Varsa bir öneriniz

Oralar bu aralar cok sallaniyor diye gidemem zaten :olamaz:Bir uye yazmisti uyuyamiyorum, sallaniyor gibi hissediyorum diye.
Luks seyleri esim sever, pohpohlanmayi falan tam onlukmus oralar.

Cok Sakinan Göze cöp bararmis

Bence Sen Hic biyere gitmezsin Herseye Bisey buluyosun ucaga da Binme düser, arabaya binme Carpar, gemiye binme batar

Söyle diyeyim Ozaman yanlis arasdirmissin, Fakir ülkelerde illaki fuhus oluyor ama kücük adalara Baktigin zaman Sadece doga harikasi,
Mallorca nin da eksigi yok...
Sanada Tavsiye etmem Thailand i, zaten Iki saat uzaklasmaya korkuyosun...

Detayli arastirmadim, en iyi tatil rotalarini boyle listeliyorlar ya ilk 10 a bakmistim.
Ordaki bilgilerde yaziyordu, Pattaya idi galiba yani ordaki gece hayati ve duzen o sekilde kalmis aklimda. Eksik veya yanlis olabilirim. Zaten daha bakmadim gidemem oraya diye.

Detayli arastirmadim, en iyi tatil rotalarini boyle listeliyorlar ya ilk 10 a bakmistim.
Ordaki bilgilerde yaziyordu, Pattaya idi galiba yani ordaki gece hayati ve duzen o sekilde kalmis aklimda. Eksik veya yanlis olabilirim. Zaten daha bakmadim gidemem oraya diye.

Pattaya Phuket in eylence olan yeri, Ben ama phi phi tarafini kastetmisdim

Cok Sakinan Göze cöp bararmis

Bence Sen Hic biyere gitmezsin Herseye Bisey buluyosun ucaga da Binme düser, arabaya binme Carpar, gemiye binme batar
Ucagin dusmesinden korkmuyorum ki terorlu seylerden korkuyorum. Kafamdaki senaryolari yazmaya korktum suan.
Az once yazmistim guneslenmekten, sahilde uzanmaktan korkmuyorum ama orda ugrayacagim herhangi bir saldiridan endise ediyorum. Bu durumda o eylemi gerceklestirmeden once cok dusunmemi gerektiyor sonunda da cok yorucu oluyor, yildim yeminle.

Aynen yemek de üsterine Yok, zaten yemekleri Iyi olmassa beklenmez hele de saganaki, incirli Rokka li salatasi

aynen yemekler çok güzel ve de umumi wc ler bizden temiz valla, adam girerken gülümseyerek buyur ediyor çıkarken gülümseyerek yolluyor, çok şaşırdımdı ilk gittiğimde:KK70::KK70::KK70:

Ucagin dusmesinden korkmuyorum ki terorlu seylerden korkuyorum. Kafamdaki senaryolari yazmaya korktum suan.
Az once yazmistim guneslenmekten, sahilde uzanmaktan korkmuyorum ama orda ugrayacagim herhangi bir saldiridan endise ediyorum. Bu durumda o eylemi gerceklestirmeden once cok dusunmemi gerektiyor sonunda da cok yorucu oluyor, yildim yeminle.

Alisverise cikiyomusunuz? Mesela avrupa da en yaygin terror arabayla insanlari ezmek... heryerde olabilir
Ne kadar tatli Canin varmis:işsiz:

Alisverise cikiyomusunuz? Mesela avrupa da en yaygin terror arabayla insanlari ezmek... heryerde olabilir
Ne kadar tatli Canin varmis:işsiz:
Cikmiyorum yaklasik 15 gundur hic cikmadim. Can tatligindan ziyade olursun biter gider, aileme bu haberin verilis seklini falan dusunuyorum cok fena. Cesedimin taninmayacak halde olmasi, parca parca olmus olma olasiligindan etkileniyorum.

Bence Sen Bol Bol Solarium a gir tatil i bos ver, isis ve diyer terror üyeleri seni arasdirip aramasinlar:KK17:

Hic girmedim, peynir gibiyim o kadar gunes gormedim ki D vitamini eksikliginden bir de saglik sorunlarim cikti. Solaryum zararli degil mi? Bir de onun yan etkileriyle ugrasmayalim.

Belli cikmadiginiz Sizin bi Professional Yardima ihtiyaciniz var tatil den önce
Sosyal hayata karisma onerisinden baska bir yol sunmadi profesyoneller. Algi dusuklugu yasiyormusum, yanimda konusulani duymama, tepki gostermeme durumlari mevcuttu. O kadar kapali yasiyorum ki.

Sosyal hayata karisma onerisinden baska bir yol sunmadi profesyoneller. Algi dusuklugu yasiyormusum, yanimda konusulani duymama, tepki gostermeme durumlari mevcuttu. O kadar kapali yasiyorum ki.

Siz Iyi bi Doktor Bulun, Gidip görüsün, ve terapi yaptirin Yoksa gidishat iyi deyil agir depresyon a kadar gider, o zaman hastane de Kalmak Zorunda kalirsiniz, ve Panik atak olursunuz, Bence Sizin piskolojik sorunlariniz var

Siz Iyi bi Doktor Bulun, Gidip görüsün, ve terapi yaptirin Yoksa gidishat iyi deyil agir depresyon a kadar gider, o zaman hastane de Kalmak Zorunda kalirsiniz, ve Panik atak olursunuz, Bence Sizin piskolojik sorunlariniz var
En iyisi mi bilmiyorum ama hastalarinca iyi referans verilen bir yere gittim. Uygun gordugu tek sey hic farketmez evden disari cik demek oldu. Kulagim duymuyor diye kulak doktoruna gittim o da birebir ayni seyi soyledi, izole yasiyorsun gencsin boyle olmaz, kulaklarin duyuyor sen reddediyorsun duymayi vs.

Disari cik deniyor ancak ben korkularimi anlatmama ragmen kalp atislarimin hizlanmasi, biri beni arayinca terlemem, vucut isimin yukselmesi vs. kendi kendime cok kaldigim icin diger her seyi yabanci algiliyorum ve dahil etmek istemeyince tepki veriyorum. "Sosyal hayata karis" slogan gibi soyledikleri tek sey. Bu tatilde benim icin bir baslangic olur umuduyla huzurla gecirmek istiyorum.

Ordan mutlu doneyim ki bir baslangic olsun hayatimiza.

Oralar bu aralar cok sallaniyor diye gidemem zaten :olamaz:Bir uye yazmisti uyuyamiyorum, sallaniyor gibi hissediyorum diye.
Luks seyleri esim sever, pohpohlanmayi falan tam onlukmus oralar.
Fazla paniksiniz, evet buralar sallanıyor ama deprem her yerde olabilir, Türkiye'nin her yerinde fay hattı var, hangisinin ne zaman aktif olacağı belli değil, saldırı deseniz plajlar tıklım tıklım henüz bir saldırıya uğramadık:)
Siz önce bu sorununuzu çözmelisiniz, hayatı kendinize zindan ediyorsunuz, saldırı evde de yaşanabilir, banyodayken ayağımız kayıp düşebilir, başımızı çarpıp anında ölebiliriz, birşey olacaksa evde de oluyor.

Tatile gelince tanıdıklarımdan bir kısmı Sakız, Symi ve Mykonos'u beğenmişler ama nerelerde kaldılar bilemiyorum, beğeni de kişiden kişiye değişir, onlar memnun kalmışlardı.
Bir kısım arkadaşlarımda Uzak Doğu ülkelerini övmüşlerdi, yakın olsun derseniz Yunan adaları iyi gibi duruyor veya gidin Cunda adasına, gayet güzel bir yerdir.

X