Erkek İnfertilitesi Varikosel Ameliyatından Sonra Hamile Kalanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kızlar yazamadım bıkaç gundur ya ben keçionuzuna başladım sabah akşam içiriyorum eşime ,bide keçiboynuzu karışımı almıştım aktardan onuda veriyorum proxeed plus aldım onada başladım çok mu yuklenıyorum acaba eşime dr hiç bişey kullanma dedı ben zaten dinlemekten vazgeçtim ne bulursam verme moduna gırdım hala araştırıyorum acaba nekadar zamanda etki edıcek proxeed plus 6 ay dedı eczacı umarım okadar kullanmaya gerek kalmaz 1536 tl tutuyor 12 kutu işe yarıcaksa amenna umarım yarar ben 2 kutu aldım bulamıyorum çünk burda getırttım bır eczaneye onlarda 6 ay dedı ınsallah gerek kalmazya bıranonce olsun ıstıyorum :KK43:(

malesef kızlar ya,testi yaptım koca bi tek çizgi...kırmızılar da geliyor yavaş yavaş,belimle kasığımda ağrı var biraz adet öncesinde olduğu gibi.neyse artık hayırlısı önümüzdeki aylarda inşallah güzel haberleri veririz hepimiz.

üzme canım kendını sabredicez hepimiz güzel haberler alıcaz allah buyuk bızım nekadar ıstediğimizi görüyor zamanımız gelınce bızde o guzel haberı verıcez burdan strese sokma kendını selamlar..

selam hanımlar. eşim 24 Aralıkta ameliyat oldu sol varikoselden. benimde 23 ünde regl olmam gerekiyordu olmadı hala ameliyat stresindendir dedim bi kaç gündür bekliyorum ama hala tık yok. adet olacakmışım gibi sancı ve bel ağrılarım vardı bir haftadır bugün o ağrılarda yok :S iki kez test yaptım negatifti sonuçlar bi kaç gün daha bekleyip kan testi yaptırayım diyorum.normalde gecikmezdi ama umutlanmak da istemiyorum pek sonra hep hüsran oluyor :KK43::KK43:

arkadaşlar bugün hayırlısıyla dr.kontrole gid.eşim test vericek yarında sonucu görücez bakalım neyle karşılaşıcaz ilerleme varmı hareketimizde ilacımız etki etmişmi merak ediyorum ALLAHIM inş.yüzümüzü güldürür hııııı bu arada sizi özlicem eşim yıllık izne çıktı hastane işlerimizi halledip köye gideriz diyo bir hafta nasip olursa bakalım bu arada ne değişiklikler olucak sizlerde sizlere öylesine alışmışım ki sabah kalkıp bakıyorum gelişme varmı aksam yatarken bakarım bazen işlerimi bile aksatıyorum valla hee

merhaba arkadaşlar eşim varikosel ameliyatı oldu ve hep buırdan yorumları takıp ettım morelım bozulduguda oldu umutlanmada oldu Allah sabredenlerle beraberdır. 3 ay dolduktan sonra bu ay hamile kalmışım:) hep bi umutla bekledik rabbim verdi allah ısteyen herkese versın .(sadece morfoloji%1 di. keçi boynuzu pekmezi sadece bır şişe içmişti. dr.un verdiği klomen i kullandı)

merhaba arkadaşlar eşim varikosel ameliyatı oldu ve hep buırdan yorumları takıp ettım morelım bozulduguda oldu umutlanmada oldu Allah sabredenlerle beraberdır. 3 ay dolduktan sonra bu ay hamile kalmışım:) hep bi umutla bekledik rabbim verdi allah ısteyen herkese versın .(sadece morfoloji%1 di. keçi boynuzu pekmezi sadece bır şişe içmişti. dr.un verdiği klomen i kullandı)

ALLAH sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.morfolojiyi yazmışsın ama hız sayı ve eğer ameliyat sonrasıda test yaptıysanız o değerleride yazarmısınız

Son düzenleme:

hayırlsıı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bizim başıımıza:))

Arkadaşlar eşi konyada ameliyat olan varsa
nerede:
Hangi doktor:
Hangi yöntem
memnun kaldı mı
başrılı sonuç aldı mı
ne kadar fark ödedi:
Yazabilir misiniz

hayırlı olsun arkadaşım. bizlerede dua et.

Arkadaşlar eşi konyada ameliyat olan varsa
nerede:
Hangi doktor:
Hangi yöntem
memnun kaldı mı
başrılı sonuç aldı mı
ne kadar fark ödedi:
Yazabilir misiniz
Canim benim esim medline da oldu doktorumuzdan da cok memnun kaldik ama doktorumuz artik burda calismiyor istanbula gitmis.esim memur 250tl fark odedik.microcerrahi ile ameliyat oldu.uc ayki sonucumuzda duzelme vardi.su an bir yil oldu degerler normale dondu ama bebis gelmeyince biz de tup bebek yaptirdik.tuttu cok sukur umarim devam eder...

Canim benim esim medline da oldu doktorumuzdan da cok memnun kaldik ama doktorumuz artik burda calismiyor istanbula gitmis.esim memur 250tl fark odedik.microcerrahi ile ameliyat oldu.uc ayki sonucumuzda duzelme vardi.su an bir yil oldu degerler normale dondu ama bebis gelmeyince biz de tup bebek yaptirdik.tuttu cok sukur umarim devam eder...

TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM Allah çocuğuna da sağlıkla kavuştursun inşallah

yeniyıl hepimize önce sağlık mutluluk sonra hayırlı sağlıklı bebişler getirsin inşallah:))2013'ün bol bebişli bir yıl olmasını diliyorum....Allahım hepimizin gönlüne göre versin....

yeniyıl hepimize önce sağlık mutluluk sonra hayırlı sağlıklı bebişler getirsin inşallah:))2013'ün bol bebişli bir yıl olmasını diliyorum....Allahım hepimizin gönlüne göre versin....

aminn akmelekcimmm bendee buradaki tüm arkadaşlarımm yeni yılını kutlarımmm allah hepimizn gönlüne göre versinn inşallahh dediğin gibi bol bebişlii güzelll tez haberlerr almak dileğiyleee :)

herkesin yeni yılı kutlu olsun inşallah hepimizin bu yıl bebişleri olur :KK70:

yeni yıl yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun..:) Allahım hepimize 2 kişi girdiğimiz 2013'ten 3,4.. kişi olarak çıkmayı nasip etsin :)

merhaba kızlar;
mucizelerle dolu bir yıl bizimle olsun sevdiklerinizle beraber mutlu,sağlıklı nice senelere.....

X