vajinismussuz günlere merhaba demek için....

kafamızda büyüttüğümüz gibi değil demi?

ben burda arkadaşları okumasam sen olmasan ne yapardım yanlız acaba nasıl bu kadar güçlü olabilirdim çok teşekkür ederim kkaderim rabbim güzel yüreğine göre versin herşeyi canım benimmm

zaten nasıl olduğunu bile anlamadım ki aslında şunu söylemeliyim şimdiye kadar neden olmamış olmama ihtimali daha düşük çünkü hayretler içindeyimmm :2: boşa giden 11 ay 11 gün
işte korku zevkin önüne geçince oluyor canım malesef =(
sen üzülme geçen günler yok artık, sen yeni evlendim diye düşün bundan sonra.

Allah razı olsun canım inşallah dediğin gibi olur, senin içinde herşey yolunda gitsin canım dostum benim,1 haftdır yoktum ondan giremedim siteye, ama aslında eylüle kadar başımı kaldırmadan ders çalışmam lazım başka şansım yok.poposunu ısırma kıyamam yaaaa =)) öp onun kaşık kadar poposunu =))

Bi gelsin bi gelsin teyzesi atada ruyama.giriyor zaten.tammm isirmalik:))) canim ya var daha eylule gerci su gibi akip gidiyor zaman oda var umarim.sorunsuz atlatirsin Allah zigin acikligi versin hayat.nasil gidiyor canim.neler yapiyorsun

canım aslında vajina esnek yapıda aynı anüs gibi düşün, afedersin ama hani nasıl anüs küçük bir delik ve dışkı çıkarken genişliyor, sonra aynen eski haline dönüyor ya, aynen vajinada bu şekilde biz kastığımız için giriş olmuyor.aynen ilk sayfada anlattığım şekilde denedin mi?

Evet 2kere denedik ama giriş olmuyr bir türlü.kasmıyrmda kendimi ama olmyr.zeytinyağlıyrm bolca kayıyo elimle tutuyrm bu seferde bastıryrm eşimin canı yanıyr bırakıyrz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben burda arkadaşları okumasam sen olmasan ne yapardım yanlız acaba nasıl bu kadar güçlü olabilirdim çok teşekkür ederim kkaderim rabbim güzel yüreğine göre versin herşeyi canım benimmm
canım estağfurullah o nasıl söz,biz ne yaptık ki, herşeyi sen başardın,üstelik birbirimiz için burdayız, Allahım kimseyi derdiyle yalnız bırakmasın.dert verip derman aratmasın.seninde güzel yüreğin dert sıkıntı nedir bilmesin canım arkadaşım.

canım estağfurullah o nasıl söz,biz ne yaptık ki, herşeyi sen başardın,üstelik birbirimiz için burdayız, Allahım kimseyi derdiyle yalnız bırakmasın.dert verip derman aratmasın.seninde güzel yüreğin dert sıkıntı nedir bilmesin canım arkadaşım.

sağolasın kujummm :KK19::KK19:

Bi gelsin bi gelsin teyzesi atada ruyama.giriyor zaten.tammm isirmalik:))) canim ya var daha eylule gerci su gibi akip gidiyor zaman oda var umarim.sorunsuz atlatirsin Allah zigin acikligi versin hayat.nasil gidiyor canim.neler yapiyorsun
=))) rüyalarından da güzel sağlıklı hayırı evladın olsun canımın içi.evet su gibi geçiyor valla 6 ay kalmış daha dün diyorum 1 seneden fazla var diyordum ben.inşallah hayırlısıyla atanırım ilk atamada da sınav derdinden kurtulurum.valla hayat şimdilik monoton canım. hergünüm aynı =( zarardayım biliyorum.
sen de ne var ne yok kuzucuk dışında =)) iyisin inşallah =)

Evet 2kere denedik ama giriş olmuyr bir türlü.kasmıyrmda kendimi ama olmyr.zeytinyağlıyrm bolca kayıyo elimle tutuyrm bu seferde bastıryrm eşimin canı yanıyr bırakıyrz.

canım aynen kayıyor diye pes etmek üzereyken eşim kızmıştı bana sakın bırakma diye, şöyle yap, sıkarak değilde afedersin elinle kaydığı yöne destek ver kaymasın diye tut bir nevi, ıkınarak ittirmeye çalış popo yönünde eğimli dene.

=))) rüyalarından da güzel sağlıklı hayırı evladın olsun canımın içi.evet su gibi geçiyor valla 6 ay kalmış daha dün diyorum 1 seneden fazla var diyordum ben.inşallah hayırlısıyla atanırım ilk atamada da sınav derdinden kurtulurum.valla hayat şimdilik monoton canım. hergünüm aynı =( zarardayım biliyorum.
sen de ne var ne yok kuzucuk dışında =)) iyisin inşallah =)

Amin canim benım hemencecik atannnnn insallah cok cokkk teşekkür eederim.guzel.yureklim arkadasim:)))) ♡ ama o kadarda sikam kendini arada deisik birşeyler yappp bnde ayni durumlar canim esimle cikiyorum.arada dolasiyorz sonra geri donuyoryz yuvamiza zaten evcilim azcik :)

benim sorunum en baştan beri eşten kaçma dokundurmama değildi sadece p.. girişinde kasılıp izin vermiyordum o ana kadar herşey normaldi..
ben 5 aydır burda idim tüm sayfaları okudum cem keçenin vajinismus kitabını okudum artık alacağım bilgi bitti...
ilk sayfayı bulduğumda kulak çöpü denedim yapamadım sonra dedim aparat yapamayacağım
uzun süre zeytinyağıyla denedik amma velakin bir türlü olmadı
bi kaç ay öyle geçti dedim egzersiz yapayım yoksa olmayacak aparta yapamıyorum kendimde parmakla yapamıyorum eş parmağıyla denedim 2 sinide aldım regl oldum bir sürede öyle geçti sonra 1 ay da misafir vardı öyle kaldı derken geçenlerde yazmıştım artık evlilik yıl dönümüme yetişecek egzersiz yapmaya çalıştım ama eskisinden daha az kulak çöpü yani 16 taneyi zor yapıyordum sonuca geleyim
geçen gece dedim emlayla uyuşturalım da en azından parmakla orayı iyice genişlet deneme aklımızda yoktu sonra orası öyle uyuşmuş ki ben hissetmedim eşim makas bile yapmış sonra dedi deneyelim uyuştu dedi tamam zaten denemeye hep açığım :)) sonra güzel bir sevişme sonrası denedi oldu bak girdi dedi yok ben hissetmiyorum ya kabul etmedim dün gece de normal bi geceydi yattık uyumak için derken bir hareketlendik sonra denedi eşim uyuşturmadık sadece bebeyağı sonra bak dedi eşim girdi artık oluyor he huuu sevindik kutlama çikolatası yedik heheee :))
ve mutlu sonnn
not: ben üstte hiç yapamadım o yüzden altta oldum ve yastık koyduk belime bebeyağıyla yendik şükür :):KK8::KK8:)

canım merhaba ya ben şunu merak ettim emlayı vajina içine mi sürdün nasıl yaptın? ne kadar süre bekledin uyuşmasını

canım merhaba ya ben şunu merak ettim emlayı vajina içine mi sürdün nasıl yaptın? ne kadar süre bekledin uyuşmasını

canım eşim iki parmağının ucuna sürüp içine sürdü ama söylüyorum ne olur böyle uyuşturucalara takılmayın hiç birşey sürmeden çok daha az acı hissediyorsun emlaya güvenip kendini bırakamıyorsun ama kendi olunca acıyınca durup devam edip daha sağlıklı ilerleyebiliyorsun :) bi 10 15 dakka sonra denedik canım eladan sonra

canım aynen kayıyor diye pes etmek üzereyken eşim kızmıştı bana sakın bırakma diye, şöyle yap, sıkarak değilde afedersin elinle kaydığı yöne destek ver kaymasın diye tut bir nevi, ıkınarak ittirmeye çalış popo yönünde eğimli dene.

Yok Söylemesi ayıptır sıkı tuttuğumdan diil ben üsden ıkınarak baskı uyguladğmdan acıomş .girsin die olan gücümle abanıyrm bndn acıo :KK43:

merhaba arkadaşım birazcık girebiliyorsa bence çok az kalmış yenmenize, hamileliği aştıktan sonra tavsiye ederim ben bu şekilde hamile kalanlar var, spermin vajina girişine bırakılmasıyla olabiliyor ama en sağlıklısı bu durumu atlatmak, hele ki sizin bence 1, 2 günlük üstüne düşmekle aşacağınız kadar iyi durumdasınız.

Cocuk doguran arkadaslarim dogumdan sonra yine ilk basa donduklerini soyluyorlar.bende kararsizim.bir yandan bebek dusunurken bir yandan da sorunumu cozmek istiyorum.hamilelik suresince acaba bu hastalik sıkinti cikarir mi bilmiyorum.jinekolojik muayenelerden de hic hoslanmiyorum kkaderim:KK43: hem kendimi kasiyorum hem uttanma oluyor birde o koltuklari varya tam bir stres kaynagi:KK43:(

benim sorunum en baştan beri eşten kaçma dokundurmama değildi sadece p.. girişinde kasılıp izin vermiyordum o ana kadar herşey normaldi..
ben 5 aydır burda idim tüm sayfaları okudum cem keçenin vajinismus kitabını okudum artık alacağım bilgi bitti...
ilk sayfayı bulduğumda kulak çöpü denedim yapamadım sonra dedim aparat yapamayacağım
bi kaç ay öyle geçti dedim egzersiz yapayım yoksa olmayacak aparta yapamıyorum kendimde parmakla yapamıyorum eş parmağıyla denedim 2 sinide aldım regl oldum bir sürede öyle geçti sonra 1 ay da misafir vardı öyle kaldı derken geçenlerde yazmıştım artık evlilik yıl dönümüme yetişecek egzersiz yapmaya çalıştım ama eskisinden daha az kulak çöpü yani 16 taneyi zor yapıyordum sonuca geleyim
geçen gece dedim emlayla uyuşturalım da en azından parmakla orayı iyice genişlet deneme aklımızda yoktu sonra orası öyle uyuşmuş ki ben hissetmedim eşim makas bile yapmış sonra dedi deneyelim uyuştu dedi tamam zaten denemeye hep açığım :)) sonra güzel bir sevişme sonrası denedi oldu bak girdi dedi yok ben hissetmiyorum ya kabul etmedim dün gece de normal bi geceydi yattık uyumak için derken bir hareketlendik sonra denedi eşim uyuşturmadık sadece bebeyağı sonra bak dedi eşim girdi artık oluyor he huuu sevindik kutlama çikolatası yedik heheee :))
ve mutlu sonnn
not: ben üstte hiç yapamadım o yüzden altta oldum ve yastık koyduk belime bebeyağıyla yendik şükür :):KK8::KK8:)

canım çok sevindim ya duyunca inanılmaz sevindim sende yendin he bi biz aldık be ne olcak böyle nasıl bişiy hissetmedinmi yani başka biyere yazı yazdınmı bilmiyorum ama bunları okuyacak olursam çok ayrıntıya girmemişsin yani emla ile denemeyi geçtimde normal denemede ne hisettin illaki his ler oluşmuştur öyle pat diye olmamıştır açık anlat lütfen his ler önemli benim için cünkü ben çok şey hissediyorum o an oyüzden olmuyo tekrar tebrikler darısı bize inş.

mrb kizlar evli bir bayan olarak siz ilk evliigimde 15 gun esimle hic yakinlasamamistik ve ben korkudan tir tir titriyordum esim bana cok ilimli davrandi ve kesinlikle bu konuyu acmadi bile balayindan dondukten sonra ben aglayarak durumu anlattim korktugumu yanlis anlamasini istemedigimi bu gume kadar his boyle bir sey yasamadimdan yakinlasinca hemen kacmak iatedimi soledim ve benimle cok guzel bor sekilde konustu benimle bu yuzden evlenmedini beni sevdigini ve kesinlikle yanlis anlamadini ama evliligin gerekliliginden bahsetti ve de hakliydi ama ben ona yaklasmadikca bir daha bu konuda konusmicani soleyip beni skmamak adina kapatti benim ona alismami bekledi ayni yatakta yatmak kocam olarak benimsememi bekledi evliyken biraz daha farkli oluyor sevgiliyken farkli daha sonra jel kullandim simdi ismini hatirlamiyorum ama hissetmedim aci maci kasmadim kendimi sinek isirmadi gibi oldu ayni benden ilk kan gelmedi ikincide geldi zaten kocam hic usteemedi bile zaten erkekler anliyomus dar oldugundan ikincide geldi ona gorterdim alnimdan optu ben senden emindim zaten dedi anlicaniz dunyanin sonu deil eslerinizle yakinlasamamaniz hemen bu kadar da gozunuzde buyutmeyin

Amin canim benım hemencecik atannnnn insallah cok cokkk teşekkür eederim.guzel.yureklim arkadasim:)))) ♡ ama o kadarda sikam kendini arada deisik birşeyler yappp bnde ayni durumlar canim esimle cikiyorum.arada dolasiyorz sonra geri donuyoryz yuvamiza zaten evcilim azcik :)
aminnn canım ağzın bal yesin =)) sensin o güzel yürekliii :KK19: ne güzel canım ya maşallah, ufaklıkta gelince 3lü gezmeye çıkarsınız inşallah :nazar:bende çok evcilimdir ama eşim tam tersi :KK1:

Yok Söylemesi ayıptır sıkı tuttuğumdan diil ben üsden ıkınarak baskı uyguladğmdan acıomş .girsin die olan gücümle abanıyrm bndn acıo :KK43:

canım afedersin pns i fazla kaldırma öne doğru eğik olsun birkere ve yavaş yavaş ıkınarak zile basıp çekme gibi ıkınarak it, aniden zorlama.

Cocuk doguran arkadaslarim dogumdan sonra yine ilk basa donduklerini soyluyorlar.bende kararsizim.bir yandan bebek dusunurken bir yandan da sorunumu cozmek istiyorum.hamilelik suresince acaba bu hastalik sıkinti cikarir mi bilmiyorum.jinekolojik muayenelerden de hic hoslanmiyorum kkaderim:KK43: hem kendimi kasiyorum hem uttanma oluyor birde o koltuklari varya tam bir stres kaynagi:KK43:(
canım aştıktan sonra hamile kaldım ben,hamilelik sonlandı ama 3 ay ara verince tedirginlik ldu acaba yine olmaz mı diye, sonra içimden kendimle konuştum daha önce oldu acımadı kendimi serbest bırakınca oldu artık biliyorum neden olmasın ki dedim yavaş yavaş olsada oldu ve sonra zaten tedirginliği atıyorsun.utanman normal canım, o karakterimizde var, ben hala utanırım normal bu,muayene sırasında da sadece ıkınman gerektiğini, korksanda ıkınman gerektiğini hatırla dr aparat falan girdirmek isterse.

ve mutlu sonnn

Benim sorunumda aynen böyle :KK43:( p.. girişinde kasılıp izin vermiyorum girişe. Tek parmak alabiliyorum iki parmağı yarısına kadar alıyorum ama sanki ordaki hakla hiç esnemicek gibi :KK43:( eş denemesi yine aynı yine olmuyor :KK43:( Orayı nasıl esnetcem bilemiyorum yaa :KK43:(

Benim sorunumda aynen böyle :KK43:( p.. girişinde kasılıp izin vermiyorum girişe. Tek parmak alabiliyorum iki parmağı yarısına kadar alıyorum ama sanki ordaki hakla hiç esnemicek gibi :KK43:( eş denemesi yine aynı yine olmuyor :KK43:( Orayı nasıl esnetcem bilemiyorum yaa :KK43:(

canım ben sürekli eş denemesi yapardım hep aynı o kapıda kalırdı şimdi hayretler içindeyim inan ki ben beklemeden oldu açıkcası ben yine denicez yine olmayacak diyee aynı işleemleri uyguladım hazırlandım yastık koydum altıma eşim parmakla yağladı sonra ay yine olmuyor mu derken olmuş anlamadım neden o kadar zaman olmadı veya neden şimdi oldu ben yine egzersiz yapmaya bir türlü devam edememiştim ben düşünürüm ki rabbim nasip etti mi herşey oluyor hala diyorum ya dün akşam yine deneme yaptık 3. denemeydi yine oldu peki diyorum daha önce neden olmuyordu kendim bile çözemedim çünkü diğer arkadaşlar gibi kendimi hazır hissederek başlamadım standart bir geceydi ama olduu :)

X