vajinismussuz günlere merhaba demek için....

ben geldim ama çok keyifsizim işim gcüm de yok ama egzersizde yapmak istemiyorum :KK43:

Ben vajinismusum ve 5 gündür regl gecikti...her ihtimale karşı idrar testi yaptım bişey çıkmad.. dilerim kötü bişey yoktur... o kabus muayeneyi olmak zorunda kalmam dilerim :KK43:

Kizlar dun gece bu isi basardik bitti cok sukur rabime binlercekez sukurler olsunki vajinismus kabusundan kurtuldum. .uzerimden tonlarca yuk kalkti kus gibi gissediyorum kendimi💖💖💖💖💖💖💖

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar dun gece bu isi basardik bitti cok sukur rabime binlercekez sukurler olsunki vajinismus kabusundan kurtuldum. .uzerimden tonlarca yuk kalkti kus gibi gissediyorum kendimi💖💖💖💖💖💖💖

cnmmm gözünüz aydınnnnn çok sevindim:KK52:

ben geldim ama çok keyifsizim işim gcüm de yok ama egzersizde yapmak istemiyorum :KK43:
güzelim yazık etme boş günlerine ne olur bak yoğunluk olursa hiç yapamazsın.biran önce başla, zaten şuan adım atmadıkça istek gelmesini bekleme, sen ilerleme kaydettikçe egzersize daha çok zaman ayırmak isteyeceksin.

Ben vajinismusum ve 5 gündür regl gecikti...her ihtimale karşı idrar testi yaptım bişey çıkmad.. dilerim kötü bişey yoktur... o kabus muayeneyi olmak zorunda kalmam dilerim :KK43:
kabus olarak görme canım aklında olsun mailde de yazmıştım, sadece ıkın, unutma karşında bu işi çok iyi bilen bu işin okulunu okumuş bir dr olacak, sana düşen sadece ıkınmak.

gözünüz aydın arkadaşım Allah başka sıkıntı vermesin. darısı bu sıkıntıyı yaşayan herese olsun.

Kızlar eşle ikinci deneme oldu ben üstte ama gene olmadıı:KK43:
Çok daraldım yaaaa.bir türlü giriş olmuyor giriş kısmı nsl esnek hale gelir lütfenn bilgilerinizi paylaşın.eşimde bnde çk kötüyüzz .offf niye olmuyr

★Kaderimmmmmmmmmmmmmmmmm canimmmmm arkadasimmmmmmm benim★

Vajinismuss nefret ettım su kelımeden .. Tam bı yıl oldu bu ıllet basımda kurtuzmlamıyorum .. Tarıfsız bısı bu benı en ıyı sızler anlarsınız kımseyle paylasamıyosun ve evlılıgının en gzel yılları bu ılletle gecıo . Bayadır sızı sessız takıp edelerdendım bugun yazabıldım . Dun zeytın yagı ıle bı yontem okudum bu sayfada onu denıcem . Burdakı yazılarn paylasımların doktordan daha faydalı olabılecegını dusunuyorum ıns bu sefer ıse yarar..

Kkaderim keşke burda olsaydın bitti canım gelin oldummmm

kızlar merhaba ben de aynı problemi yaşıyorum.Vajinanın ilk girişinde acı duyuyorum buda ilk girişte 1,5 2 cm ucu giriyor..Ancak bu durumu yenmek için terapistlere gitmek konusunda istek yok.Yavas yavas kendim cözümlemeye calısıyorum.
Ayrıca bebekte düşünüyorum.bu sekilde bebek olur mu?

Kızlar eşle ikinci deneme oldu ben üstte ama gene olmadıı:KK43:
Çok daraldım yaaaa.bir türlü giriş olmuyor giriş kısmı nsl esnek hale gelir lütfenn bilgilerinizi paylaşın.eşimde bnde çk kötüyüzz .offf niye olmuyr

canım aslında vajina esnek yapıda aynı anüs gibi düşün, afedersin ama hani nasıl anüs küçük bir delik ve dışkı çıkarken genişliyor, sonra aynen eski haline dönüyor ya, aynen vajinada bu şekilde biz kastığımız için giriş olmuyor.aynen ilk sayfada anlattığım şekilde denedin mi?

Son düzenleme:
X