vajinismus

ceylin-46

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2017
2.732
1.498
26
Vajinismus ilişkiye girememe değilmi ya bu şekilde nasıl hamile kaldin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1080 gün geçti.

Pink25

Miniğimm..
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2014
306
126
Doktorlar genelde vajinusmusu yenmeden hamile kalmayi onermiyo bende oyleydim yendikden sonra 8 ay cocuk olmasin demisti. 1 yil sonra hamile kaldim bebgim suan 5 aylik.Tebrik ederim saglikla hamilelik suresi gecirmeniz dilegiyle..

eslemdicle

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
18
10
24
Doktorlar genelde vajinusmusu yenmeden hamile kalmayi onermiyo bende oyleydim yendikden sonra 8 ay cocuk olmasin demisti. 1 yil sonra hamile kaldim bebgim suan 5 aylik.Tebrik ederim saglikla hamilelik suresi gecirmeniz dilegiyle..
Tam bir vajinumus değilim canım doktor öle söyledi sadece aciyo doktor dedi doğumda açılman olcak o zaman tam bı şekilde ilişki olur şimdi yarım ilişki oluyor

karen67

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
147
56
Bende sizin gibiydim. Çok zor süreçler atlattım ama çok şükür aştım. Ama hala canım cok yanıyor dogru düzgün beraber olamıyoruz. Nasip eden rabbim her türlü eder şimdi 2 ye hamileyim Elhamdulillah. Sizin adınızada çok sevindim. Vajinusmus cok kötü bir şey...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1379 gün geçti.

_yesilgoz92

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2017
8
3
28
Ayy cok sevindim:) bnde vajinismusdum yendim cok sükür 2 gün önceski :dua: bizde bebek istiyoruz insallah Allahim bizede nasip eder en yakin bi zamanda :anneadayı:

Yeniiigelinnn123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2017
94
63
31
Pink merhaba.. doğumun normal mi oldu sezeryanmi..normalse çatı muayenesi ve doğumda panik yada zorluk yaşadın mi

Arya Stark

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
769
726
Canım her ilişkide bacaklarımi yukarı kaldırdım yastık koydum eşimde iki üç santim girerek bıraktı ve oldu
canım sana vajinismus tanısı mı koymuşlardı. çünkü bu vajinismus olmuyo. eğer 2 ya da 3 santim girebildiyse ve ilerlemiyorsa ve sen acı çekiyorsan orda duvar gibi bişey olduğunu hissediyorsan altında başka sebepler yatabilir. mesela bende aynı durumdaydım. çok acı çekiyordum. doktora gittik kızlık zarının çok kalın olduğunu ameliyatla alınması gerektiğini söylediler.çünkü bildiğim kadarıyla vajinismusta bacaklarını bile acamıyosun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1356 gün geçti.

Yeniigeliinn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
41
21
31
Bende sizin gibiydim. Çok zor süreçler atlattım ama çok şükür aştım. Ama hala canım cok yanıyor dogru düzgün beraber olamıyoruz. Nasip eden rabbim her türlü eder şimdi 2 ye hamileyim Elhamdulillah. Sizin adınızada çok sevindim. Vajinusmus cok kötü bir şey...
Canim hayirli olsun ilki sezeryan mi yoksa normal dogum muydu..normalsecpk sikinti yasadinmi