VAJİNİSMUS YARDIM

Sadece çocuk için değil sağlıklı bir evlilik hayatı için çözülmesi lazım bu sorunun. Eşim böyle bir sorun yaşasa ve yalnızca çocuk için çözmek istese çok kirilirdim.
Arkadaşlar çok güzel önerilerde bulunmuş, ilçede de olsaniz muhakkak bir doktor bulun. Eşinizin de desteğini aldıktan sonra neden yapamayasiniz. Tek başına yenen vardır muhakkak ama 8 ayda tek başınıza yenemediyseniz doktor desteği daha iyi olabilir gibi geldi bana açıkçası.

Doktora gidemiyorum aslında bir ilçede yaşamamdan daha ziyade doktordan çok çekiniyorum tek başıma yenmem mümkün mü sizce?

Kusura bakmayın ama yaptığınız cahillik. Hastaysanız doktora gidersiniz çözer. Bu durumun ikinci bir seçeneği yok. Doktora gitseniz belki çözmüştünüz bile. Böyle kendi kendinize düzelmeyi beklerseniz daha çok beklersiniz.

Allah bana ve tüm bu zor durumda olan arkadaşlara yardım etsin sahiden bir evlat sahibi olmak istiyorum..
Zor bir durum,ben Vajinusmus iken gördüğüm çocuklu kadınlara bakarak "Nasıl yaptı acaba" diye ic geciriyordum.Doktorsuz yeniliyor merak etmeyin

Bunu doktorsuz kendi başına yenen bir sürü kişi var,ben dahil,burada buna özel topiklerde de görebilirsiniz,daha da çaresiz hissettirmeyelim

Bunu doktorsuz kendi başına yenen bir sürü kişi var,ben dahil,burada buna özel topiklerde de görebilirsiniz,daha da çaresiz hissettirmeyelim

Siz de dahil o bir sürü kişi yanlış yapmışsınız. Sonucun olumlu olması bu gerçeği değiştirmiyor. Doktor dururken kendi kendine çözmeye çalışı savunmak garip gerçekten. Kişi hastaysa doktora gider doktor bir çözüm bulur. Yıl 2022 doktordan çekindim cehaletini benim aklım almıyor. Siz çözdünüz diye herkes çözecek diye de bir şey yok ayrıca. 8 aydır kendi çabasıyla olmamış belki doktora gitse şimdiye hallolmuştu.

Kusura bakmayın kabalaşmak istemem ama hemşireyim ve bu öyle güç bir durum ki en yakınım bildiğim eşimden bile bu konuda inanılmaz çekiniyorken doktor önünde kitlenip kalacağımı biliyorum, kendi kendine yenen birçok arkadaş olduğunu duyunca buraya danışıp öğrenmek istemiştim. Cehalete ben de kesinkes karşıyım fakat bu durumu yaşayan bilir sahiden çok güç bir durum.

Eşinizle doktor bir mi? Doktor neticede sizi tedavi edecek kişi. Güç bir durumdur anlıyorum ama hele ki hemşiresiniz bir sağlık sorununuz var ve doktora gitmek yerine kendi kendinize çözmeye çalışıyorsunuz. 8 ayda kendi kendinize çözmeye uğraştınız ama olmadı değil mi? Hala daha neyi bekliyorsunuz doktora gitmek için?

Sanırım erkekte bitiyor yani iyice yağlayıp minik minik gel gitler yaparak ilişkiye girmek gerekir hatta kontrol sende olsun ki korkma ama eşine iyice tembihle asla sen izin vermeden kimildamasin ..

Doğru söylüyorsunuz tavsiyeleri dikkate alacağım teşekkür ederim

Sanırım erkekte bitiyor yani iyice yağlayıp minik minik gel gitler yaparak ilişkiye girmek gerekir hatta kontrol sende olsun ki korkma ama eşine iyice tembihle asla sen izin vermeden kimildamasin ..
Eşim sağolsun çok anlayışlı bu konuda beni de rahatlatıyor ama inşallah halledeceğim bu meseleyi benim çok canım yanıyor bu şekilde onu da üzmek istemiyorum

Bana kalsaydı bence aylarca yapamazdım ilk gece hiç yapamam diye korktum ağladım bıraktım. Sabahına oldu kendimi eşime bırakmaya çalıştım güvendim o da dikkatim dağılmışken yaptı gayette oluyormuş. Bende duvar var gibi hissediyordum aslında o duvar beynimizdeymiş ve fizyolojik olarak bu ilişkiye çok uygunmuşuz bunu ilk günden sonra yavaş yavaş kavradım. Bununla ilgili videolar da izlesen, yazılar da okusan zorlanırsın. Ya kendini eşine bırak iki dakika dişini sık ya da uzmana görün yardımcı olsunlar

Merhaba, ben dilator setiyle yenenlerdenim burdaki arkadaşlardan destek aldım kendim yendim.
Yapamam, edemem diyorsan kesinlikle doktora gitmelisin.
Eğer kendim yenerim diyorsan dilator seti al, burda öyküler var oku destek al.
Ama bir mucize olmasını bekleme, biran önce yenmeye çalış. 2 yılım gitti hemen hemen, o mucize bir türlü gelmedi.

Burada doktora gidenlerden doktorun ne uyguladığını öğrendik.Doktora gidip de 5000 im çöp oldu diyenler var 4 sene önceki okuduklarimda.Ben 5 günden sonra artık ilişkiye girebiliyorsam doğru yapmışım demektir.Benimki doktordan utanmak değildi,doktora (aslında cinsel terapist)para yatırmadan önce kendim çabaladım olmasaydı giderdim ama oldu, oluyor.Ayrica çağ ile ne alaka ? Büyü muska yaptırdım oldu diye bir cümle mi kullandım
Not : Burada üç kişinin yenmesine yardımcı oldum.

Doktorun ne uyguladığını doktora gidenlerden öğrendiniz mi? YouTube’dan ameliyat videosu izleyip gidenlerden öğrenip ameliyatta yapabilirsiniz o zaman? İkisi arasında zerre fark yok çünkü. Ne demek ya doktora gidenlerden öğrendim, şaka gibi bir cümle.

Siz 5 günde halletmişsiniz konı sahibi 8 ayda halledememiş. Verdiğiniz akıl doktora gitmeden de yapılıyor ben yaptım oldu. Cinsel terapist zaten doktor değil o da ayrı bir konu.

3 kişinin yenmesine yardımcı oldunuz... Doktora gerek yok yani insanlar bunca yıl boşa eğitim almış, boşa doktor olmuş.Başkasından duymakla tedavi ediliyormuş insanlar. Doktora gidileceğine size gelsinler. Pes gerçekten, çağ sadece büyü muska ile alakalı değil ayrıca. Yazdığınız cümlelerin de o büyü muska yaptırdım zihniyetinden farkı yok. Cehalet aynı.

Son düzenleme:
Siz niye böyle atar yapıyorsunuz onu anlamadım ?? Arkadasa yardımcı olmaya başladım bile sırf bu yüzden polemiğe giresim yok sizinle, açın vajinismus öykülerini okuyun kk da.Ameliyata giremem ama Vajinusmusu yenebiliyorum yalan mı söyleyeceğim ? Doktor diyen de sizsiniz o sebeple ayrıntı verdim cinsel terapist diye alt bilgi olarak
Önyargılarinizla size mutluluklar diliyorum

Hanımefendi zaten hayli gergin ve üzgünüm. Polemiklerinizi başka bir konuda yapın lütfen çok sıkıcı olmaya başladınız

Hemsiresiniz ve 8 aydir doktora gitmemissiniz.ilginc dogrusu herseyin bi caresi var bunu en iyi sizin bilmeniz gerekirdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…