vajinismussuz günlere merhaba demek için....

karar tamamen sana kalmış canım benim ama senin gönlünde hangisi yatıyorsa o olur inşallah canım benim:KK16::KK16::KK16::KK16: corrttt diye gelsede fena olmazdı hani :KK1:

sınavın ortasında doğuveriyormuş :KK1:çocuk doğar doğmaz sınav stresi yaşamasın yazık :KK60::KK66:birde bakıyor Allah Allah bizim ailede herkes çalışkan bak ders yapıyorlar galiba, hmmm ne kalabalık bir aileyiz , aşiret miyiz yoksa diye :KK9:

Son düzenleme:
arkadaşlar hadi ama neden durgun burası
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BU HAFTA Kİ YENMEYE YAKIN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ....

1-shimarik,
2-cecem,
3-combo
4-oceandream82
5-VAJJ
6-sellluka
7-norbitnorbit
8-Ervaa26
9-ravzaaaaa
(yendiiiiiiiiiiii ) :123:

ekleme yapalım başka kimler vardı

sınavın ortasında doğuveriyormuş :KK1:çocuk doğar doğmaz sınav stresi yaşamasın yazık :KK60::KK66:birde bakıyor Allah Allah bizim ailede herkes çalışkan bak ders yapıyorlar galiba, hmmm ne kalabalık bir aileyiz , aşiret miyiz yoksa diye :KK9:

olur mu olur valla :d hayırlısıyla gelsinde annesi gbi akıllı calışkan olur oda annesi :KK55::KK55::KK55::KK16::KK16::KK16::KK16:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1-shimarik,
2-cecem,
3-combo
4-oceandream82
5-VAJJ
6-sellluka
7-norbitnorbit
8-Ervaa26
9-ravzaaaaa

çok sessiz bura ya artk kmse yok

canııım hayırlı olsun gözün aydın ya naıl sevindim ben, bak listedeki eksiğimizin ismini hatırladım ortalıkta olmayınca aceleyle dalgınlığa gelmiş kuzum afedersin ama sen iyi hatırlattın :KK66: darısı diğer kızlara olsun.

Tsk ederim cnm bnm hepinizin sayesinde oldu Allahin izniyle basardim herkes yapacak inaniyorum ben sonra artik bebis konusacazzzz :))

1-shimarik,
2-cecem,
3-combo
4-oceandream82
5-VAJJ
6-sellluka
7-norbitnorbit
8-Ervaa26
9-ravzaaaaa

sanırım ben varım :KK43:((

kızlar yaz tatili göz açıp kapayana kadar gelecek, o zamana kadar bu işi bitirmeniz lazım ki 2. balayınıza çıkın, benim geçen balayım öyle geçti kısmetse bu yaz tazeleyeceğiz :) sakın oho yaza daha çok var demeyin, hemen egzersizlere başlayın,sonra tatilin tadını çıkarın benden söylemesi :KK66:

ben geldim canlar hadi biraz hareketlenin herkes nerelerde hangi aşamada yazın lütfenn

X