vajinismussuz günlere merhaba demek için....

kız böyle diyip cok mutlu etme beniii deliiiiiiiiiiiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: peki sabah demistinya olmassam test yaparım diye yapcan mı:KK16::KK16:

canımm dayanabılırsem pazartesıı sabah yapmayı dusunuyorum:)tabi dayanabılırsemm ee bıde tabıı gelmezse bı gıdeyımm wcye bakayım:) dur gelıyorm

gittilerr canımm derin bi ohh çektimm şimdidee yemegımıı yedımm belımın sancısını dınlıyorumm ne alemde dıyee hafiff hafiff sızlıyo:)

ohh gözün aydın canım, gelecektim paralayacaktım gitmeselerdi.

cano biliyorsun ben vajinismusu burda yendim siznle beraber Allah a şükür artık hic bi problem yok..hic bir sorun yok hersey düzene girdi..yalnız 3 adet dönemidir bebek çalışmalarına rağmen olmadı..bir adet donemide kafama takmadım hic canımız ne zaman isterse yaptık ondada yine kendimizi tutamadık..ama bir türlü olmadı yolunda gitmeyen birsey var mı diye düşünür oldum..:KK43::KK43:

canım hayır düştüm sadece =) tekrar şifre istedi yani =) burdayım. üzülme bak ne diyeceğim, haftada 2 yada 3 kez düzenli birliktelikte bile her ay %15 hamile kalma şansın varmış 1 yıl sonunda düzenli ilişkiye rapmen kalamıyorsan sorun var anlamına geliyormuş.

Son düzenleme:
ya senin bugun adet gunun bak daha olmadın olumlu düşün bu saatten sonraaa :KK16::KK16:

olmadımm canım haklısın yaa insan az da olsa hissediyorr olucagını bende öleyimm şimdii ve olursamda üzülmicemm benım daha ılk denemem sayılır :)

canım hayır düştüm sadece =) tekrar şifre istedi yani =) burdayım. üzülme bak ne diyeceğim, haftada 2 yada 3 kez düzenli birliktelikte bile her ay %15 hamile kalma şansın varmış 1 yıl sonunda düzenli ilişkiye rapmen kalamıyorsan sorun var anlamına geliyormuş.

biliyorum canım önemli olan 1 yıl sonra kalamamakmış ozaman sorun olabiliyormuş..oyle yapmaya calısacam zaten bu hafta doktr kontrolüne gidicem bakacam ne var ne yok :) neden bünyem huysuzluk yapıyor bana :KK70:

olmadımm canım haklısın yaa insan az da olsa hissediyorr olucagını bende öleyimm şimdii ve olursamda üzülmicemm benım daha ılk denemem sayılır :)

canım zaten oyle üzülmek diye birsey yok artık bu saatten sonra hersey güzel olacak inşallah :)

ya senin bugun adet gunun bak daha olmadın olumlu düşün bu saatten sonraaa :KK16::KK16:

hayıııır sakın heveslendirme canım tutku yu bilirim bu defa hasta olursa çok üzülür heveslenince, hemen kaptırmasın kendini stresten bile gecikir ki, bugün onun yeterince sebebi vardı :KK1:

X