vajinismussuz günlere merhaba demek için....

canım benim gözün aydın simayım valla çok mu oldum canım.bende bugünlerde giremiyorum ama güzel bir haberle karşıladın tatlım çok sağol, Allahım başka dert tasa vermesin, darısı diğer kızlara olsun inşallah.

inşallahh çok tşk erderim tekrar tekrar çokkk sağolsun sizlerin sayesindee başladımmm okudukca burdakilerin heveslendimmm herşey için sağolsun

arkadaşlar konumuzun kapandığı sırada yenipte bana mail atan arkadaşlarım yada diğer siteden yazanlar isterseniz listeye isminizi ekletebilirsiniz arkadaşlar, yendiğiniz tarihi söyleyerek.
mrb nasılsıın :))) masallah yine devam ediyorsun acıklamalar super liste baya kabarmış görunce sevndim :KK9::KK9:

canım tamda gelemedim hoş buldum sağolasın, evdeyim bir süre daha, bugün öyle 1 saatliğine gelmiştim. lütfen canım denemekten çekinme, nerde zorlanıyorsun sen bana onu söylesene, biraz giriş oluyor mu diyordun?

giriş oluyor canım girişten sonraki o zor olan yerde takılıyor yani pns baya giriyor yarısı sonra girmiyor..

inşallahh çok tşk erderim tekrar tekrar çokkk sağolsun sizlerin sayesindee başladımmm okudukca burdakilerin heveslendimmm herşey için sağolsun

rica ederiz canım benim bu senin başarın, bundan sonrada herşey yolunda gider inşallah.

mrb nasılsıın :))) masallah yine devam ediyorsun acıklamalar super liste baya kabarmış görunce sevndim :KK9::KK9:

oooo kuzum nasılsın ya :KK3:nerelerdeydin.msj ını görünce çok sevindim.
Allah razı olsun , bu aralar internete giremiyorum malesef ama bulduğu her fırsatta açıyorum.arkadaşlarımı istemedende olsa yalnız bıraktım malesef =(

giriş oluyor canım girişten sonraki o zor olan yerde takılıyor yani pns baya giriyor yarısı sonra girmiyor..

canım duvar gibi yere denk geliyor diyor ya kızlar oraya kadar mı geliyorsun, eğer öyleyse ordan sonra üstte denerken biraz öne eğileceksin, altta denersende poponu kaldırarak falan ilerletmen lazım. poponu ileri geri hareket ettirerek itersen o zaman doğru yönü rahatlıkla bulursun, ıkınmayı ihmal etme tabi, aslında çok küçük bir yeri kalmış o kadar olduktan sonra yaparsın sen merak etme.yağıda bence bir dene derim.afedersin bu aralar çok giremiyorum kusuruma bakmayın cecem.

oooo kuzum nasılsın ya :KK3:nerelerdeydin.msj ını görünce çok sevindim.
Allah razı olsun , bu aralar internete giremiyorum malesef ama bulduğu her fırsatta açıyorum.arkadaşlarımı istemedende olsa yalnız bıraktım malesef =(
iyilk cnm yaa nolsun bnde girmiyrdum uzun suredr ama mrk ettm szleri gelp bakym dedim :) olsun yinede yardmcı olan cok kişi var ve listenin baslarındaydık biz ama dolmus smdi görnce sevndm :)

canım benim sen yoksun biz öksüz kaldık bak çalışmayı bile bıraktım nasıl olacak bilmem garibim huysuzum bu aralar

canım ama olmaz ki gözümü arkada bırakma lütfen çalışmaya yeniden başla, biran önce kurtul bu sıkıntıdan, çektiklerine değmez inan çok yazık edersin geçen günlere.canım yeniden başlıyorsun bak tam gaz devam etmeni istiyorum. insan mecbur kalı iş başa düşünce korkularına rağmen yapmayacağı şey kalmıyor.biraz mecbur hissedelim kendimizi. ben eşimin anlayışlı davrandığı dönemde ohh rahattım baktım artık kızmaya başladı, bende o bağıracak diye korkmaya başladım. o sahneleri hiç yaşayıp kendini yıpratmaya değmez.o hale gelmeden kurtul nolur.

iyilk cnm yaa nolsun bnde girmiyrdum uzun suredr ama mrk ettm szleri gelp bakym dedim :) olsun yinede yardmcı olan cok kişi var ve listenin baslarındaydık biz ama dolmus smdi görnce sevndm :)

canım hakkaten liste baya doldu , daha bilmediğimiz söylemeyen çok kişi var aslında, hamdolsun bende çok seviniyorum. bu aralar durgun ama inşallah yine açılır.siteye girersen arada uğra özletme kendini =)

canım hakkaten liste baya doldu , daha bilmediğimiz söylemeyen çok kişi var aslında, hamdolsun bende çok seviniyorum. bu aralar durgun ama inşallah yine açılır.siteye girersen arada uğra özletme kendini =)
inşallah cnm herkes kurtulsun su dertten :) sen yenmeyle ilgilen ben yendkten sonrasyla mesgulum suan zevk mevk olayları :)))) simdilk buralardayım :KK16:

inşallah cnm herkes kurtulsun su dertten :) sen yenmeyle ilgilen ben yendkten sonrasyla mesgulum suan zevk mevk olayları :)))) simdilk buralardayım :KK16:
amin canım inşallah. oda ayrı bir şey değil mi =( hepimizin başına geliyor ama sakın sıkıntı etme canım.beynini hazırlamanla ilgili birşey her yönden hazır olmak lazım. yorgun olmamalısın, uykusuz stresli olmamalısın falan filan.

amin canım inşallah. oda ayrı bir şey değil mi =( hepimizin başına geliyor ama sakın sıkıntı etme canım.beynini hazırlamanla ilgili birşey her yönden hazır olmak lazım. yorgun olmamalısın, uykusuz stresli olmamalısın falan filan.
sıkıntı yapıyrum ne zamandr ama anladım ki zamana bırakmamak lazzım... acımdan erteldkce daha da uzadı... ustune gidip zevk almaya ilişkiye sık grmeye calıştkça daha guzel olcak gbi :):KK16:

sıkıntı yapıyrum ne zamandr ama anladım ki zamana bırakmamak lazzım... acımdan erteldkce daha da uzadı... ustune gidip zevk almaya ilişkiye sık grmeye calıştkça daha guzel olcak gbi :):KK16:

canım evet sık sık deneme yapınca rahatlıyorsun kasmalar geçiyor haliyle ilişkide kendini bırakınca da zevk almaya başlıyorsun ama kendini tanımaya çalış, eşin sabit dursun mesela üstte sen gelgit yap ritim tutturmaya çalış o zaman daha rahat oluyor.

seni gördüm daha iyi oldum tatlım, yine birkaç saatliğine geldim ama bellide olmaz.sen nasılsın kuzum?

iyiyim canım şükür :) cem keçe nin kitabını göndermişti bir arkadaş sağolsun senin tarif ettiklerinin aynısını tarif ediyor kitap yazsan yeriymiş :))

X