vajinismus

zeynepp444

ALLAH İÇİN OLMAYACAKSA OLACAKLARIN Bİ ÖNEMİ YOK
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
583
601
5 aydir evliyim bi turlu atlatamiyorum yardiminiza ihtiyacim var :KK43:

Canım doktora git sana iki tane krem vericek onlarla dene. Kendini sıkma psikolojini rahatlatmaya bak.. benim 1 ay sürdü 1 ay sonra bu şekilde atlattım.. sakin ol canım akışına bırak bunu yaparım de kendine güven..

Ben vajinismusu emla kremi sayesinde yendim. Kafamda sürekli aciyacak düsüncesi vardi. Korkma rahat ol insallah sende atlatirsin en kisa zamanda.

emlayi kullandim ise yaramadi bi suru ilac denedik ama faydasi olmadi artik sabrim da kalmadi

Allah razi olsun yazdiklariniz icin peki esim bu konudan cok rahatsiz pek anlayisli da degil napmam lazim bi yandan kendimle ugrasirken bi yandan da onunla ugrasiyorum bi de bana tavsiye edebileceginiz bi doktor var mi mumkunse bayan olsun

Canım ben anestol ve medicasol krem kullandım. 1 aydı ama sanki yıllar sürdü.. canım seni çok iyi anlıyorum bi de şöyle bişey var herkesin yapısı farklıdır.kimisinin canı yanar kimisi hiç hiseetmez. Benim canım yandı ama inan o anlıktı hemen geçti.. ve korkulacak hiç bişey yokmuş bunu yaşayınca anladım. Önceden çok korkardım bildiğin gibi değil. Ve erteleme inan erteledikçe kötü olur psikolojiler alt üst olur..

erteleye erteleye bu hale geldi zaten simdi de ne kadar ugrassam olmuyo ama insaAllah yardimlariniz sayesinde basaracagim

Bol bol da dua et canım. O an kendini kasma serbest bırak hatta ıkınıyomus gibi açmaya bak.. kremler sürün eşinde birden hızlı davransın olsun bitsin. İnan saniye içinde hallolur. Canım yancak diye korkma saniyelik bişey..

peki sonrasinda nasil olacak yine korku faln olmaz mi

Ben o 1 ay içinde nelee çektim gecelerce uyumuyordum araştırıyordum insanlar bunun için milyarlar harcıyor inan bu kadar şeye hiç gerek yokmuş bu kadar korkuya diceksin

suan ben de o durumdayim ya uyuyamiyorum artik

Allah razi olsun yardimin icin cok saol kendime guvenim geldi

İnan korkulcak bişey yok.. çok basit bir olay diyeceksin sonra bu günlerinş tebessümle hatırlıcaksın. Güzel haberini bekliyorum

insaAllah bug7n doktora gidecegim dua edin bana :KK43:

Allah yardımcın olsun inşallah en kısa zmaanda hallolur dualarımdasın canım sende benim için dua et.. ben de bebek için uğraşıyorum

Canım bende 1 sene vajiyle uğraştım neler çektiğini çok iyi anlayabiliyorum.keske eşin de destek olsa sana çok önemli bu. Ben egzersiz sayesinde yendim ama bu işin püf noktaları var burnun dan nefes al ağzından verirken p...elinle tut ve popo ya doğru it ve zorlandigin yerde ıkın inan ki bir seysi yokmuş ben.de çok korkuyordum şimdi hamileyim Allah yardimcin olsun insallah

Allah razi olsun kardsim insaAllah faydasi olur biraz korkuyorum ama

X