vajinismussuz günlere merhaba demek için....

6 gün falan sürüyo canım evet çabucak bitsinnn :)

sanki hergün kayıp gibi geliyor ya ne yapcass bölee :) ama rahat uyku uyudum regl değilken hep yapabileceğiz ama yapmıyoruz gibi geliyordu :):KK47:

Evet Arkadaşlar göreyim sizi lütfen azimli olalım ve hepbirlikte kurtulalım herkez katılsın ve CESARET lütfen...

1- Cecemm
2- Combo
3- yenievli13
4- orkide050---- YENDİ
5- zelalcanan
6- shimarik
7- Nisan
8- Egeguezeli89
9-norbitnorbit
10-panjim
11-aysebasar
12-kuzucukkkkk
13-
asi0668

YIL BAŞI GECESİNE KADAR HEP BİRLİKTE HAYATIMIZDAN ÇIKARALIM BU VAJİNİSMUSU

Arkadaşlar orkide arkadaşımız yıl başına kadar yenen ilk Arkadaşımız oldu koca bir tebriğide haketti yani darısı bizlere olsun diyorum inşallahh boş durmak yokkk :KK1:

cecemmm haberlerini bekliyoruz tatlım hadiiiiii.

ger sayım başladı yeni yıla yeni yılın yendiğin gün olsun tatlım Rabbim sana ve diğer arkadaşlarıma yardım etsin,güç ve cesaret versin. Allahım size kocamannnnnnnnnn kocamannnnnnn cesaret versin ki ezin şu vajinusmus denen aslında olmayan ama bizlerin yarattığı saçma olayı. Duam sizlerle arkadaşım sen sona yaklaştın da noktayı koyamadın birtek,onuda yapacaksın biliyorum tatlım...

müneccim misin kkadermim :) evet çok yorgunduk denemedik...insan yorgun olunca hepten zoraki oluyor sanki

değilim ama 3 ihtimal var tatlım
1 denediniz olmadı (Allah korusun) o zaman mutsuz olurdun ama gülümsüyorsun
2 denediniz oldu(inşallah ilk denemenizde olsun) burayı yerinden oynatacak kadar mutlu olurdun =)
3 denemediniz: aşırı mutlu olmasanda umutlusun ve bir gülümseme var yüzünde =) zorakide olsa =)

değilim ama 3 ihtimal var tatlım
1 denediniz olmadı (Allah korusun) o zaman mutsuz olurdun ama gülümsüyorsun
2 denediniz oldu(inşallah ilk denemenizde olsun) burayı yerinden oynatacak kadar mutlu olurdun =)
3 denemediniz: aşırı mutlu olmasanda umutlusun ve bir gülümseme var yüzünde =) zorakide olsa =)

aynen öyle..doğru tespitler...Allah hepimize burayı yıkacak kadar mutlu olmayı nasip etsin... bu akşama artık inşallah diyelim..pek olumlu olacak gibi görünmüyor ama..benim evlendiğim dönemde yani 2 ay öncesinde bikaç arkadaşım daha evlenmişti yakında onları hamile olarak göreceksin diyorum kendime..kendine gel diyorum...gündüz diyorum ama ne oluyorsa gece bunlardan eser kalmıyor...vaji en büyük korku filmi :)

aynen öyle..doğru tespitler...Allah hepimize burayı yıkacak kadar mutlu olmayı nasip etsin... bu akşama artık inşallah diyelim..pek olumlu olacak gibi görünmüyor ama..benim evlendiğim dönemde yani 2 ay öncesinde bikaç arkadaşım daha evlenmişti yakında onları hamile olarak göreceksin diyorum kendime..kendine gel diyorum...gündüz diyorum ama ne oluyorsa gece bunlardan eser kalmıyor...vaji en büyük korku filmi :)

amiiin inşallah canım.güzelim umutsuzluğa kapılma sakın ben olmaz ya hadi neyse deneyim dediğim yağ sayesinde şurda kaç kişinin başta inanmayıp tek denemeyle yendiğini bile gördüm ki, inşallah yarın gelir ve sende Allah razı olsun haklıymışsın dersin, amaç haklı olmak değil benim için, sadece sizlerin biran önce en kolay oldan kurtulması.

merhaba tatlım sana yazacakken müşteri geldi sen yine moralini bozacak sayfalarda dolaşıyorsun farkında mısın...?:KK31:

yazmadım ki oraya bugu n cok :) orakı herkesı cok sevıyorum ama yazdıkcada streese giriyorum ne ypacam bılemedım:)

yazmadım ki oraya bugu n cok :) orakı herkesı cok sevıyorum ama yazdıkcada streese giriyorum ne ypacam bılemedım:)

canım benim ordaki herkesi sevmen değil, aynen söylediğin gibi orası sana ya ümit verecek yok yere, yada belki boşyere moralini bozacak, bundan korkuyorum ben :KK31:

cecemmm haberlerini bekliyoruz tatlım hadiiiiii.

ger sayım başladı yeni yıla yeni yılın yendiğin gün olsun tatlım Rabbim sana ve diğer arkadaşlarıma yardım etsin,güç ve cesaret versin. Allahım size kocamannnnnnnnnn kocamannnnnnn cesaret versin ki ezin şu vajinusmus denen aslında olmayan ama bizlerin yarattığı saçma olayı. Duam sizlerle arkadaşım sen sona yaklaştın da noktayı koyamadın birtek,onuda yapacaksın biliyorum tatlım...

canım benim Allah razı olsun inş. bakalım dün deneme yapıcaktım misafirimiz geldi artık bakalım bugün yapıcam demiyorum çünkü öyle dediğimde olmuyo en iyisi oluruna bırakmak nasipse ilk fırsatta denicez inş. dediğin gibi olur canım bu seferki denemem son olur ve bitiririm bu işi :KK16:

canım benim Allah razı olsun inş. bakalım dün deneme yapıcaktım misafirimiz geldi artık bakalım bugün yapıcam demiyorum çünkü öyle dediğimde olmuyo en iyisi oluruna bırakmak nasipse ilk fırsatta denicez inş. dediğin gibi olur canım bu seferki denemem son olur ve bitiririm bu işi :KK16:

cecem canım arkadaşım, misafirler gelir gider biliyorum en ters zamanda gelirler, bizde yenmeden önce ne zaman bugün aşıcam desem birşey çıkardı, yok düğüne gidilecek, yok bilmem ne hep ertelenirdi, ama yazık etmişiz giden zamana, misafir telefonla arayıp gelmek istiyoruz diyorsa ayıp olur demeyin bir bahane bulun bence ama çat kapı geliyorsa yapacak birşey yok tabi :KK31: önce siz kendinizi düşünün, tersini yapmak inan bana birşey kazandırmamıştı, giden zamana oldu olan. tabiki kısmet ama unutma sen acı çektiğinde sadece sen ve ailen çekersin başkasının umrunda bile olmaz o yüzden ayıbı düşünme, önce kendini düşün.

X