Vajinoplasti oldum ama hic bi daralma olmadi

Canım Turgay Karakaya var İstanbul'da. Ben ona yaptırdım Ama onun ameliyatından sonra yaklaşık 3 ay ilişkiye girmemek gerekiyor çünkü epeyce daralıyor. Ben 6 hafta sonra yani normal zamanında denedim dikişlerinden birisi açıldı ama tabii iyileşti bu çok büyük bir etki o etmedi. benim ameliyatımın üzerinden 2 yıl geçti hala aynı şekilde tek parmak giriyor.

Canım Turgay Karakaya var İstanbul'da. Ben ona yaptırdım Ama onun ameliyatından sonra yaklaşık 3 ay ilişkiye girmemek gerekiyor çünkü epeyce daralıyor. Ben 6 hafta sonra yani normal zamanında denedim dikişlerinden birisi açıldı ama tabii iyileşti bu çok büyük bir etki o etmedi. benim ameliyatımın üzerinden 2 yıl geçti hala aynı şekilde tek parmak giriyor.
Yok iste benim hiç bi fark yok rahat 3 parmak eskisi gibi sanki içten dikiş atmamis

Başına böyle bisey gelen varmi eskisinden hiç bi fark yok sanki sadece giriş kısmına dikiş atılmış iç kısmı 3 parmak genişliğinde eskiden de bu şekildeydi şuan da aynı hiç bi değişim yok doktora soyledim ama ben daraltmistim diyor böyle bisey başına gelen varmi
Direkt 3 parmak sokabildiyseniz daraltma olmamış gibi. Ben de yaptırdım çünkü ilk defa 27 günlükken fitil kullanacağımda parmağımın bir boğumu zor girdi. Günden güne yavaş yavaş açıldı sonra 2 parmak deneyebildim ama alışma süreci olmadan imkansızdı. Sizin ne kadar oldu da 3 parmak denediniz?

X