vajinismussuz günlere merhaba demek için....

arkadaşlar ALLAH RIZASI için bişey sorucam ..dr.murat ulusoya gidip olumlu yada olumsuz sonuç alan yada alamayann nolur bana yazınn ...çarem ALLAHTAN sonra o ...bide onu deniycez ama işe yaramıyorsa boşuna borca girmiyeyimm :KK43: :KK43:

arkadaşlar ALLAH RIZASI için bişey sorucam ..dr.murat ulusoya gidip olumlu yada olumsuz sonuç alan yada alamayann nolur bana yazınn ...çarem ALLAHTAN sonra o ...bide onu deniycez ama işe yaramıyorsa boşuna borca girmiyeyimm :KK43: :KK43:

canım bende bu hastalıkla mücadele ediyorum.7ay oldu evleneli hala olmadı:KK43:(((( ama sana şunu söyleyebilirim ki okuyup araştırmalarıma dayanarak.olumlu sonuç alan da var olumsuzda bu birazda kişi ile alakalı galiba istemekle alakalı diye düşünüyorum.burada bi üye çıkar sana o kişiyi çok över fakat sen gidersin olumsuz olabilir.bence bunu o kadar kendine şart edinme.

canım bende bu hastalıkla mücadele ediyorum.7ay oldu evleneli hala olmadı:KK43:(((( ama sana şunu söyleyebilirim ki okuyup araştırmalarıma dayanarak.olumlu sonuç alan da var olumsuzda bu birazda kişi ile alakalı galiba istemekle alakalı diye düşünüyorum.burada bi üye çıkar sana o kişiyi çok över fakat sen gidersin olumsuz olabilir.bence bunu o kadar kendine şart edinme.

çok sağol canım ama napacağımıı bilmiyorum artık ..:KK43: :KK43: :KK43: yenmeliyiz bunuu hayatımıızı alt üst etmesine izin vermiyelimm :KK43:

çok sağol canım ama napacağımıı bilmiyorum artık ..:KK43: :KK43: :KK43: yenmeliyiz bunuu hayatımıızı alt üst etmesine izin vermiyelimm :KK43:
aynen:KK43:((çok zormuş keşke bi sihirli değnek olsada bu hastalığı alsa bizden çok zor:KK43:(( sen egzersiz yapıyomusun peki.parmak egzersizi en azından onu denemeliyiz ben onu yaptığım halde hala gelişme yok doktorda maddi açıdan aşıyor beni allah yardımcımız olsun

4 ay oldu... bu dertle uğraşırken çok daha iyi anlıyor insan zamanın ne çabuk geçtiğini... her denemede kendimi kasmayı becerebildiğim için, kendime acı çektirdiğim için kendime inanamıyorum... resmen insan doğasına aykırı davranıyorum bayrak elimde son hızla koşuyorum !!! zerre zevk almıyorum hatta son zamanlarda cinsellikten zevk duyanlara şaşar oldum hahhh ne hale geldim vahimleşiyor durumum her geçen gün...bunun da farkındayım..zaten en büyük sorun da bu.. her şeyin farkında olmama rağmen hala bu dertle uğraşıyorum..Ya Rabbi bana ve tüm kader arkadaşlarıma yardım et....

nasılsınız dostlar kim yendi kim kaldı bilmiyorum bayadır yoktum malum tatil araya girdi sonra regl anca boşluğa düştüm diyebilirim ben kaldıgım yerden sayıyorum hiç bir değişiklik yok beklemek daha kötüye götürüyo ben bu ii yapamıcakmıyım nedir anlamadım :KK43:

nasılsınız dostlar kim yendi kim kaldı bilmiyorum bayadır yoktum malum tatil araya girdi sonra regl anca boşluğa düştüm diyebilirim ben kaldıgım yerden sayıyorum hiç bir değişiklik yok beklemek daha kötüye götürüyo ben bu ii yapamıcakmıyım nedir anlamadım :KK43:

ben yeni katıldım 6 aylk evlym yenme çabalarındayım lütfenn yeneyimm artık :KK43:(

aynen:KK43:((çok zormuş keşke bi sihirli değnek olsada bu hastalığı alsa bizden çok zor:KK43:(( sen egzersiz yapıyomusun peki.parmak egzersizi en azından onu denemeliyiz ben onu yaptığım halde hala gelişme yok doktorda maddi açıdan aşıyor beni allah yardımcımız olsun

yok canım parmak egzersizi çok ürküyor benii..:KK43:(( onun yerine mum bebe yağı prezarvatif aldım..bi akşam deniycem cesaretimi topaldığımda tabikiii :KK43: ama en son çare öyle yada böyle murat ulusoyu deniycem ..bu hastalığın beni bitirmesine izin vermiycem .

yok canım parmak egzersizi çok ürküyor benii..:KK43:(( onun yerine mum bebe yağı prezarvatif aldım..bi akşam deniycem cesaretimi topaldığımda tabikiii :KK43: ama en son çare öyle yada böyle murat ulusoyu deniycem ..bu hastalığın beni bitirmesine izin vermiycem .

eğer maddi imkanin varsa hiç durma doktora git derim.allahm bu hastalığı yenmeyi nasip etsn zaman çabuk geçiyor ve bizim gunlerimiz zehir oluyor

ben yeni katıldım 6 aylk evlym yenme çabalarındayım lütfenn yeneyimm artık :KK43:(

ben eylülde 2 yıl olacak evliyim ve boşluktayım canım sakın benim gibi erteleme erteledikçe daha kötü oluyo bu siteyi bulman çok i,yi olmuş yenicez inş. daha 6 aylık evlisin emin ol başarıcaksın yeterki pes etme ara verme..

ben eylülde 2 yıl olacak evliyim ve boşluktayım canım sakın benim gibi erteleme erteledikçe daha kötü oluyo bu siteyi bulman çok i,yi olmuş yenicez inş. daha 6 aylık evlisin emin ol başarıcaksın yeterki pes etme ara verme..

cecemmmm hoşgeldin kujum ben yazmıyorum uzun zamandır çünkü egzersiz yapamıyorum eşimin ailesi burdaaa gitselerde başlasam çok mutsuzummm

sağol cnm pes etmiyorum her gün aparatla çalışıyorum, fakat tahriş oldu o yüzden dün ve bugün çalışmadım yarın çalışıcam:)

Canım bence kafanda yenmelisin çünkü kafanda bunu yenip ben yapıcam başarıcam demezsen doktorun bile bir faydası olmaz bana sorarsan siteyi takip et yorumları oku en azından kendine güvenin gelir belki kendin bile evde egzersize başlarsın belli mi olur bende doktora gitmeyi düşünüyodum bu siteyi takip ettikten sonra kendime güvenim geldi ve egzersizlere evde kendim başladım ve gayette başarılı ilerliyorum tabi genede sen bilirsin ama emin ol tek başına yenemiyeceğin bişey değil biz burada birbirini tanımayan bir çok bayan arkadaşımız o kadar güzel bir yardımlaşma çemberi oluşturdukki herkes birbirine elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor çünkü hepimizin ortak derdi.

Regl sonrası ilk denememi yaptım az önce orta parmağımın ikinci boğumuna gelemedim. Aparat yapayım dedim oda olmadı canımı daha çok yaktı. Böyle o kadar sert kalın duvarlaşmış gibi hissediyorum. Bu normal mi yoksa benim beceriksizliğimden mi? :KK43: :KK43:

Bende aynı boşluğu hissediyorum. İstek ve başaracağıma dair inancım kalmamış gibi. Kendimi yemeye verdim. Tam 3 kilo aldım. Ev işerini bile yapasım gelmiyor. Çalışıyorum işe gitmek istemiyorum. Eşimi görmek istemiyorum. Bana dokunmasını bile istemiyorum. :KK43:

Ya safligima verin Bu yenenler listesi galiba . Ben henüz yenemedim:KK43:
estağfurullah ne saflığı canım,yok kim önce yenecek listesi bu. ekliyorum henüz yenmediyseniz.pc de sorun var bu aralar burda yokumyanlış anlamayın arkadaşlar.

YARIŞMAMIZ BAŞLIYOR. BU HAFTA Kİ YENMEYE YAKIN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ....

1-shimarik,
2-cecem,
3-combo
4-oceandream82
5-VAJJ
6-sellluka
7-norbitnorbit
8-Ervaa26
9-ayshennn

ekleme yapalım başka kimler vardı

Son düzenleme:

YARIŞMAMIZ BAŞLIYOR. BU HAFTA Kİ YENMEYE YAKIN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ....

1-shimarik,
2-cecem,
3-combo
4-oceandream82
5-VAJJ
6-sellluka
7-norbitnorbit
8-Ervaa26
9-ayshennn

ekleme yapalım başka kimler vardı

norbitim yendi yaa kujum ben hala burdayım sabit vaijili

X