Gebeliğe Hazırlık "Varikoselden sonra sperm testi" bakarmısınız 😔

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim esimin morfoloji 0di hamile kaldim yani strse girmeyin bence hareketlinizde gayet iyi yinede kürlerle desteklemek isterseniz ben sperm hareket hizi ve sayı icin eşime keçiboynuzu kaynatip icirip yedirmistim, havuc suyu sıkmıştım birde e vitamini kullanmistik. Ins tez zamanda guzel haber alırsınız 🙏🏻
Canım benim çok teşekkür ederim Çok güzel şeyler söylemişsin bu yazdıklarım bana gerçekten Umut oldu Biz de şu an tek sıkıntım Morfoloji dediğin gibi strese girmemeye çalışıyorum Eşimi de strese sokma Maya çalışıyorum Şu an küre olarak Keçiboynuzu pekmezi ile Çakşır kökü tozunu karıştırıp yediriyorum eşime O sayıyı arttırdığını düşünüyorum Bir de doktorun verdiği vitamin var onu kullanıyor arı sütü bal polen karışımı bir bal var onu yiyor onun Morfoloji iyi geldiğini okumuştum internette ama ne kadar düzelir düzelmez bilmiyorum sıfır Morfoloji ile de hamile kalanları nadir de olsa forumda okuduğum Senin de yazman çok güzel oldu akışına bıraktım artık yani Elimizden geleni biz yaptık gerisi Allah'ın takdiri kısmet, Allah bağışlasın yavrunu :nazar: :anne:

Tahliliniz iyi gonlunuzu ferah tutun🎈saglicakla gelsin bebeginiz su dgerle cocuk olur stres yapmayin ve sukur edin hep
Allah'a şükür gelişimi olduğu için Yatıp kalkıp şükrediyorum dua ediyorum çünkü sayısı çok güzel arttı ameliyattan ve kullandığı yediği vitaminlerden Sonra yavaş yavaş olacak umudum var. Biz elimizden geleni yapıyoruz duamızı ediyoruz gerisi Allah'ın takdiri İçimi ferah tutuyorum artık zamanla öğreniyor insan sanırım ☺ Güzel dilekleriniz için çok teşekkür :KK68:

Canım benim çok teşekkür ederim Çok güzel şeyler söylemişsin bu yazdıklarım bana gerçekten Umut oldu Biz de şu an tek sıkıntım Morfoloji dediğin gibi strese girmemeye çalışıyorum Eşimi de strese sokma Maya çalışıyorum Şu an küre olarak Keçiboynuzu pekmezi ile Çakşır kökü tozunu karıştırıp yediriyorum eşime O sayıyı arttırdığını düşünüyorum Bir de doktorun verdiği vitamin var onu kullanıyor arı sütü bal polen karışımı bir bal var onu yiyor onun Morfoloji iyi geldiğini okumuştum internette ama ne kadar düzelir düzelmez bilmiyorum sıfır Morfoloji ile de hamile kalanları nadir de olsa forumda okuduğum Senin de yazman çok güzel oldu akışına bıraktım artık yani Elimizden geleni biz yaptık gerisi Allah'ın takdiri kısmet, Allah bağışlasın yavrunu :nazar: :anne:
Saol canim Allah razi olsun. Zaten sen eşine gerekli herşeyi vermişsin gerisi Allah'a kalmış. Bol dua edin meryem suresi oku streside en aza indirgedinmi bence tutma ihtimali cok yüksek. Rabbim senin gibi isteyen herkesin tez zamanda kucağını doldursun canim ins sevincli haberler alirsin 😊🙏🏻

Saol canim Allah razi olsun. Zaten sen eşine gerekli herşeyi vermişsin gerisi Allah'a kalmış. Bol dua edin meryem suresi oku streside en aza indirgedinmi bence tutma ihtimali cok yüksek. Rabbim senin gibi isteyen herkesin tez zamanda kucağını doldursun canim ins sevincli haberler alirsin 😊🙏🏻
Amiiin isteyen herseye annelik duygusunu yasatsin rabbim evlatlari olanlara allah evlatlarina uzun omur versin hamile olanlara kolay dogumlar eylesin 🙏🏽 bol bol dua ediyorum hem kendim icin hem isteyen herkes icin ve esma hüsna okuyorum birde kuzum icimi ferahlatiyor 🍀

Amiiin isteyen herseye annelik duygusunu yasatsin rabbim evlatlari olanlara allah evlatlarina uzun omur versin hamile olanlara kolay dogumlar eylesin 🙏🏽 bol bol dua ediyorum hem kendim icin hem isteyen herkes icin ve esma hüsna okuyorum birde kuzum icimi ferahlatiyor 🍀
Çok iyi yapıyorsun canım yer gök dua senin başkasına bile ettiğin dua döner dolaşır fazlasıyla seni bulur. İnşallah iyi haberlerini yine burdan yazarsın cok mutlu olurum senin adına 😊

evet ama ameliyat olduysanız düzelir.. 6 ay 1 yıl arasında değişim gösteriyor genellikle.. ama 0 morfoloji ile gebe kalan var.. bence çok takılma.. hızınız iyi... kafaya takmadan değerlendirmeye bak

Eklentiler

• 16056467910587734127893467150943.jpg
    16056467910587734127893467150943.jpg
    101,5 KB · Görüntüleme: 346
Merhaba eşim varikoselden ameliyat oldu bu ameliyattan sonra ki test sonucu esimde ameliyattansonra düşüş olmuş cidden anne olamayacağımı dusunyorum

Benim esimin morfoloji 0di hamile kaldim yani strse girmeyin bence hareketlinizde gayet iyi yinede kürlerle desteklemek isterseniz ben sperm hareket hizi ve sayı icin eşime keçiboynuzu kaynatip icirip yedirmistim, havuc suyu sıkmıştım birde e vitamini kullanmistik. Ins tez zamanda guzel haber alırsınız 🙏🏻

Kızlar benim testimi de yorumlarsanız sevinirim. Varikosel veya hormon testlerinde bişey çıkmadı bir ilaç verdi sadece 3 ay kullanın dedi. Bunun yanında keçiboynuzu kürü uyguluyorum bir aydır.teşekkürler şimdiden yorum yapacak arkadaşlara

Eklentiler

• 8A90054C-CABE-4590-BCFB-0D09749D21BA.jpeg
    8A90054C-CABE-4590-BCFB-0D09749D21BA.jpeg
    131,2 KB · Görüntüleme: 324
  • 6D697AF8-884C-48DA-AD9A-CCFD61DF98F8.jpeg
    6D697AF8-884C-48DA-AD9A-CCFD61DF98F8.jpeg
    89,2 KB · Görüntüleme: 322
Morfoloji icin biraz detox yapın vücut detoksu ayrica sigara asla ve asla kullanmamali kullanıyorsa derhal bırakmalı ic çamaşır pamuk olsun ve antioksidan ağırlıklı takviyeler alir at kuyruğu bitkisi yanilmiyorsam morfolojiye cok iyi geliyor birde solgar e vitamini ile solgar q10 bence iyi gelecektir

Morfoloji icin biraz detox yapın vücut detoksu ayrica sigara asla ve asla kullanmamali kullanıyorsa derhal bırakmalı ic çamaşır pamuk olsun ve antioksidan ağırlıklı takviyeler alir at kuyruğu bitkisi yanilmiyorsam morfolojiye cok iyi geliyor birde solgar e vitamini ile solgar q10 bence iyi gelecektir
Cevabim sizeydi etiketi unuttum kusura bakmayın

İdeali %32 olması istenir fakat tek başına değerlendirmez
Sizin değerleriniz sayınız morfolohiniz hızınızda gayet iyi
Merhaba eşim bugün test verdi ileri hareketi 0 dan 15 çıktı smdi yerinde hareketli 15 ileri hareket 15 canlı sperm düştü 5 milyondu smdi 2 milyona düştü nie dusyo kafayı yicem ileri hareketliliği zar zor arttırdık ama canlı sperm düştü

Benim esimin morfoloji 0di hamile kaldim yani strse girmeyin bence hareketlinizde gayet iyi yinede kürlerle desteklemek isterseniz ben sperm hareket hizi ve sayı icin eşime keçiboynuzu kaynatip icirip yedirmistim, havuc suyu sıkmıştım birde e vitamini kullanmistik. Ins tez zamanda guzel haber alırsınız

X