vajinismussuz günlere merhaba demek için....

Mrb kizlar herkes ne guzel yol katediyor... BEn yilbasi gecesinden beri denemedim bile esim konuyu bile acmiyor deneyelim falan gibi bende o solemeyince cesaret edemiyom motivem iyice dustu napicam bilmiyorum :KK43:

Mrb kizlar herkes ne guzel yol katediyor... BEn yilbasi gecesinden beri denemedim bile esim konuyu bile acmiyor deneyelim falan gibi bende o solemeyince cesaret edemiyom motivem iyice dustu napicam bilmiyorum :KK43:

ERTELEME HASTALIĞI... lütfen emeklernz boşa gitmesin.. eşlerin hepsinn farklı dayanma süreleri var, farklı tahammülleri, onları bıktırmadan ertelemeden egzersizlere devam edip yenmeye çalışın. burdan okuyoruz cunku, yendikten sonra başka sorunları çıkanlar var allah korusun..

lütfen erteleme bak eşinle arana sogukluk girmeden bitir bu işi

tüm denemelerim başarısız.. yazılanları tekrar tekrar okuyorum .. aynısını yapmaya çalışıyorum.. yapabiliyorum ama bişiy eksik o da kendime güvenim ya da cesaretim heralde..teknik olarak zeytinyağı ile ve üstte deneme yaparken zorlanmıyorum ama p yi ittirmeye çalışırken ya cesaretimi toplayamıyorum ya da hadi tamam yapacağım diyorum acaba doğru yere mi itiyorum diye sorgularken buluyorum kendimi ..ya da ıkınırken zamanlamayı tutturamıyorum.. bilmiyorum ama bişey yanlış ya da eksik ... çok beceriksiz hissediyorum kendimi şuan..

kızlarrrrr yendimmmmmm sonundaaaa bitti bu işşşşşş Allahım sana şükürler olsunnn herkese çoookkk teşekkür ederimmmm Allah hepinizden razı olsun ve bu mutluluğu herkese versinnnn bi gün buraya bunu yazacağımı bilmezdimmm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlarrrrr yendimmmmmm sonundaaaa bitti bu işşşşşş Allahım sana şükürler olsunnn herkese çoookkk teşekkür ederimmmm Allah hepinizden razı olsun ve bu mutluluğu herkese versinnnn bi gün buraya bunu yazacağımı bilmezdimmm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar::nazar:

gözünn aydınnn kujum rabbim bizede nasip etsinn

tebrik ederm canm nasıl yendğini anlatrmısın arkadaslarımıza fikir olur

tüm denemelerim başarısız.. yazılanları tekrar tekrar okuyorum .. aynısını yapmaya çalışıyorum.. yapabiliyorum ama bişiy eksik o da kendime güvenim ya da cesaretim heralde..teknik olarak zeytinyağı ile ve üstte deneme yaparken zorlanmıyorum ama p yi ittirmeye çalışırken ya cesaretimi toplayamıyorum ya da hadi tamam yapacağım diyorum acaba doğru yere mi itiyorum diye sorgularken buluyorum kendimi ..ya da ıkınırken zamanlamayı tutturamıyorum.. bilmiyorum ama bişey yanlış ya da eksik ... çok beceriksiz hissediyorum kendimi şuan..

Ayni seyleri yasiyoruzzz canim azicik yandigi anda yanlis yere itiyorum diye cekiyorum kendimi offf :KK43:

Arkadaşlar herkesin sorunu olduğu gibi benim de korkulu ruyam oldu 7 aylik evliyim onceleri kastım kendimi kactim hep ama sonra canimi disime taktim denedim bende hic ilerleme yok yani p..s hic girmiyo jel yag kayganlastrci hersey kullandim krem kullandim doktra gitimde yapisal bi bozukluk yok tamamen psikolojik dedi bi psikiyatriden randvu al dedi bida gitmedim banada yaptgnz su egzersizleri sirasiyla soylermisiniz bende baslamak istiyorum :KK43:(

YARIŞMAMIZ BAŞLIYOR. BU HAFTA Kİ YENMEYE YAKIN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ....

1-shimarik,
2-cecem,
3-combo
4-oceandream82
5-VAJJ
6-sellluka

ekleme yapalım başka kimler vardı

inş yenersiniz ve kurtulursunuz kızlar cesaretinizi toplayın ve bitirin şu işi artık

Arkadaşlar herkesin sorunu olduğu gibi benim de korkulu ruyam oldu 7 aylik evliyim onceleri kastım kendimi kactim hep ama sonra canimi disime taktim denedim bende hic ilerleme yok yani p..s hic girmiyo jel yag kayganlastrci hersey kullandim krem kullandim doktra gitimde yapisal bi bozukluk yok tamamen psikolojik dedi bi psikiyatriden randvu al dedi bida gitmedim banada yaptgnz su egzersizleri sirasiyla soylermisiniz bende baslamak istiyorum :KK43:(

canm biz burda parmak egzerszi yapıyoruz istersen kulak çubugundan falan aparat yapabiliyosun ve oraya birşeyin girebileceğini beynine yerleştirip kendini keşfediyorsun sonra olay kafada bitince ve kendini kesfedince olay bitio zaten

Egzersiz yapmışmıydınız?

egzersiz hiç yapmadım. yani kendi parmagımla hiç denemedim. biz bir aylık evliyiz uğraştık zeytinyagı olmadan benim canım acıdı tam girmesede ozaman eşim bırakmak zorunda kaldı. ama zeytinyagıyla nasıl oldu hiç anlamadım. eşim sürdü bolcana parmağıyla. ve oldu hemde hiç hissetmedim. sadece o p girerken ıkındım okadarcık :KK17:

canımmm ... tebrikler... geçmiş olsun....... aynı zamanda helal olsun:):)
darısı başımıza olsun..

canımmm ... tebrikler... geçmiş olsun....... aynı zamanda helal olsun:):)
darısı başımıza olsun..

tşk ederimmm canım benim darısı herkese olsun inanın çok kolay hiç bişi yok bizim canımız çok tatlı ondan olmuyomuş nazlı bebekler gibiyiz :))

X