Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Vazgeçemeyeceğiniz max factor pudra ve fondoten

pokahontas

RabbimEYLÜL'ÜM ve NİSAN'IM sana emanet 🙏
Pro Üye
13 Ocak 2009
4.907
400
ARKADAŞLAR BEN YILLARDIR MAX FACTOR UN Lasting Performence fondotenini ve yine MAX FAKTOR UN Creme Puff pudrasını kullanıyorum ve çok ama çok memnununum..

Önce fondoten araksından pudrayı uyguluyorum. cildim okadar ipeksi ve parlak oluyorki
inanamazsınız. Ve süper bi kapatma özelliği var......

Sevgi ile kalın...

Son düzenleme:
max factor creme puffu bnde kullandım gerçekten süper bi pudra aynı zamanda kapatıcı özelliği de var ben o yüzden ayrıca fondoten kullanmıyordum.. ama çok kalıcı bi pudra değil gerçi benim cildim yağlı olduğu için bende öyle oluyo da olabilir bilemiorum...

max factor creme puffu bnde kullandım gerçekten süper bi pudra aynı zamanda kapatıcı özelliği de var ben o yüzden ayrıca fondoten kullanmıyordum.. ama çok kalıcı bi pudra değil gerçi benim cildim yağlı olduğu için bende öyle oluyo da olabilir bilemiorum...

raspberry evet gercekten süper. ama şöle sölim fondoten kullanıp üzerine sürersen çok daha ii bi sonuç alıosun . gercekten %100 değiştirio cildi ya... kalıcılığıda artıo...
gerçe bende bayağı kalıcı tekte kullansam ama. dediğin gibi belki cilt yapısı ile ilgilidir.

max factor creme puff pudrayı bnde kullanıorm gerçktn çok güzel.ama fondoten kullanmıorm çok özel günler dışında gerek duymuorm

max factor creme puff 81 trully fair kışın, ,55 candle glow yazın ,vazgeçilmezim. fondoten sürmeden kullanıyorum genelde... kapatıcılığı harika. yıllardır,biter ve tekrar alırım bu renkleri...

Son düzenleyen: Moderatör:
creme puff bir numaralı ürünüm 41 numara :lepi: ama fondoten kullanmam kaşındırıo :bbo:

bende cream puff kullanıyorum ve çok memnunum tek kullanmama rağmen.bundan önce de colour adapt fondoteninden kullandım max factor ün.o da çok güzel kızlar.bu arada fondoten sürüp üzrine pudra sürünce gerçekten cilt çok değişiyor ama ağır olduğu için ben özel günlerde tercih ediyorum fondoten üzeri pudrayı

vayyyy demothycim aynı numarayı kullanıyoruz kaydirigubbakcemile5

max factorun pudrasini bilemem zira pudra kullanmıyorum emme lakin fondotenini hiç sevmiyorum
maske goruntusunden kopamıyor, başarisiz :nazar:

Ne fondaten ne de pudra hiçbir şey kullanmam.
Bi kaç kere denediğimde acayip bi ağırlık hissettim yüzümde.
Birde her an yüzüme elimi kolumu silicemde bazı yerlerini çıkarıcakmışım ki geldi sade daha ii geliyor bana.

Bende Max Factor'un hem fondetenini hemde pudrasını yıllardır kullanıyorum, memnunum daha doğrusu daha iyisini, cildime daha uyumlusunu bulamadım. Bu arada bende 41 numara pudra kullanıyorum, aynı numarayı kullanan çok bayan var demek sositososito

evet evet medium beige... sen hangisini kullanıyordun ki ? aslında bana
da biraz koyu gelio ama.. en uygun onu buldum

81 trully fair ...benim kullandığım ton bu. açık bir renk....yıllardır bu rengi kullanıyorum....medium beige onun yanında bayağı koyudur...

fisfisfiskızlar foto yükleyebilirmisiniz acaba bu bahsettiginiz sıkılaştırılmış mı?pata krem tarzı bişey mi?toz mu ?

resim131qj6.jpg
[/IMG]
toz pudra değil. sıkıştılmış pudra, diyorlar sanırım ,buna.. renk bundan biraz farklı.. biraz daha pembelik ve ten rengi var.....81 numara..

çok teşekkürler canım bende 81 numaraya bakayım beyaz tenliyim bana olur sanırım

bayanlar....niçin cildinize birsürü zararı olan şeyleri sürmek yerine daha doğal şeyler kullanmıyosunuz ...mineral makyajı iiii bi seçenek olabilir hemde cilde hiç bir zararı yok son kullanma tarihi bile yok zor gelirse yıkamadan yatma özgürlüğü bile var hemde çk güzel .çk kaliteli.cildi kadife gibi yapıyo.çk ünlü yıldızların bile artık bunları kullandığını biliyormuydunuz........bence DENEMEYE DEĞER.sıradan kozmetik ürürnlerin cildinize verdiği zararları birdaha düşünün derim......

X