Vajinismus

sevgi423

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2023
22
-14
25
Merhaba, kızlar ben aylarca bu sıkıntıyı çektim çok uğraştım yendim ama hala eşimin istediği pozisyon ve isteklerini tam anlamıyla karşılayamıyorum, örneğin doggy bunu istiyor ama yapamıyorum korkuyorum ve sanki canım çok yancak gibi geliyor. Bunun dışında
Zevk alamıyorum ciddi mana da haz almıyorum ve boşalmıyorum çok açık yazdım ama artık çok sıkıldım bunaldım eşim de istediğim şekilde yapmıyor bazı şeyleri acaba bu yüzden mi yoksa bende mi sıkıntı var görüşlerinizi lütfen paylaşır mısınız?

bu sikintinizi yeni yendiginizi söylüyosunuz. alismaniz ve rahatlamaniz zevk alabilmeniz icin zamana ihtiyaciniz var. zamanla bu saydiklarinizin hepsi olucak merak etmeyin insanoglu alisan bir varliktir ve alistikca rahatliyacaksiniz. benden bir tavsiye her iliskinizden sonra birbirinize fikirlerinizi sorun ‚nasildi?‘ gibi. böylelikle her iki tarafta beklentilerini söylemis olur ve ona göre tatmin etmeye calisir digerini.

bu sikintinizi yeni yendiginizi söylüyosunuz. alismaniz ve rahatlamaniz zevk alabilmeniz icin zamana ihtiyaciniz var. zamanla bu saydiklarinizin hepsi olucak merak etmeyin insanoglu alisan bir varliktir ve alistikca rahatliyacaksiniz. benden bir tavsiye her iliskinizden sonra birbirinize fikirlerinizi sorun ‚nasildi?‘ gibi. böylelikle her iki tarafta beklentilerini söylemis olur ve ona göre tatmin etmeye calisir digerini.
Bende de vajinismus var ve daha tam anlamı ile yendim diyemem ama şöyle bir şey gerçeği de var. Senin altta kaldığın pozisyon ağrısı berbat iken doggyde değişik bir şekilde acı yok ve daha rahat oluyor. Düşününce saçma geliyor ama uygulayinca ne dediğimi anlayacaksın. Bence denemelisin

X