vajinismus olup ,vajinismusluğu yenmeden hamile kalanlar normal doğum yapan var mı ?

frederick

Guru
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2012
2.416
1.590
40
vajili olup, bu halde hamile kaldım ve normal doğum yapmayı çook istiyorum.acaba zorlanır mıyım? geçirmiş birileri var mı bu durumu?

vajili olup, bu halde hamile kaldım ve normal doğum yapmayı çook istiyorum.acaba zorlanır mıyım? geçirmiş birileri var mı bu durumu?

hayırlı olsun. nasıl oldu o deneme sırasında tam birleşme olmadan mı?

Evet tam birleşme olmadan üzerine boşalma ile oldu.

canım hayırlı olsun ama doğum öncesinde alttan muayene vs yapılıyor kac cm acıldııgnı gormek ıcın ıçını ferah tut belkı senın sancınla acılma yeterınce olur kasılmadan rahtca muayenelerı gecırıp dogurrsun bebısı ama doktor muayenede ızın vermedıgını gorurse bebege zarar gelmesın dıye dırek sezeryan onerebılır ben yenmeden bana bır kadın dogum doktoru ne kadar dogru bılemıyorum ama sana normal dogum onerırım hamıle kaldıgında demıstı kı ben hava gırınce bıle kapatıyordum kendımı ..nasıl olacak bu sekılde demıstım yaparsın korkma doktorun sabırlı sakın bırı olursa beraber ustesınden gelebılırsınız demıstı

canım hayırlı olsun ama doğum öncesinde alttan muayene vs yapılıyor kac cm acıldııgnı gormek ıcın ıçını ferah tut belkı senın sancınla acılma yeterınce olur kasılmadan rahtca muayenelerı gecırıp dogurrsun bebısı ama doktor muayenede ızın vermedıgını gorurse bebege zarar gelmesın dıye dırek sezeryan onerebılır ben yenmeden bana bır kadın dogum doktoru ne kadar dogru bılemıyorum ama sana normal dogum onerırım hamıle kaldıgında demıstı kı ben hava gırınce bıle kapatıyordum kendımı ..nasıl olacak bu sekılde demıstım yaparsın korkma doktorun sabırlı sakın bırı olursa beraber ustesınden gelebılırsınız demıstı

Ben aslında çok ileri derece değilmişim.dr normalde bu muayene koltuğuna bile oturamaz vajili olanlar demişti ama dr kızlık zarımın kalınlığını incelemek için alttan elle muayene ettiğinde hiç tepki vermedim.doğumdan önce yenebileceğini bile söyledi psikiyatri ile.sadece böyle örnekler varmı acaba onu merak ediyorum.vajiyi yenmeden hamile kalıp normal doğum yapani merak ediyorum.zor mu acaba diye.

Canım, ben de vajili iken hamile kaldım. Dışardan vajiye bulaşan spermlerle. Şimdi oğlum 4 yaşında. Çatı muayesine izin veremediğim için sezeryan yapmak zorunda kaldılar. Şimdi vajiyi yendim ve 2. çocuğuma hamileyim. İlki sezeryan olduğu için mecburen 2. si de sezeryan olacak...

Canım, ben de vajili iken hamile kaldım. Dışardan vajiye bulaşan spermlerle. Şimdi oğlum 4 yaşında. Çatı muayesine izin veremediğim için sezeryan yapmak zorunda kaldılar. Şimdi vajiyi yendim ve 2. çocuğuma hamileyim. İlki sezeryan olduğu için mecburen 2. si de sezeryan olacak...

peki sen nasıl yendin? psikiyatri ile mi. ve hangi doktora gittin?

peki sen nasıl yendin? psikiyatri ile mi. ve hangi doktora gittin?

Canım ben 8 seneden sonra parmak egzersizleriyle yendim. Psikologa gittim + kadınlar kulübündeki arkadaşlarım sayesinde yendim. Tek başına belki de psikolog yeterli gelmezdi, burdaki arkadaşlar çok yardımcı oldular sağolsunlar...

Ben vajiyi yenme sürecinde sürekli aşağıda linkini verdiğim arkadaşlarla birlikteydim, seni de bekleriz :KK1:
http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...e-vajinismusu-yenelim-12019.html#post26184521

merhaba arkadaşlar ben vaji miyim bile tam emin değilim ama tam içine girmeden boşalıyordu eşim son zamanlarda girmeye başladı az az . 2 yıldır d kontrol hapı kullanıyordum 3 ay önce bıraktım ve adetlerim çok az oluyor 2-3 gün kadar. 2 ayaklarım üşüyor ve kasık sancısı bel ağrısı saç dökülmesi var. hamile olma ihtimalim nedir? bu belirtileri okumuştum burdan ama emin değilim tabi ki... cevaplarınızı bekliyorum...

pissa bende aynı soruyu sorup duruyorum kendıme canım bende hamileyim hatta 5.ayımdayım ve hala düşünüyorum yapabilirmiyim normal dogum diye

Pissa ve sessizgemiler bende vajinismus hastayim ve cok zor bi durumdayim nasil oldu gercekten hamilemisiniz Allah rizasi icin bnada bilgi verirmisiniz lutfen

Kızlar ben vajınısmusum. Şırınga ve üstüne b.. La calısmalarımz var.bu ay regl günümde az kahverengı geldi 3-4 gün sürdü bıttı. Yaklasık 2 haftadır kasıklarım bagırsak bölgel karnımın altında agrılar ani sancılar var. Ve karnım ve bagırsklarımda gaz gıbı sesler sıkısma şişlik hissi. Sanmıyorum cok az bır ıhtımal dıye düşünüyorum cünkü bu ay cok üstünde calısmadık. Sızce kac ıhtımal var acil cvp ıstıyorum kızlar yardımcı olabılırmsnız test yapıymmı sızce ????

Kızlar ben vajınısmusum. Şırınga ve üstüne b.. La calısmalarımz var.bu ay regl günümde az kahverengı geldi 3-4 gün sürdü bıttı. Yaklasık 2 haftadır kasıklarım bagırsak bölgel karnımın altında agrılar ani sancılar var. Ve karnım ve bagırsklarımda gaz gıbı sesler sıkısma şişlik hissi. Sanmıyorum cok az bır ıhtımal dıye düşünüyorum cünkü bu ay cok üstünde calısmadık. Sızce kac ıhtımal var acil cvp ıstıyorum kızlar yardımcı olabılırmsnız test yapıymmı sızce ????

yap yap

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende vajinismus hastasiyim bende hamile kalmak istiyorum lutfen bna yardimci olurmusunuz nasil oldu siz nasil hamile kaldiniz lutfen yardimci olurmusunuz

Evet tam birleşme olmadan üzerine boşalma ile oldu.

bende vajinismusum ve bebek istiyoruz. eşim vajinama boşaldı ve ben ıkındım açılması ve spermlerin içine girmesi için. yarın saat bacaklarım havada duruyorum. böyle olma şansm varmı? siz nasıl yaptınız? lütfen yardımcı olunnnnnnnnnnnnnn

bende vajinismuusm ve bebek istiyoruz. eşim vajinama boşaldı ve ben ıkındım spermlerin içine girmesi için ve yarım saat ayaklarım yukarda bekledm. böyle hamile kalma şansm varmı? siz nasıl hamile kaldınız lütfennnnn yardımcı olunnnnnn çok kötüyümm

bende vajinismuusm ve bebek istiyoruz. eşim vajinama boşaldı ve ben ıkındım spermlerin içine girmesi için ve yarım saat ayaklarım yukarda bekledm. böyle hamile kalma şansm varmı? siz nasıl hamile kaldınız lütfennnnn yardımcı olunnnnnn çok kötüyümm

Canım, vajinusmusken bu şekilde hamile kalınacağını bilmiyordum. Bu yüzden hamile kalmak için bir çabam olmadı. Hatta çok şaşırmıştık hamilelik haberini alınca.

X