Erkek İnfertilitesi Varikosel Ameliyatından Sonra Hamile Kalanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kizlar tup bebek yaptirmistik beta hcg 45 cikti doktor gebelik var dedi cumaya netlesecek insallahhh...

cnm bnm cok cok sevındım sımdı okudum.. malum benım de 9 ayın ıcındeyım dogumuma az kaldı.. ertık subat ayı annelerı bölümüne takılıyorum. bazen arada gırıp okuyup cıkıyorum yazmasam da..rabbım ınsaallah devamını nasıp etsın de sag saglım doguralım meleklerımızı... rabbım burda bebek sakıyla yanan tüm arkadaslarımıza hayırlısıyla cıfter cıfter evlat versın ınsaallahh

cnm bnm cok cok sevındım sımdı okudum.. malum benım de 9 ayın ıcındeyım dogumuma az kaldı.. ertık subat ayı annelerı bölümüne takılıyorum. bazen arada gırıp okuyup cıkıyorum yazmasam da..rabbım ınsaallah devamını nasıp etsın de sag saglım doguralım meleklerımızı... rabbım burda bebek sakıyla yanan tüm arkadaslarımıza hayırlısıyla cıfter cıfter evlat versın ınsaallahh
amin canım inşallah.Allah kimseyi bu şekilde sınamasın.çok zor.Allah'ım isteyen herkese nasip etsin.canım senin doğumun da kolay olur inşallah sağlıkla kavuşursun bebişine...

Kizlar tup bebek yaptirmistik beta hcg 45 cikti doktor gebelik var dedi cumaya netlesecek insallahhh...

Canım hayırlı olsun, çok sevindim senin adına.. Rabbim yardımcınız olsun ve hep böyle olumlu haberler almanızı nasip etsin inşallah 9 ay boyunca :KK16:

kızlar benim eşimde 3 ay önce ameliyat oldu.dün test yaptırdık ama değerlerinde hiç düzelme yok hepsinde 0 yazıyor.doktor ilaç verdi 20 gün sonra gel dedi ama ben çok umutluydum umudum kırıldı açıkcası.canım ççok sıkkın yardım edin......

kızlar benim eşimde 3 ay önce ameliyat oldu.dün test yaptırdık ama değerlerinde hiç düzelme yok hepsinde 0 yazıyor.doktor ilaç verdi 20 gün sonra gel dedi ama ben çok umutluydum umudum kırıldı açıkcası.canım ççok sıkkın yardım edin......

geçmiş olsun oncelıklee ılk 3 aydakı artıs cok onemlı degıl cnım onemlı olan 6.aydakı artıs amelıyat olan damarlar 90 gun ve sonrasında kendını toparlıyor morelını bozmaa esınıde strese sokma cok etkılıyor cunku esıne vıtamın ve kur uygulamanı tavsıye ederım dr un verdıgı ılacıda mutlaka kullanın sormak ıstedıgın bısey olursa buyur topıkte eskılerdenım :)ve hala bebıs yok bendede canım :KK43:

cnm ameliyat öncesi değerleriniz kaçtı?varikosel derecesi falan?bu arada hiç üzülme cnm ilk 3 ayda değerler çok kötü çıkabiliyor.6 ay ve sonrası önemli gogininde dediği gibi.bak mutluluk84 şimdi hamile:))1.000.000 le gelen mucizem adlı başlıkta anlatmış herşeyi:)mucize yani.allahım inşallah en kısa zamanda hepimize yaşatır mucizelerimizi....

Merhaba kızlar eşimde varikosel olduğunu öğrendiğim zamandan beri burayı takip ediyorum sayımız 14 milyon ileri hız 0 morfoloji 1 ameliyat oldu haftaya test verecek bakalım 3 ay doldu inşallah düzelme olur herkese bu yolda sabır diliyorum

teşekkürler kızlar inş dediğiniz gibi olur ve düzelir sonuçlar.değerler ameliyattan önce de sonra da sıfırdı.iki taraflı varikosel vardı.bir taraftan 4 diğerinden 3 bağ kesilmiş.doktorun verdiği ilaçları ve arkadaşının önerdiği bir vitamin ilacını kullanmaya başladı eşim.bir de keçi bounuzu pekmezi yiyor.çakşır suyumu ne ondan alıcak yarında.20 gün sonra tekrar gidecek zaten.kızlar inanın hiç üstüne gitmiyorum aksine eşim stresli diye alttan alıyorum.çok saolun bebeğimiz olmasını çok istiyoruz...

merhaba arkadaşlar nasılsınız bir haftadır yoktum eşimin izni dolayısyla bu arada merak edenleriniz olabilir geçen hafta eşim ameliyat sonrası 6.ayın testini verdi sayımız 20 milyondu değişmemiş hızımız %10dan %15e yükselmiş 3ay proxseed plus kullanmıştı dr.2 ay kadar devam edin olmazsa aşılama dedi birde eşimin tahlillerini kadın doğumcum görmek istemişti onada gösterdik oda problem yok ama hızlandırmak amacıyla dedi bana klomen verdi ve eşimin ameliyatından önce bir gebelik oluşmuştu düşükle sonuçlandığı için dr.doğal yolla olabilir dedi 1 yada 1.5 yılı bulur sabrederseniz dedi inş.ameliyattan net sonuç almamız için 1yılı beklememiz gerekir dedi RABBİM cümlemizin yüreğinden geçen dilekleri hayırlısıyla hayatımıza yansıtır inş.ııııııııı bu arada 1hafta sizlerden haber alamadığım için zor geçti

Canım hayırlı olsun, çok sevindim senin adına.. Rabbim yardımcınız olsun ve hep böyle olumlu haberler almanızı nasip etsin inşallah 9 ay boyunca :KK16:

Allah razı olsun canım.keseyi gördük çok şükür perşembe tekrar gidicem inşallah kalp atışlarını da duyarım...

DERYALCIN hayırlı olsun canım çooook sevindim ALLAH sağ sağlim kucağınızada almayı nasip etsin inş. bizler içinde dua edermisin?

merhabalar kızlar uzun zamandır giremiyorum bilgisayar yok ama aklım sizde neler oldu bilmiyorum deryalçının haberini gördüm allah tamamına erdirsin hayırlı olsun herkese nasip etsin ben iyiyim kızımda iyi büyüyor beş ayımız bitti inş sağlıkla doğar hepinizi öpüyorum

Allah razı olsun canım.keseyi gördük çok şükür perşembe tekrar gidicem inşallah kalp atışlarını da duyarım...

hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin merak etme duyarsın kalp atışını allahım sağ salim doğmayı nasip etsin canım

Çok sevindim deryalcin,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Güzel haberler artıyor bu ara,hadi rastgelsin kızlar.
Ben umudumu tamamen yitirmesem de,bebek fikrini kendime çooook uzak bulduğum ve
''bize denk gelmez o şans hele ki bu sayıyla ohoo imkansız'' dediğim bir ay aldım o güzel haberi.
Bizim durumumu sakın unutmayın,sizin umudunuz daha çok olmalı.

ARKADAŞLAR bakıyorumda önceki gibi kimse uğramaz oldu farlı birşey olmayınca yazacak birseyde bulamıyoruz sanırım herkes görünüp kaçıyor galiba , inanıyorum RABBİM doğru zamanı bekliyor hepimiz için o dilerse hepimizin yüzü gülücek yeter ki bizler şükretmesini ,sabretmeyi bilelim dualarım hep sizlerle

Merhaba kızlar. Konuyu uzun zamandır takip edenler belki hatırlar:Benim eşim de geçen mayıs ayında ameliyat olmuştu. Bu arada ameliyat öncesinde biz tüp bebek tedavisine başlamıştık ama sadece tek embriyomuz oldu ve onu da dondurduk. Doktorum yumurta toplama işlemi sırasında rahmimde oluşan polipleri de kürtaj yöntemiyle temizlemiş. Sürekli ertelene ertelene bir türlü embriyomuz transfer edilemedi. Bu ay artık bi aksilik olmazsa transfer yapılacaktı ama kendimde bir tuhaflık hissediyordum.2 günlük adet gecikmem olunca(hiç sektirmez normalde tam gününde olur) eşimin ısrarıyla istemeye istemeye test yaptım yine onlarca kez yaşadığım hayal kırıklığını yaşayacağımı düşünerek. 1 dakika geçmeden ikinci kırmızı çizgi kabak gibi çıktı.2 gün sonra da gidip hastanede kan testi yaptırdık.Herşey yolunda görünüyor şimdilik.

Bu arada geçen ay çok dua ettik bebek için.(bizim niyetimiz aslında tüp bebek başarılı olsun diyeydi:)) Manevi kuvvet arayanlar için neler okuduğumuzu da yazayım. Salat-ı Nariye duası var 1 hafta içinde tam 4444 defa okunuyor.Ailecek ortaklaşa okuyabilirsiniz, tek kişinin bitirmesi şart değil 4444 defayı, zaten çok zor öyle. Ayrıca kayınvalidemin bir komşusu demiş ki: Ben bu duayı kime söylediysem okuduktan sonra 1 ay içinde hamile kaldı. O dua daha kolay: Cuma günü sela okunduğunda ezan okununcaya kadar cuma saatinde 41 defa Kevser Suresi okuyanın çocuk dileği kabul olurmuş.Biz bu dediğim iki duayı da okuduk geçen ay.Düşük yapmamdan nerdeyse tam 2yıl geçtikten sonra Allah'ın izniyle yine hamileyim. Darısı isteyen herkesin başına :)

Merhaba kızlar. Konuyu uzun zamandır takip edenler belki hatırlar:Benim eşim de geçen mayıs ayında ameliyat olmuştu. Bu arada ameliyat öncesinde biz tüp bebek tedavisine başlamıştık ama sadece tek embriyomuz oldu ve onu da dondurduk. Doktorum yumurta toplama işlemi sırasında rahmimde oluşan polipleri de kürtaj yöntemiyle temizlemiş. Sürekli ertelene ertelene bir türlü embriyomuz transfer edilemedi. Bu ay artık bi aksilik olmazsa transfer yapılacaktı ama kendimde bir tuhaflık hissediyordum.2 günlük adet gecikmem olunca(hiç sektirmez normalde tam gününde olur) eşimin ısrarıyla istemeye istemeye test yaptım yine onlarca kez yaşadığım hayal kırıklığını yaşayacağımı düşünerek. 1 dakika geçmeden ikinci kırmızı çizgi kabak gibi çıktı.2 gün sonra da gidip hastanede kan testi yaptırdık.Herşey yolunda görünüyor şimdilik.

Bu arada geçen ay çok dua ettik bebek için.(bizim niyetimiz aslında tüp bebek başarılı olsun diyeydi:)) Manevi kuvvet arayanlar için neler okuduğumuzu da yazayım. Salat-ı Nariye duası var 1 hafta içinde tam 4444 defa okunuyor.Ailecek ortaklaşa okuyabilirsiniz, tek kişinin bitirmesi şart değil 4444 defayı, zaten çok zor öyle. Ayrıca kayınvalidemin bir komşusu demiş ki: Ben bu duayı kime söylediysem okuduktan sonra 1 ay içinde hamile kaldı. O dua daha kolay: Cuma günü sela okunduğunda ezan okununcaya kadar cuma saatinde 41 defa Kevser Suresi okuyanın çocuk dileği kabul olurmuş.Biz bu dediğim iki duayı da okuduk geçen ay.Düşük yapmamdan nerdeyse tam 2yıl geçtikten sonra Allah'ın izniyle yine hamileyim. Darısı isteyen herkesin başına :)

ALLAH sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin cnm.bizlere de dua etmeyi unutma inşallah.

allah saglıkla kucagınıza versın ınsallahh huzurla buyutun bebısı...

X