Vakumlu kurtaj ve aci

Mecuz

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
13
3
33
Arkadaşlar devlet hastahanesinde vakumlu kürtaj nasıl olur aci konusunda çok korkuyorum lütfen beni biraz aydınlatın .özel de 2000 diyor nasıl kürtaj olucam bilmiyorum

Devlet hastahanesinde vakumlu kürtaj olan var mı çok korkuyorum nasıl açaba acısı

genel anesteziyle yapıyolar özelde, devlette de aynı şekilde olur muhtemelen işlem sırasında herhangi bir acı hissi olmaz o yüzden
işlemden sonraki ağrılar için de ağrı kesici antibiyotik filan veriyorlar zaten

Ben cocuk için değilde duvar kalınlasması için oldum cıktıgında biraz agrı oluyor ama iğne vurdukları için 10 dk sonra falan geciyor

Bir defa özelde oldum onda da 10 15 dk anestezi aynı sekilde devlette de oldum orasıda öyle yaptı

Arkadaşlar bugün oldum . Diğer kurtajimda özelde annesteziyle ile olmuştum çok rahattı hicbirsey hatırlamıyorum.fakat bunda devlete oldum .önce popodan iğne sonra fitil sonra dil altı hap verdiler .1.30 saatten sonrada çatala alıp vajinaya iğne yaptılar ve doktor hemen işleme başladı adet ağrısının biraz şiddetli haliyde zordu ama ama ben o kadar çok korkmuştum ki çıkınca yine şükür dediğim o kadarda kötü değilmiş .bilerek uzun yazdım arkadaşlar bilmeyen arkadaşlarda öğrenmiş olsun diye

X