Vajinoplasti labioplasti hudoplasti ameliyatı olanlar bugün itibariyle ne durumdasiniz toplasın konuşalım

Hayatkader3116

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2024
106
32
33
Bu konuda bulasalim herkes ne durumda olduğunu yazsin

Öncelikle ben vajinaplasti labioplasti ve t.o.t Barbie vajina ameliyati oldum özel hastanede 1 ay 3 gün oldu olalı gayet rahatım oturabiliyorum gezebiliyorum wcye rahat cikiyorum ödemin yok 2 dikisimin düştüğünü gördüm doktor 4 Haziran'da ilişkiye girebilirsn dedi jel verdi dikişin düşmesini beklemene gerek yok dedi
Şuan beklemediyim crstalin spreye devam ediyorum enfeksiyon olmamak için
Durumum bu olmak isteyenlere tavsiye ederim eşimde bende görüntüden çok memnunuz yani cektigimiz acıya değer ❤️🥰 4 normal doğum sebebiyle genişleme mevcuttu kurtuldum çok şükür 🤫😁

Merhaba
Bende vajinaplasti, labioplasti, rahim sarkması ve tot oldum + dış dudaklarda sarkma olduğu için dış dudaklarda kesilip düzeltildi hem iç dudaklarda hemde dış dudaklarda dikişlerim var yani.
Bugün 27.gün.
Günlük işlerimi yapabiliyorum. Ama hala kilot giyinemiyorum. Enfeksiyon olmuştu doktor tekrar antibiyotik verdi kullandım şimdi daha iyi ama ağrı ve hassasiyet devam ediyor.
Ayrıca klitorisimin olduğu yerden itibaren komple iç dudaklar hala dışarıda dış dudaklar kapatmıyor. Doktor dış dudaklara yağ dolgusu da yapmıştı ama hala dışarıda bilmiyorum ileride kapanır mı

Merhaba
Bende vajinaplasti, labioplasti, rahim sarkması ve tot oldum + dış dudaklarda sarkma olduğu için dış dudaklarda kesilip düzeltildi hem iç dudaklarda hemde dış dudaklarda dikişlerim var yani.
Bugün 27.gün.
Günlük işlerimi yapabiliyorum. Ama hala kilot giyinemiyorum. Enfeksiyon olmuştu doktor tekrar antibiyotik verdi kullandım şimdi daha iyi ama ağrı ve hassasiyet devam ediyor.
Ayrıca klitorisimin olduğu yerden itibaren komple iç dudaklar hala dışarıda dış dudaklar kapatmıyor. Doktor dış dudaklara yağ dolgusu da yapmıştı ama hala dışarıda bilmiyorum ileride kapanır mı
Benim diş dudaklar kapalı iç dudaklar küçük baya ama hiç rahatsızlık vermiyor kulotta giyiyorum hafif bı enfeksiyon olmuştu 3 günlük fitille geçti çok memnunum

İlişki için son 2 gün ama sanırım regl olucam
Artık çok iyiyim hic bı rahatsizlik yada oturmada kalkmada bı rahatsızlık yok normale çoktan döndüm ilişki dışında
Son bı kaç gün kaldı cinsel perhiz bitmesine ama yinede bı kontrole gidicem tekrr sizler nasılsınız
Bu arada o mercimek gbi sertlikleri asla sorun etmeyin süre dolunca hicbisey kalmıyor

Merhaba, benüm bugün itibariyle 35 gün oldu. Barbie vajinanın farkı nedir anlatır mısınız? Benim iç dudaklarım aşırı küçüldü sanki, hatta arkaya doğru hiç yok gibi. Dış dudaklar kapatıyor ama yine de böyle mi olması gerekir emin değilim. Reglm başladı ve bir yanma gibi içeride ağrı hissediyorum. Zaten kendimi daha hala tam normal hissedememiştim, hassasiyet halen sürüyor, regl ile arttı gibi.

X