Vajinoplasti ameliyatım

Ne güzel ben giriş kısmınında daraltılmasıni istiyordum eksik konuşmadan dolayı sadece içi oldu o perinoplastiye giriyormus o konuda üzgünüm hala bakınca kötü görünüyor
Enteresan aslında içten kesi yapılıp dikilerek disa doğru geliniyo toparlayarak nasıl açık kalmiss doktora sorsana ben ilk muayeneye gittiğimde ilk soyledigim şeydi dışarıdan bakıldığında içi gorunuyo ve sürekli enfeksiyon kapıyorum demistim.cok üzüldüm bence doktorla paylaş revizyon ol düzeltir hazır cesaretin gelmişken bide fiyatta da makull olurr doktorun sonucda içine sinmeli olmalısınn paylasss doktorunla mutlaka...

Enteresan aslında içten kesi yapılıp dikilerek disa doğru geliniyo toparlayarak nasıl açık kalmiss doktora sorsana ben ilk muayeneye gittiğimde ilk soyledigim şeydi dışarıdan bakıldığında içi gorunuyo ve sürekli enfeksiyon kapıyorum demistim.cok üzüldüm bence doktorla paylaş revizyon ol düzeltir hazır cesaretin gelmişken bide fiyatta da makull olurr doktorun sonucda içine sinmeli olmalısınn paylasss doktorunla mutlaka...
Bu sefer de onun iyileşme süresi olacak o yüzden sormadım hiç bir yarın sorayım olmadı bende öyle dedim güzel görünsün istiyorum demiştim

Bu sefer de onun iyileşme süresi olacak o yüzden sormadım hiç bir yarın sorayım olmadı bende öyle dedim güzel görünsün istiyorum demiştim
Unuttum söylemeyi bende mesane sarkması da vardı işte o içinin gorunmesi ondan kaynaklanıyordu dışarı doğru yayiliyo idrar torbasını yukarı kaldirdim dedi doktorum zaten idrar tutamam sorunuda vardı oda geçti çok sukurrr bunlar aaslinda bir bütün sizde varmı idrar kacirma yada tutamama

Demin ki yazımda klavye eksik yazmış uzuldum gerçekten durumunuza çünkü aynı dertten muzdarip oldum diyeceğim o ki sonucdan mutlu olmalısın evet süreç uzun suruyo ama perinoplasti kolay benim dıştan sadece1dikisim vardı pansuman bile yok dedidokyor sadece antibiyotik içtim çok haklısın 2aylik bekleme süreci çok zorluyor inşallah herşey gönlünce istediğin gibi olurr🥰

Demin ki yazımda klavye eksik yazmış uzuldum gerçekten durumunuza çünkü aynı dertten muzdarip oldum diyeceğim o ki sonucdan mutlu olmalısın evet süreç uzun suruyo ama perinoplasti kolay benim dıştan sadece1dikisim vardı pansuman bile yok dedidokyor sadece antibiyotik içtim çok haklısın 2aylik bekleme süreci çok zorluyor inşallah herşey gönlünce istediğin gibi olurr🥰
İnşallah teşekkur ederim

Unuttum söylemeyi bende mesane sarkması da vardı işte o içinin gorunmesi ondan kaynaklanıyordu dışarı doğru yayiliyo idrar torbasını yukarı kaldirdim dedi doktorum zaten idrar tutamam sorunuda vardı oda geçti çok sukurrr bunlar aaslinda bir bütün sizde varmı idrar kacirma yada tutamama
Ne.gizel iyi ki olmuşsunuz çok sevindim sizin adınıza hayır bende yok

Bende de mesane sarkması var idar kaçırma, idrar tutamama, enfeksiyon, mantar, idrar yaparken yönünün değişip bacaklarımı ıslatması😔Bana da doktorum Labioplasti önerdi. Kendisi bu tür ameliyatları yapmıyor. başka doktora ameliyat olmam gerek kime gidicem, nasıl cesaretimi toplıycam gerçekten bilmiyorum. Burdan okuyup yazmak kolaymış ama bide senin başına gelince yazarken bile içim fena oluyo napıcam ben kızlar🙈😭

Ben İstanbul'da yaman hastanesi Dr Eray Balcan a 3bin oldum.. vajinoplasti oldum ... Görünümünden son derece memnunum ki benim ici gorunuyidu resmen çok kötüydü şuanda 2ay oldu kapalı heryer çok güzel girunuyo daha cinsel perhis denemedim 15gun sonraya dedi doktorum heyecan ve. Merakla sabrediyorum ayrıca keainlikle tavsiye ediyorum doktorum ve hastaneden çok memnun kaldım tüm ihtiyacı olan bayanlara şiddetle öneriyorum 🥰
Merhaba.. ilişki denediniz mi acaba?

Bende de mesane sarkması var idar kaçırma, idrar tutamama, enfeksiyon, mantar, idrar yaparken yönünün değişip bacaklarımı ıslatması😔Bana da doktorum Labioplasti önerdi. Kendisi bu tür ameliyatları yapmıyor. başka doktora ameliyat olmam gerek kime gidicem, nasıl cesaretimi toplıycam gerçekten bilmiyorum. Burdan okuyup yazmak kolaymış ama bide senin başına gelince yazarken bile içim fena oluyo napıcam ben kızlar

Merhaba birşey sormak istiyorum bende perinoplasti oldum ama dışta 9 dikişim var makata doğru uzanan.şimdi bu izler canımı sıkıyor, hala dikişler var zaten ama illaki izi olucak diye. Sizin dışarıda dikişiniz yok muydu?

Merhaba geçmiş olsun size benim sadce vajinoplasti oldu dışarıdan tek dikiş vardı oyuzden dikişlerin hepsi içerdeydi perinoplasti olmadım bennn ...

Merhaba birşey sormak istiyorum bende perinoplasti oldum ama dışta 9 dikişim var makata doğru uzanan.şimdi bu izler canımı sıkıyor, hala dikişler var zaten ama illaki izi olucak diye. Sizin dışarıda dikişiniz yok muydu?
Ayrıca hiç canınızı sıkmayın lütfen dikiş izleri kalmiyo geçiyorr eminolunn buna...

Ayrıca hiç canınızı sıkmayın lütfen dikiş izleri kalmiyo geçiyorr eminolunn buna...
tesekkur ederim . umarim iyi bir sonuca Ulasirim. vajinoplasti 22gun oldu. distant Dikisler dustu. yalniz hic aciklik kalmamis umarim fazla Daralmamistir. cok? Korkuyorum ilk Iliski icin.Alisabildiniz mi Ababa?

tesekkur ederim . umarim iyi bir sonuca Ulasirim. vajinoplasti 22gun oldu. distant Dikisler dustu. yalniz hic aciklik kalmamis umarim fazla Daralmamistir. cok? Korkuyorum ilk Iliski icin.Alisabildiniz mi Ababa?
Merhaba ne durumdasınız, ilişki oldu mu . Bende yeni oldum ameliyatı merak ediyorum da.

oldu ama zordu. 🙄 onceki halindense su an bile daha memnunum. anxak gecen ay denedik. esimle ayri sehirde okdugumuz icin devami gelemedi😅
Anladım :) daha iyi olur inşallah, benım dikişlerim duruyo ,bir tanesi düştü daha.
İlişki için baya vaktım var zaten cok zorlanmam umarım. :)

X