Vajinusmus

ArzuG1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2015
49
27
29
Kızlar ben vajinusmus hastasıyım. Eşimle ilişki yaşayabiliyorum ama tam anlamıyla iç kısma kadar gidemiyoruz. Orda bir duvar var gibi. Dilatör şeti aldım onunla uygulama yapabiliyorum kendime ama eşimle ilişkiye girerken acayip kasılıyorum. Ama dilatörle yaparken öyle olmuyorum. Kontrol bende oldugu için mi acaba bilemedim. Bu sorunu nasılda çözeceğim bilmiyorum. Doktorlar aşırı pahalı cünkü

Bol kayganlastirici, siz üstte olun, son dilatörü 5 dk içinizde bekletip öyle başlayın. Kademe kademe ilerleyin. Kaslarınızı açarak yapın.

Bol kayganlastirici, siz üstte olun, son dilatörü 5 dk içinizde bekletip öyle başlayın. Kademe kademe ilerleyin. Kaslarınızı açarak yapın.
Galiba dilatörlerle uzun süre alıştırma yapmam lazım gibi. İçeri sokabiliyorum diye cok alıştırma yapmadım açıkcası ama ilişkiye gelince sıra elimde patlıyo böle işte

Galiba dilatörlerle uzun süre alıştırma yapmam lazım gibi. İçeri sokabiliyorum diye cok alıştırma yapmadım açıkcası ama ilişkiye gelince sıra elimde patlıyo böle işte
Patlamaz korkmayin. Bir sure iliski öncesi 3. 4. boy ile kisacik alistirmalar yapmaya devam edin.

X