ve işte sonuç (hymenoplasti)

kadr56

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2010
98
8
arkadaşlaar çok uzun zaman oldu biliyorum ama girecek zamanım yoktu yoksa sizi unutmadım ancak kaynanamla beraber oturduğum için giremiyorum
işte sonucu söyliyeyim evet ilk gecede kan geldi hatta ertesi günde geldi...ancak çok zor oldu fazlasıyla acı çektim çok ağırdı.ama atlattım ...inanın unutmak çok zor hala aklımda yaşadığım herşey bu sürece nasıl geldiğim tabiki bizi anlamayanlar olacak siz onları boşverin gerçek ne biliyomusunuz.gerçek ilk gecede kanın gelmesini merakla ve abırsızlıkla bekleyen kocamın gözlerindeydi evet erkekler böyle malesef dürüst söz değil 1 damla kandı isteği ve fazlasıyla geldi....o yüzden kimin ne dediğine bakmayın bizi anlayamazlar
sorularınız olursa elimden geldikçe girmeye çalışacam
bende merak ediyom sizleri.

kdr cnm ya çok sevindim atlatmana.sonucu bizlerle paylaştıgın içinde ayrıca sağol.

ben pek bişey anlamadım. estetik falan yazıyor başlıkta ama ilk gece falan... biraz açsanız konuyu...

arkadaşlaar çok uzun zaman oldu biliyorum ama girecek zamanım yoktu yoksa sizi unutmadım ancak kaynanamla beraber oturduğum için giremiyorum
işte sonucu söyliyeyim evet ilk gecede kan geldi hatta ertesi günde geldi...ancak çok zor oldu fazlasıyla acı çektim çok ağırdı.ama atlattım ...inanın unutmak çok zor hala aklımda yaşadığım herşey bu sürece nasıl geldiğim tabiki bizi anlamayanlar olacak siz onları boşverin gerçek ne biliyomusunuz.gerçek ilk gecede kanın gelmesini merakla ve abırsızlıkla bekleyen kocamın gözlerindeydi evet erkekler böyle malesef dürüst söz değil 1 damla kandı isteği ve fazlasıyla geldi....o yüzden kimin ne dediğine bakmayın bizi anlayamazlar

canım çoook geçmiş olsun ne güzel ne mutlu bi haber bu. mutlu ol hep kıyamam sana. ben de dün oldum operasyonu.yazdım okumuşsundur belki. yaklaşık 2,5 ay sonra alıcam sonucu.sen düğünden ne kadar önce yaptırmıştın? çok zor oldu çok acı çektim demişsin ama değmiş canım çok sevindim

çok sevindim sorunsuz bi şekilde atlatmana.bundan sonra arkana bakmadan yuvanın mutluluğunun tadını çıkar.darısı bizlerin başına.umarım bizde mutlu haberlerimizi veririz.gerçi ben hala kime yaptıracağıma karar vermedim.bide o gece özel bişey yaptınmı.eğer varsa özeldende msj atabilirsin canım.

çok sevindim sorunsuz bi şekilde atlatmana.bundan sonra arkana bakmadan yuvanın mutluluğunun tadını çıkar.darısı bizlerin başına.umarım bizde mutlu haberlerimizi veririz.gerçi ben hala kime yaptıracağıma karar vermedim.bide o gece özel bişey yaptınmı.eğer varsa özeldende msj atabilirsin canım.

aynen cnm ya bende karar veremedim.en önemliside dr seçimi zaten.

Kader geçmiş olsun gözünüz aydın acaba hangi yöntemle oldunuz? ve kaç lira ödediniz? özel mesaj yazamıyorum
bilgisayarınızdan geçmişi silmeyi unutmayın her ihtimale karşı ayrıca internetten glary diye bir program var onu indirin geçmişi silin ki bir yazı vs kalmasın

Kader geçmiş olsun gözünüz aydın acaba hangi yöntemle oldunuz? ve kaç lira ödediniz? özel mesaj yazamıyorum
bilgisayarınızdan geçmişi silmeyi unutmayın her ihtimale karşı ayrıca internetten glary diye bir program var onu indirin geçmişi silin ki bir yazı vs kalmasın

flep yöntemi ve 1.500 tl.
dediğin proğramı indirdim çok sağol bide burdan üyelik silmek istiyom çünkü birlik oturuyom ve herkes bilgisayarla uğraşıyor oyüzden silmem lazım çok korkuyom nasıl silebilirim bilgisi olan varmı

özel hiç bişey yapmadım bilinen gibi.sen yap gerisini rabbime bırak ve duanı hiç eksik etme allaha sığın ben hala korkuyom biliyomusun.
mesela bunu yaptırdım oldu bitti ama hiç aklımdan çıkmıyor.ya jinekolojik muayenede bir başka doktor örneğin şimdi gitsem anlarmı.hamile kalsam kontrollere gittiğimde anlarlarmı aslında sonrası için ne yapmalıyız bu çok önemli
bilmiyorum diğer yaptırıpta o geceyi atlatan arkadaşlar bunları hiç düşünüyomu ama ben çok düşünüyom bilgisi olan varmı

canım internet versiyonuna bakarmısın son srüm mü gözatme geçmişi olması lazım..yada araçlar seçenekler den olması lazım hangi versiyon olduğunu söylersen ona göre nasıl silinceğini söylim herşey güzel giderken mahvolmasın sonraa :96:

benden kız olduğum halde hiç kan gelmemişti allahtan kocam cahil bir insan değildi.köylerde eşşeğe bindirip geri gönderirlermiş böyle durumlarda...böyle zihniyetin taaaa....:KK47:

canım operasyonu hangi hastanede ve hangi doktora ve ne kadara yaptırdın? bununla ilgili bilgide verebilirmisin... teşekkürler

canım istersen sana yardımcı olabilirim ama buradan bilgi vermem doğru olmaz reklama girer.
şu an ben de özel mesaj yazamıyorum; varsa bir email adresin yazayım oraya sana bilgileri.

allah bir ömür mutlu etsin ben de bir talihsizlik yaşadım ve bir yıl boyunca sırf zarım gitti evleneyim onla diye zorla bir ilişkiyi sürdürdüm. aramız iyiyken 10 gün önce dımdızlak anlam veremediğim şekilde terk edildim hiç bir açıklama yapmadı nedenini bile tam olarak bilmiyorum en son telefon konusmamızda seviyorum diyen adam seni yarı yolda bırakmam diyen adam ben istemeden ne olduğunu dahi anlamadan o "zar"ı aldı benden. Ama ben evlenmek ve anne olmak istyiyorum türk erkeklerinin bu konuya yaklasımı da biliniyor ben de yaptırıcam galiba :KK43:

allah bir ömür mutlu etsin ben de bir talihsizlik yaşadım ve bir yıl boyunca sırf zarım gitti evleneyim onla diye zorla bir ilişkiyi sürdürdüm. aramız iyiyken 10 gün önce dımdızlak anlam veremediğim şekilde terk edildim hiç bir açıklama yapmadı nedenini bile tam olarak bilmiyorum en son telefon konusmamızda seviyorum diyen adam seni yarı yolda bırakmam diyen adam ben istemeden ne olduğunu dahi anlamadan o "zar"ı aldı benden. Ama ben evlenmek ve anne olmak istyiyorum türk erkeklerinin bu konuya yaklasımı da biliniyor ben de yaptırıcam galiba :KK43:
Cnm hıc bısey telafi edilmeyecek kadar zor değil.. sadece kendını üzme rabbim yar ve yardımcın olsun....

Seninle evlenecek kişi sen bakiresin diye evlenecekse hiç evlenmesin daha iyi canım.

Karşındakine daha önce bir ilişki yaşadığını söylemelisin ki o da bilsin. Yalanla yaşamaktansa dürüst kalırım daha iyi.

öyle bir erkeğin herhangi bir çocuğa ebeveyn olmamasını ve kendisi gibi hastalıklı zihniyette çocukları bu dünyaya salmamasını rica edebilir miyim sizden? kendinize bu işkenceyi yapmışsınız, şimdi de kocanızı vazektomiye gönderin bi zahmet.

arkadaşlar erkeklere kızıyorsunuz bu zihniyette diye ama sizde onlarla aynı zihniyettesiniz ki böyle işlere giriyorsunuz...

lütfen bu zihniyete sahip erkeklerle evlenmeyin hatta muattap bile olmayın ya zaten bu kafada olan bir adamla mutlu olunabilir mi ya çok yazık gerçektennnn

X