Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Vazgeçemeyeceğiniz max factor pudra ve fondoten

slm kıslarrrra.s.bende fondöten olarak maxfactor mıracle touch (blushıng beıge 55) kullanıyorum ama pek kapatmıyor alırken çok ii kapatır harika duracak pudraya bile gerek yok dediler ama dedikleri kadarda kapatıcılığı yok:çok üzgünüm:ama ciltteki duruşu güzel ama ben kadife bir görüntü olsun istiyorum onun için bu fondötenın üstüne sürebilecegim yada normalde sürdüğümde bile ciltte güzel duran kapatıcılığı ii olan bır ürün istiyorum acaba bana ne tavsiye edebilirsiniz yardimcı olursanız çok sevinirimm bu arada cildimm ne esmer ne çok beyaz kumralım açık tenliyim ama beyaz tenli değilim

merhaba canım vichy ürünü kullanıyordum ancak üretimden kaldırıldı,, egerk, çok çok iyi bi kapatıcı istiyorsa COVERDERM tek geçerim,, yalnız çok çok az kullan aksi takdir de maske gibi durur.. yara izleri için bire bir:KK54:

KIZLAR yorumlar çok iyiydi ben de birden karar verdim creme puff almaya dün siparişi verdim netten gelsin hemen yazıcam buraya

ben 5 numarasını kullanıorum çok memnumum gerçekten ipeksi bi görünüm sağlıyor. :nazar:

Kızlar bu pudranın beyaz hatta bembeyaz tenliler için olan rengi hangisi? Netten sipariş vercemde... Bir kere 5 numarasını almıştım, güya transparan... Resmen arap bacı oldum kullanınca... Pembelik olmayan bir ton arıyorum ben...

X