Gebeliğe Hazırlık Varikosel yardım edin 😔🥺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de tüm tahllillerim yapılmıştı ve rahim filmi de çekilmişti.. herhangi bir sorun çıkmamıştı.. ona göre eşime geçtik..
Rahim filmi çektirmek faydalı olabilir..
Sperm testinden sonra ilk isim rahim filmi ozaman :KK49: ozel demi yoksa devlete mi cektirdniz

Benm eşim 10 sene önce varikosel amelyatı oldu 3 senelk evliyiz bebek olmuyor dr gittik sayıs vs güzel hareket az lökosit çktı lökosit hızı etkilermş antibiyotk verdi kullandı eşm 2 ay oldu biteli şuan ben soğan yaptım bu ay beklemedeyiz spermıogrm ayrıntıları sayfamda paylaştm. Sorun olacagını sanmam bzde sorun olmadı herşey yolunda

Benm eşim 10 sene önce varikosel amelyatı oldu 3 senelk evliyiz bebek olmuyor dr gittik sayıs vs güzel hareket az lökosit çktı lökosit hızı etkilermş antibiyotk verdi kullandı eşm 2 ay oldu biteli şuan ben soğan yaptım bu ay beklemedeyiz spermıogrm ayrıntıları sayfamda paylaştm. Sorun olacagını sanmam bzde sorun olmadı herşey yolunda
Hadi hayirlisi canim bende beklemedeyi. Sperm testinin sonuclarininatarim bende burdan yaptirinca testi 3 haftaya falan yaptiricak tekrar tahminimce bende rahim filmi cektiricem testen sonra

Hadi hayirlisi canim bende beklemedeyi. Sperm testinin sonuclarininatarim bende burdan yaptirinca testi 3 haftaya falan yaptiricak tekrar tahminimce bende rahim filmi cektiricem testen sonra
Test her hastanede olmuyor habernz olsun bz heryerde var sanmştk meğer öyle degilmş sonra özel lab ataştrdk 95 tl bulduk yaptrdk iyi öğrennin nerelerde yapıldığını

Öncelikle kayiplariniz icin cok uzuldum 😔 verende allah alanda allah 1 tanesini bagislamis size rabbim saglikla buyutmeyide nasip etsin 🙏🏼 genetik test ne oluyor tam olarak hic duymamistim 🙄
3 düşükten sonra yapılıyor kan veriyorsunuz 1 ay sonra çıkıyor bende pıhtılaşma çıkmıştı kan cıvıltıcı iğne oldum doğuma kadar ve 40 günde lohusalıkta

Mrb. 10 önce ameliyat oldu demişsiniz. 10 yıl zarfında hiç gebelik oldumu

Mrb. 10 önce ameliyat oldu demişsiniz. 10 yıl zarfında hiç gebelik oldumu
3 zenelk evliyim hiç gebelk olmadı gittik spermıogram verdik sayı iyi hareket yavaş lokosıt çktı o insn diye dr antibyotk verdi kullandı 2 aylkyı ılaç bitti 3 ay önce şuan tekrat denyoruzsıfır gebelik

3 zenelk evliyim hiç gebelk olmadı gittik spermıogram verdik sayı iyi hareket yavaş lokosıt çktı o insn diye dr antibyotk verdi kullandı 2 aylkyı ılaç bitti 3 ay önce şuan tekrat denyoruzsıfır gebelik
Moralinizi bozmayın. Rabbim tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin. Varikosel eşimde de var. Ancak ameliyat olmak istemedi. Benim yaş 39. :KK43:(

20200922_121606.jpg

Konuma hosgeldiniz:KK25: haziranda varikoselden eşim cift tarafli ameliyat gecirdi. Suan prooxed vitamin kullaniyor. Eylulde ameliyattan sonra ki ilk sperm testini vericek esim. Ikimizde merakdan çatliyoruz:rolleyes:. Etrafınızda yada Eşi varikosel ameliyatı olup hamile kalan var mı? Hamilelik gecirdiyseniz nekadar surede kaldiniz hamile? ne gibi vitaminler kullandiniz ameliyattan sonra ? biraz icime su serpin kizlar düşünceler ve belirsizlikler arasında boguluyorum 🤦🏽‍♀️
3 ay sonra hamile kaldım daha önceki denemeler olmadı doktor 75 günde iyileşir demişti e vitamini ve keçiboynuzu karışımı bıseyler almıştı

X