Erkek İnfertilitesi Varikosel ameliyati sonrasi sperm sayisi azalmasi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Asilama ben daha denemedim ondanda korkuyorum acitiyormu bilmem anestezili isticem onuda🤷🏼‍♀️
Aşılamada anestezi gerektirecek hiç bir durum yok. Benim canım çok tatlıdır hsg çekimini de anestezi ile yapmıştım ama aşılama esnasında herhangi bir şey hissetmiyorsunuz. Doktor bitti demese başladığını bile anlamazdım.

Aşılamada anestezi gerektirecek hiç bir durum yok. Benim canım çok tatlıdır hsg çekimini de anestezi ile yapmıştım ama aşılama esnasında herhangi bir şey hissetmiyorsunuz. Doktor bitti demese başladığını bile anlamazdım.
Ben korkuyorum bilmiyorum o zaman naparim spekulum beni korkutuyor rahim filminde yirtilma yasadim dikis atmislardi Allah yardimcimiz olsun🤦🏼‍♀️

Bize doktor herhangi bir takviye vermedi sonuçları yanıtlamasını istemedi. 4 buçuk ay sonra test yaptığımızda değerler düşmüştü. Siz ne durumdasınız acaba tekrar yükseldi mi?
Merhaba,

Kusura bakmayın, yeni gördüm mesajınızı..
Maalesef bizim yükselmedi düşüşten sonra genelde aynı civarlarda kaldı, takviye vs işe yaramadı bizde. Tüp bebek yaptırdık transfer için bekliyorum ben☺️

Merhaba,

Maalesef bizim yükselmedi düşüşten sonra genelde aynı civarlarda kaldı, takviye vs işe yaramadı bizde. Tüp bebek yaptırdık transfer için bekliyorum ben☺️
Merhaba ben de merak ettim. Bu hafta gördüm konuyu iyleşmiştir diye umuyordum ama hayırlısı belki tüp bebekle olacağı vardır yapacak bir şey yok herkes doğal yoldan çocuk sahibi olamıyor. En azından daha da düşüş eğilimine girmemiş ameliyattan sonra buna da şükür

Merhaba,

Biz de 3 ay sonra başlayacağız tüp bebeğe önce bir kaç ay takviye kullansın eşim öyle düşündüm

X