vajinismus

Doktorlar genelde vajinusmusu yenmeden hamile kalmayi onermiyo bende oyleydim yendikden sonra 8 ay cocuk olmasin demisti. 1 yil sonra hamile kaldim bebgim suan 5 aylik.Tebrik ederim saglikla hamilelik suresi gecirmeniz dilegiyle..

Doktorlar genelde vajinusmusu yenmeden hamile kalmayi onermiyo bende oyleydim yendikden sonra 8 ay cocuk olmasin demisti. 1 yil sonra hamile kaldim bebgim suan 5 aylik.Tebrik ederim saglikla hamilelik suresi gecirmeniz dilegiyle..
Tam bir vajinumus değilim canım doktor öle söyledi sadece aciyo doktor dedi doğumda açılman olcak o zaman tam bı şekilde ilişki olur şimdi yarım ilişki oluyor

Bende sizin gibiydim. Çok zor süreçler atlattım ama çok şükür aştım. Ama hala canım cok yanıyor dogru düzgün beraber olamıyoruz. Nasip eden rabbim her türlü eder şimdi 2 ye hamileyim Elhamdulillah. Sizin adınızada çok sevindim. Vajinusmus cok kötü bir şey...

Ayy cok sevindim:) bnde vajinismusdum yendim cok sükür 2 gün önceski :dua: bizde bebek istiyoruz insallah Allahim bizede nasip eder en yakin bi zamanda :anneadayı:

Pink merhaba.. doğumun normal mi oldu sezeryanmi..normalse çatı muayenesi ve doğumda panik yada zorluk yaşadın mi

Canım her ilişkide bacaklarımi yukarı kaldırdım yastık koydum eşimde iki üç santim girerek bıraktı ve oldu
canım sana vajinismus tanısı mı koymuşlardı. çünkü bu vajinismus olmuyo. eğer 2 ya da 3 santim girebildiyse ve ilerlemiyorsa ve sen acı çekiyorsan orda duvar gibi bişey olduğunu hissediyorsan altında başka sebepler yatabilir. mesela bende aynı durumdaydım. çok acı çekiyordum. doktora gittik kızlık zarının çok kalın olduğunu ameliyatla alınması gerektiğini söylediler.çünkü bildiğim kadarıyla vajinismusta bacaklarını bile acamıyosun.

Bende sizin gibiydim. Çok zor süreçler atlattım ama çok şükür aştım. Ama hala canım cok yanıyor dogru düzgün beraber olamıyoruz. Nasip eden rabbim her türlü eder şimdi 2 ye hamileyim Elhamdulillah. Sizin adınızada çok sevindim. Vajinusmus cok kötü bir şey...
Canim hayirli olsun ilki sezeryan mi yoksa normal dogum muydu..normalsecpk sikinti yasadinmi

Merhaba ben 9 aylık evliyim ve hala cinsel ilişkiye giremedim eşim çok sabırlı ama bu beni psikolojik olarak çok etkilemeye başladı ve bunalıma sürükledi uzun zamandır burda yazılanları okuyorum bir çok kişi aşmış ben doktora da gittim ama vajinismus olmadığı söyledi doktor alttan kontrol ederek bu kanıya vardı ama ben hala ilişkiye giremiyorum kas gevşetici vs kullandım hatta bana atarax bile verdi ama ataraxı hiç denemedim yardımlarınızı bekliyorum bir çoğunuz profesyonel destek almamı söyliceksiniz Emin'im ama bunu evden se yenebilirmiyim lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim ?

Merhaba ben 9 aylık evliyim ve hala cinsel ilişkiye giremedim eşim çok sabırlı ama bu beni psikolojik olarak çok etkilemeye başladı ve bunalıma sürükledi uzun zamandır burda yazılanları okuyorum bir çok kişi aşmış ben doktora da gittim ama vajinismus olmadığı söyledi doktor alttan kontrol ederek bu kanıya vardı ama ben hala ilişkiye giremiyorum kas gevşetici vs kullandım hatta bana atarax bile verdi ama ataraxı hiç denemedim yardımlarınızı bekliyorum bir çoğunuz profesyonel destek almamı söyliceksiniz Emin'im ama bunu evden se yenebilirmiyim lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim ?
Canim vajinal ultrason yaptirabildiysen vaji degilsindir..benim tavsiyem gunde 7-8 kere kegel egzersizleri yapman, ve googleden vajinanin yapisini incelemen.aynayla kendini incele..pelvik kaslarin nerede olduguna bak mesela. Farkli boyutlarda mumlar alip pecete ve strecle sarip deneme yapabilirsin en kucuk mumu bile almam gunlerini alabilir ama hic yilmadan hergün yap. Iliskide yada mumla denemedeuzun bi nefes al, daha fazla surede nefesini ver..nefesini verirken kaslarin gevseyecektir.iliskiyi yada mumla denemeyi nefes verirken dene. Birde iliskiye girerken poponun altina bi yastik koyarsan daha iyi olur

Ben bir yıl yaşadım .. psikolog - uyuşturucu jeller vs hiç işe yaramadı .. Şenay Eserdağ a gittim ve üç gün hatta ikinci günde bitti sorunum .. hamilelik sonrası sıkıntı yaşarsanız bile tedavi olun ilişki çok önemli evlilik için ..
çok şükür eşim hiç yıpratmadı beni ama ben kendimi çok yıprattım bir yıl boyunca ve hiç gerek yokmuş boşuna hormonlarım dengesizleşti üzüntüden .. cinsel terapist e gidin benim gittiğim ilk psikolog geçmişi kurcalamaktan sorunu algılayamadı karşımda oturup çözebileceğini sandı ama yarıda bıraktım .. Sağolsun Şenay hanım ve ekini bana bebek gibi davrandı prenses gibi .. Nişantaşı'nda kliniği şakın geçer diye ertelemeyin olan bize oluyo ve zaman çok çabuk geçiyo ..
Bu arada hiç tekrarlamadı hatta bir yılı geçti bugün rahim filmi bile çektirdim

Ben bir yıl yaşadım .. psikolog - uyuşturucu jeller vs hiç işe yaramadı .. Şenay Eserdağ a gittim ve üç gün hatta ikinci günde bitti sorunum .. hamilelik sonrası sıkıntı yaşarsanız bile tedavi olun ilişki çok önemli evlilik için ..
çok şükür eşim hiç yıpratmadı beni ama ben kendimi çok yıprattım bir yıl boyunca ve hiç gerek yokmuş boşuna hormonlarım dengesizleşti üzüntüden .. cinsel terapist e gidin benim gittiğim ilk psikolog geçmişi kurcalamaktan sorunu algılayamadı karşımda oturup çözebileceğini sandı ama yarıda bıraktım .. Sağolsun Şenay hanım ve ekini bana bebek gibi davrandı prenses gibi .. Nişantaşı'nda kliniği şakın geçer diye ertelemeyin olan bize oluyo ve zaman çok çabuk geçiyo ..
Bu arada hiç tekrarlamadı hatta bir yılı geçti bugün rahim filmi bile çektirdim
Peki senay eserdaga ne kadar ücret ödediniz bende gitmeyi düşünüyorum ama ücreti merak ediyorum

X