Vaser bacak liposuction ve bbl ameliyatım

selintc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2023
27
10
30
Sevgili kadınlar merhaba :) yaklaşık 28 gün önce üst bacaklarımdan vaser liposuction oldum. Fakat hala şiş ve ödemli olduğunu düşünmek istiyorum. Ameliyat öncesi görüntüsüyle hiçbir farkı yok. Yani mezura ölçümü aynı hala 60 cm :KK43: Bu durum beni biraz üzüyor:KK43: daha önce bacak liposuction yaptıran arkadaşlarım var mı? Ne kadar zamanda net sonucu görebileceğim? Yardımcı olur musunuz?

Bende aynı durumdan muzdaribim. Bel simidi ve karından oldum o simit hala orda duruyor korse bile varken yine aynı, düz bir bel yok. Operasyon sonrası şiş olmasına rağmen farkı gören bir çok insan varken böyle olması beni endişelendiriyor. Bugün 6. Gün henüz yeni demek istiyorum ama gördüğüm görüntü şişlikten öte bir durum gibi geliyor.

Bende aynı durumdan muzdaribim. Bel simidi ve karından oldum o simit hala orda duruyor korse bile varken yine aynı, düz bir bel yok. Operasyon sonrası şiş olmasına rağmen farkı gören bir çok insan varken böyle olması beni endişelendiriyor. Bugün 6. Gün henüz yeni demek istiyorum ama gördüğüm görüntü şişlikten öte bir durum gibi geliyor.
Merhaba, Sizin çok daha yeni dilay hanım biraz daha inecektir. Ben 178 boyunda 73 kg ile girdiğim ameliyattan 79 kg ile çıktım. 2 hafta sonra 72 kg indim. Ödem inanın çok fazla oluyor ilk 2 hafta en azından ben de öyle oldu. Şu an için sadece bacağım engellebeli gibi daha doğrusu bir tarafı şiş bir tarafı inik gerçek durumunu anlayamadım henüz :KK43: bir de korsem çok bol geliyor. Umarım dilediğimiz gibi olur her şey. Şu an için neden yaptırdım gerek var mıydı demiyor değilim. Keşke tecrübeli arkadaşlarımda bir yorum yapsa

Merhaba, Sizin çok daha yeni dilay hanım biraz daha inecektir. Ben 178 boyunda 73 kg ile girdiğim ameliyattan 79 kg ile çıktım. 2 hafta sonra 72 kg indim. Ödem inanın çok fazla oluyor ilk 2 hafta en azından ben de öyle oldu. Şu an için sadece bacağım engellebeli gibi daha doğrusu bir tarafı şiş bir tarafı inik gerçek durumunu anlayamadım henüz :KK43: bir de korsem çok bol geliyor. Umarım dilediğimiz gibi olur her şey. Şu an için neden yaptırdım gerek var mıydı demiyor değilim. Keşke tecrübeli arkadaşlarımda bir yorum yapsa
merhaba benim yakın bir arkdaşım yaptırdı 2 sene kadar önce.. lipödemim varmış benim,arkadaştanda gazı aldım haftaya ameliyat olacağım bende. arkadaş çok memnun, öncesi sonrası resimlerinide gösterdi inanılmaz fark var. şöyle ki ameliyat öncesi armut tip idi 64 kg ile girdi şimdi 48 kg ve dümdüz orantılı bir vücudu var. şiddetle tavsiye ediyor kendisi...

merhaba benim yakın bir arkdaşım yaptırdı 2 sene kadar önce.. lipödemim varmış benim,arkadaştanda gazı aldım haftaya ameliyat olacağım bende. arkadaş çok memnun, öncesi sonrası resimlerinide gösterdi inanılmaz fark var. şöyle ki ameliyat öncesi armut tip idi 64 kg ile girdi şimdi 48 kg ve dümdüz orantılı bir vücudu var. şiddetle tavsiye ediyor kendisi...
Merhaba, dilerim istediğiniz gibi olur :) ben şu an pek sonucu göremiyorum. Arkadaşınız özel diyette uyguladı sanırım? Rica etsem kendisine sorar mısınız net sonucu ne zaman almış? :)

Benimde aynı durumda 13 gün oödu Vaser Hi-Def Liposuction+bbl yaptırdım hiç bi fark yok 😭

Bana yüzme yap dedi üye oldum biryere daha 12 günlük olduğu için bayramdan sonra başlıcağım yüzmeye ayrıca lenf masajına gidiyorum bakalım inşallh istediğim sonuç olur zamanla

Benimde aynı durumda 13 gün oödu Vaser Hi-Def Liposuction+bbl yaptırdım hiç bi fark yok 😭
Yaptıran kişilerin videosuna baktığımda , incecik olduklarını görüyorum ben 15 20 gün içinde , neden bize 3 ay deniliyor anlamıyorum gerçekten, tabiki ödem şişlik olur ama birazda olsun farkta olur sanırım yeterli yağ alınmadığı için ben bunu anladım 3 ay sonrada yine istediğimiz gibi olmayacak gibi geliyor 🥺

:KK43: dün ben de doktorumla görüştüm 3. Ayda sonucu göreceksiniz dedi. Umarım..
Anlamadığım 2 hafta içersinde farkı gördüğüm kişiler var ince belleri ortaya çıkmış, ben hala katlı duruyorum. Eğer gerçekten 3 ayda istediğimiz gibi olacaksa mucize olur☺️ bence yeterli yağ alınmadı yani incelmeyeceksek tam anlamıyla olmuyorsa neden o kadar para veriyoruz ki biz çekilen acıda cabası umarım söyledikleri gibi olur. Öncesi sonrası resimlerde var hemen ameliyat sonrası çok fark etmiş bizde fark yoksa bende bir problem var demek

İnşallah dilediğimiz gibi olur gerçekten bende yeni diyorum ama incelenleri de görünce ilk zamanlardan şüpheye düşüyor insan benden çünkü 1 kg kadar yağ alındı. Umarım geçer. sizinde inşallah düzelir bir taraf indiyse diğer tarafta inecektir. Her bölgemiz aynı anda iyileşmiyor sonuçta aylar sonra istediğimiz oldu deriz inşallah ☺️

Sevgili kadınlar merhaba :) yaklaşık 28 gün önce üst bacaklarımdan vaser liposuction oldum. Fakat hala şiş ve ödemli olduğunu düşünmek istiyorum. Ameliyat öncesi görüntüsüyle hiçbir farkı yok. Yani mezura ölçümü aynı hala 60 cm :KK43: Bu durum beni biraz üzüyor:KK43: daha önce bacak liposuction yaptıran arkadaşlarım var mı? Ne kadar zamanda net sonucu görebileceğim? Yardımcı olur musunuz?
Araştırmalarıma göre 2-3 ayı buluyormuş liposuction ödemlerinin inmesi oturması ise 6 aymış. Ben de iç bacak karın lipo ve bbl olucam 1 aya ama çok yağım yok az yağla yapmaya çalışacak. Ağrı durumunuz nasıl oldu beni. Refakatçim evde bakanım olmayacak işten 2 hafta izin alıcam sadece. Çok korkuyorum üstesinden gelinir mi? Sizin sonuçlarınız nasıl fotoğraf paylaşabilir misiniz benimle rica etsem?

Ben de bu ameliyatı olucam bbl vaser hi def ameliyat sonrası iyileşme süreciniz nasıl acaba bana bakacak kimse olmayacak işten izin alıcam 2 hafta sadece

İnşallah dilediğimiz gibi olur gerçekten bende yeni diyorum ama incelenleri de görünce ilk zamanlardan şüpheye düşüyor insan benden çünkü 1 kg kadar yağ alındı. Umarım geçer. sizinde inşallah düzelir bir taraf indiyse diğer tarafta inecektir. Her bölgemiz aynı anda iyileşmiyor sonuçta aylar sonra istediğimiz oldu deriz inşallah ☺️
Ben de ona takılıyorum herkes ameliyattan sonra bile sonuç alıyor ben de henüz incelme adına bir sonuç yok. Sadece popom daha şekilli :) umarım istediğimiz oldu deriz❤️

Araştırmalarıma göre 2-3 ayı buluyormuş liposuction ödemlerinin inmesi oturması ise 6 aymış. Ben de iç bacak karın lipo ve bbl olucam 1 aya ama çok yağım yok az yağla yapmaya çalışacak. Ağrı durumunuz nasıl oldu beni. Refakatçim evde bakanım olmayacak işten 2 hafta izin alıcam sadece. Çok korkuyorum üstesinden gelinir mi? Sizin sonuçlarınız nasıl fotoğraf paylaşabilir misiniz benimle rica etsem?
İlk 4 gün ağrı oluyor. Ama ben 3. Gün oğlumu uyutmak için ayağımda sallamaya başladım. Evde birinin size destek olması gerekiyor. Benim çok kan kaybım oldu o sebeple kan takıldı. Halsizlik baş dönmesi yaşadık eve çıktığımda. Herkesin ağrı eşiği bambaşka ama dayanılmayacak bir ağrı değil açıkçası o yüzden korkmayın :) tam 1 ay olmasına rağmen hala ara ara ağrılarım oluyor özellikle akşam üzeri bacaklarım çok sertleşiyor. O uyuşukluk hissi de ağrı yapıyor. 2 hafta sonra rahat işe başlayabilirsiniz. Öncesi sonrası fotoğraf atamıyorum çünkü sonrası yok :) yani şu an farkedilecek bir incelme yok. Umarım hayal ettiğiniz gibi olur❤️

Herkese merhaba, ben de 22 mayıs’ta üst bacak 360 derece ve popodan liposuction olacağım.

Nasılsın gelişmeler var mı ☺️
Dilay Hanım merhaba, yeni gördüm mesajınızı. iyiyim siz nasıl oldunuz? Bir gelişme hala yok hala şişlikler devam ve çok fazla şişiyor hala bacaklarım 1,5 ay olmasına rağmen. Lipo yapılan yerler çukur kaldı. Siz de durumlar nasıl? :)

Ameliyattan cikildiginda cok sis olunuyor ama odemler 2 haftaya gidiyor 2 haftada sonucu gormediyseniz 3 ay falan hikaye bence.Bir de 60 li kilolardan bu ameliyatlari olup oyle 48-50 ye dusmek gibi bir sey yok.He diyet yaparsiniz ok.ama ameliyattan zaten kilonuza gore degisir +5 le cikacaksiniz nerdeyse o odemin inmesi 2 hafta sonrasinda beslenmeye dikkat eder yuruyus yapar yemezseniz bu ameliyati olmadan da kilo verirsiniz onun disinda sadece vucudunuz sekilleniyor.Bu ameliyatlardan cok buyuk beklentiniz olmasin.

X