Vazgeçemeyeceğiniz max factor pudra ve fondoten

pokahontas

RabbimEYLÜL'ÜM ve NİSAN'IM sana emanet 🙏
Pro Üye
13 Ocak 2009
4.919
398
ARKADAŞLAR BEN YILLARDIR MAX FACTOR UN Lasting Performence fondotenini ve yine MAX FAKTOR UN Creme Puff pudrasını kullanıyorum ve çok ama çok memnununum..

Önce fondoten araksından pudrayı uyguluyorum. cildim okadar ipeksi ve parlak oluyorki
inanamazsınız. Ve süper bi kapatma özelliği var......

Sevgi ile kalın...

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 35022 gün geçti.

raspberry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2007
51
0
32
max factor creme puffu bnde kullandım gerçekten süper bi pudra aynı zamanda kapatıcı özelliği de var ben o yüzden ayrıca fondoten kullanmıyordum.. ama çok kalıcı bi pudra değil gerçi benim cildim yağlı olduğu için bende öyle oluyo da olabilir bilemiorum...

pokahontas

Pro Üye
13 Ocak 2009
4.919
398
max factor creme puffu bnde kullandım gerçekten süper bi pudra aynı zamanda kapatıcı özelliği de var ben o yüzden ayrıca fondoten kullanmıyordum.. ama çok kalıcı bi pudra değil gerçi benim cildim yağlı olduğu için bende öyle oluyo da olabilir bilemiorum...

raspberry evet gercekten süper. ama şöle sölim fondoten kullanıp üzerine sürersen çok daha ii bi sonuç alıosun . gercekten %100 değiştirio cildi ya... kalıcılığıda artıo...
gerçe bende bayağı kalıcı tekte kullansam ama. dediğin gibi belki cilt yapısı ile ilgilidir.

__sariseker__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2008
356
0
max factor creme puff pudrayı bnde kullanıorm gerçktn çok güzel.ama fondoten kullanmıorm çok özel günler dışında gerek duymuorm

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
86.662
41.014
max factor creme puff 81 trully fair kışın, ,55 candle glow yazın ,vazgeçilmezim. fondoten sürmeden kullanıyorum genelde... kapatıcılığı harika. yıllardır,biter ve tekrar alırım bu renkleri...

Son düzenleyen: Moderatör:

ndh1903

evli:)mutlu:)
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
1.991
7
creme puff bir numaralı ürünüm 41 numara :lepi: ama fondoten kullanmam kaşındırıo :bbo:

songa84

BARBİ BEBEK NİŞANLANDI !
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
2.375
1
bende cream puff kullanıyorum ve çok memnunum tek kullanmama rağmen.bundan önce de colour adapt fondoteninden kullandım max factor ün.o da çok güzel kızlar.bu arada fondoten sürüp üzrine pudra sürünce gerçekten cilt çok değişiyor ama ağır olduğu için ben özel günlerde tercih ediyorum fondoten üzeri pudrayı

songa84

BARBİ BEBEK NİŞANLANDI !
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
2.375
1
vayyyy demothycim aynı numarayı kullanıyoruz kaydirigubbakcemile5

pokahontas

Pro Üye
13 Ocak 2009
4.919
398
bende 41 numara kullanıyorum :) üzerine pudra tanımam :)

gurbaa prenses

KK'nın Haylaz Kızı
Pro Üye
23 Temmuz 2007
11.239
206
max factorun pudrasini bilemem zira pudra kullanmıyorum emme lakin fondotenini hiç sevmiyorum
maske goruntusunden kopamıyor, başarisiz :nazar:

Feronia

İyi ki varsın :)
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
6.801
52
Ne fondaten ne de pudra hiçbir şey kullanmam.
Bi kaç kere denediğimde acayip bi ağırlık hissettim yüzümde.
Birde her an yüzüme elimi kolumu silicemde bazı yerlerini çıkarıcakmışım ki geldi sade daha ii geliyor bana.

kelebecik

HERŞEY GÜZEL OLACAK...
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
918
4
Bende Max Factor'un hem fondetenini hemde pudrasını yıllardır kullanıyorum, memnunum daha doğrusu daha iyisini, cildime daha uyumlusunu bulamadım. Bu arada bende 41 numara pudra kullanıyorum, aynı numarayı kullanan çok bayan var demek sositososito