Vajinusmussanız Ertelemeyin

Ozgur glr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2019
3
0
38
MERHABALAR,
Mutluluğuma vesile olan Ankara Hera Klinik Ekibine özellikle Doktorum Didem KURBAN hocam ve terapistim Aysun Hocama sonsuz teşekkürler ve sevgiler :) siz bizi mutlu ettiniz Allah da sizlerin hayatını hep mutlu olacağınız anlarla doldursun. Beni cesaretlendirdiniz Bende size güvendim inandım ve başardım bedenimin özgürlüğünü hissediyorum artık :)
3,5 yıllık evliyim, vajinusmus hastalığı ile evliliğimin ilk günlerinden itibaren tanıştım ve yaklaşık 3 yıl eşimle ilişkiye giremedim fakat herkes gibi bunun bir hastalık olduğunu hiç düşünemedim olur die hep erteledim ve bu süre boyunca jinekolojik muayene bile olamadım. Yaşadıklarımı burada sizlere yazmak istedim belki benimle aynı durumu yaşayan ve tedavi olabileceğini düşünemeyen, kafasında soru işaretleri olan bu konuda profesyonel bir destek alması gerektiğini bilmeyenlere ışık olsun die...
Ruhsal ve bedensel olarak çok zor günler yaşadım fakat bu durumun bir hastalık olabileceğini düşünmeden kendi kendine geçer bir gün die 3 yıl erteledim. Bir kadın doğum uzmanına gitiim jinekolojik muayene sırasında bana vajinusmus olabilceğimi ve bu durumum içinde ankara hera klinikte tedavisini yapıldığını söylemesi üzerine eşimle internette araştırma yaparken durumumun bir hastalık olduğunu ve tedavisinin de yüzde yüz çözüme ulaştığını öğrendik ve hasta olduğumu ve bu durumun profesyonel bir destek almadan düzelemeyeceğini düşündüm ama içimde hep ya düzelmezse iyileşenezsem yapamazsam die endişelerle internetten hera kliniği araştırdık ve klinikte tedavi olan kişilerin başarı videolarını izledim ve numarasını alarak bir cesaretle aradım randevu aldım ön görüşmeye gittiğimizde Aysun hocamla tanıştık ve ne kadar geç kaldığımızı düşündüm ve hemen tedaviye başlamaya karar verdik Doktorum Didem hocama muayene oldum ve derecemin de yüksek olduğunu öğrendim fakat didem hocam derecemin düzeyimin ne olursa olsun bana her türlü destek olup kesin sonuca ulaşacağımızı söyleyerek samimi ve sıcak konuşmaları ile beni rahatlattı ve bana tam bir güven verdi ve aynı gün tedaviye başladık tedavi aşamasında terapistim Aysun hocamla birlikte 4. Seansta başarıya ulaştık :)
Dr Didem hocamın ve Terapistim Aysun hocamın bana olan güvenleri ve benimde onlara olan güvenimle vajinusmusu ağrısız acısız sorunsuz bir şekilde çözdük Beynimin bedenimin ve ruhumun özgür olduğunu hissettim. Ayrıca vajinusmusun bir erteleme hastalığı olduğunu sizlere yaşayan birisi olarak söyleyebilirim ertelemeyin özgürleşin :)
Beynini,bedenini, ruhunu ,korkulara kaygılara hapseden benim gibi bir çok kişiye özgürlüğünü ve mutluluğunu yaşattığınız için Ankara Hera Klinik ailesine çookk teşekkürler siz iyi ki varsınız :)
Beş ay önce yendim şimdi eşimle bebek yapmaya karar verdik Doktorum Didem hocamla jinekolojik muayenemi oldum ve hocamızın bilgi ve deneyimlerinden faydalanarak sorunsuz bir gebelik ve gebelik öncesi iiçin yardımcı oldu bize hiç bir sorun olmadan gebeliğe adım atmaya karar verdik .inş size mutlu haberide yakın bir zamanda veririm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…