vajinismussuz günlere merhaba demek için....

kkaderim benn geldim bugün artıkın bitcek regl ama ben çoookk yorgunum yeni geldim eve akşam dener miyiz bilmiyorum ki artık bitsinn ki

canım benim sende o ışık olduğu için bal damlıyor bunu bilesin, eğer yapacağına inanmasam sana bunları söylemem o yüzden sende inan , ben ilk yendiğim gün varya, hiç inanmıyordum olacağına, belki o an sen yeneceksin ve birsürü kişide yararlanacak bundan deseler yağdan mı derdim =) gülerdim belki, ama artık deneme yaptığım zaman ki gibi değilim, biliyor musun mantığa oturttum ve düşünüyorum, neden olmuyor korktuğumuz için kayganlık olmuyor, peki başka ne var kasıyoruz kendimizi ve eşimizi itiyoruz,hepsinin nedeni korku, istemsiz olan şeyler. o yüzden yağ , korksakta kayganlık olsun diye, o yüzden üst korksakta bacaklarımızı kapatamayalım diye, o yüzden ıkınma ve nefes alıp veriş, korkup kassakta kasamayalım diye =) gerisi p yi tut yerine yerleştir =) el işi dersini düşün , el becerisi , sabır:emir_bebek:

TMesajın sonundaki takla atan bebişler gerçek olsun inşallah :)))))

kkaderim benn geldim bugün artıkın bitcek regl ama ben çoookk yorgunum yeni geldim eve akşam dener miyiz bilmiyorum ki artık bitsinn ki

hoş geldin tatlım =) ayyyy inşallah olur canım ama yorgunken çabuk bırakabilirsin bence erteleme derim ama eğer hemen pes edip bırakmayacaksan.

bende inşallah diyerek koydum o bebeği =)):emir_bebek:bu sana
:emir_bebek:bu banaaa =)
:emir_bebek::emir_bebek:bu da shımarık'a
ayyy ikiz oldu senin ki:KK1:
bu da tutkuma :emir_bebek:

allah razı olsun kujum bende bebek istiyorum hepimiz gibi artık evimiz şenlensinnn inşallah

hoş geldin tatlım =) ayyyy inşallah olur canım ama yorgunken çabuk bırakabilirsin bence erteleme derim ama eğer hemen pes edip bırakmayacaksan.

ayy kurstan gelemedim akşam oldu kollarım ağrıyo yemek yapasım bile yok ki taa ki çalışma azmi olsada yapsak şu bebişi :)

neler yaptınızz canım nasılsın sen ?

ayy kurstan gelemedim akşam oldu kollarım ağrıyo yemek yapasım bile yok ki taa ki çalışma azmi olsada yapsak şu bebişi :)

neler yaptınızz canım nasılsın sen ?

yaaa hep ben gidecekken şenleniyor burası :KK43:benimde eşim geldi şimdi gitmemiz gerekiyormuş, sizi çok seviyorum =) özel msjlar gelmiş özür dilerim şimdi yazamayacağım için =( çünkü acil çıkacakmışız.

cecem canım arkadaşım, misafirler gelir gider biliyorum en ters zamanda gelirler, bizde yenmeden önce ne zaman bugün aşıcam desem birşey çıkardı, yok düğüne gidilecek, yok bilmem ne hep ertelenirdi, ama yazık etmişiz giden zamana, misafir telefonla arayıp gelmek istiyoruz diyorsa ayıp olur demeyin bir bahane bulun bence ama çat kapı geliyorsa yapacak birşey yok tabi :KK31: önce siz kendinizi düşünün, tersini yapmak inan bana birşey kazandırmamıştı, giden zamana oldu olan. tabiki kısmet ama unutma sen acı çektiğinde sadece sen ve ailen çekersin başkasının umrunda bile olmaz o yüzden ayıbı düşünme, önce kendini düşün.

çok çok haklısın canım ya ama çat kapı geldiler ne olursa olsun bu işi yenene kadar herşeyi sallamak lazım işte diyoruz ya erteleme hastalığı istemesekde bi yanımızın hoşuna gidiyor yarın deneriz diyoruz kurtulmuş olmanın mutluluğunu yaşıyor bi yandanda yapmalıyız diyoruz ne tuaf değilmi bunaldık be arkadaşım bitsede kurtulsak :KK43:

Aynen canım benimde bitiyor ama hiç halim yok yorgun ve bitknim neler yaptın sen gorusmeyeli nasıl gidiyor hayatın tatlum

dün çok yorgundum canım yarın misafirlerim gelecek temizlik hazırlık yapmam lazım haftasonu yine çalışmalara başlayacağım akşam denedi eşim parmak ama öyle kasıyorum ki oyy oyy yeniden mi başlayacağız yaa :KK43:

dün çok yorgundum canım yarın misafirlerim gelecek temizlik hazırlık yapmam lazım haftasonu yine çalışmalara başlayacağım akşam denedi eşim parmak ama öyle kasıyorum ki oyy oyy yeniden mi başlayacağız yaa :KK43:

Allah kolaylylik versin canım işlerinde ben daha deneyemedim canım bu gün bitti daha bu gün deneyeceğim daha inşallah bende başa dönmem en çok ben bundan korkuyordum canım neyse daha önce yaptık bunu hemde cokda kolay ve hızlı ilerlemistik bunu unutma lütfen neyse bu kadar olduya devamı gelir inşallah misafirine yardıma geleyim mi ihtiyacın varmı :-):-)

Allah kolaylylik versin canım işlerinde ben daha deneyemedim canım bu gün bitti daha bu gün deneyeceğim daha inşallah bende başa dönmem en çok ben bundan korkuyordum canım neyse daha önce yaptık bunu hemde cokda kolay ve hızlı ilerlemistik bunu unutma lütfen neyse bu kadar olduya devamı gelir inşallah misafirine yardıma geleyim mi ihtiyacın varmı :-):-)

buyur gel canım kahve yapayım :)) aynen ilerledik moral yüklemeliyiz hele şu misafir sezonunu kapatayım da çalışalım azıcık bakalım neler olacak :) sen nasılsınnn

X