmadım ben 5 cm deyim daha. acale etmek istemiyorum her yani aparatta biraz korku yaşıyorum ama parmaktan aparatla çalışmak daha kolaymış onu anladım biraz geç yapacağım ama artık inanıyorum yapacağım..

ARKADAŞLAR bir şey sormak istiyorum cevap verirseniz sevinirim eşimle bir parmak ikinci boğum egzersizi yaparken eşim p... ile deneme yaptı az ucu girdi oradan iki minik damla kan geldi koyu renk sonra sulu kan gibi bir şey geldi sizce kızlık zarım bozuldu mu ben acı pek hissetmedim yanma gibi bir şey oldu. Eşim bozulmadı diyor da şaşırdım kaldım.Cevap verirseniz mutlu olurum

:KK31:
ARKADAŞLAR bir şey sormak istiyorum cevap verirseniz sevinirim eşimle bir parmak ikinci boğum egzersizi yaparken eşim p... ile deneme yaptı az ucu girdi oradan iki minik damla kan geldi koyu renk sonra sulu kan gibi bir şey geldi sizce kızlık zarım bozuldu mu ben acı pek hissetmedim yanma gibi bir şey oldu. Eşim bozulmadı diyor da şaşırdım kaldım.Cevap verirseniz mutlu olurum

Selam bunu sevindim yarisini atlatmisin masallah sana özledende yazdim Bakarak sevinirim saol

tabi ne demek.öncelikle tebrikler en zorunu geçmişsin.ben parmakla hiç çalışmadım hep aparatla çalıştım o yüzden parmak konusunda birşey söyleyemeyeceğim.belli bir yerden sonra aparata geçiyordu parmak çalışanlarda.bence sende ona geçebilirsin daha rahat olduğunu göreceksin.2 parmağının çevresini ölç iple sarıp aynı ölçülerde aparatla başla .önceki sayfada anlatmıştım aparatı nasıl hazırlayacağınızı.istersen böyle dene birde.ıslaklığın olmaması kadar normal birşey yok.nede olsa bu istek duyunca olan birşey ve elbette egzersizlerde istek falan yok.o yüzden jel veya z. yağı kullanabilirsin.yine önceki sayfada yazdığım gibi temizliğine dikkat ederek.bende en fazla 2 defa yapabiliyordum çalışırken.içerde ne kadar bekletebilirsen bekletmen 20 dk-yarım saat en fazla ve en önemlisi yavaş bile olsa hareket ettirmen gerekiyor.hareket ettirebildiğin zaman tedirginliğin çok geçecek.hareket ettirebildiğin zaman ileri geri kalınlaştır biraz daha.böyle böyle 9-10 cm e gelince yolun sonuna geldin demektiiiiiiiiiir.ondan sonra sana eş denemesini anlatırız ihtiyaç duyarsan:))

harika:)aparatta rahat ettiğine sevindim.çok akıllıca düşünüyorsun acele etme evet.zaten çalışmaya devam edip yapabildiğini gördükçe aslında hızla çözüme gidiyorsun.5 cm kötü değil.9-10 cmleri de göreceğiz.üstelik aynı yazdığın gibi nasıl oldu diyeceksin ama olacak:)kolay gelsin

X