Veet hassas ciltler için tüy dökücü krem :S

Yusufcuk..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2009
70
1
Ben bikini bölgemde kullandım veetin hassas ciltler için lavanta özlü tüy dökücü kremini, 3 dakikadan sonra yıkayın diyordu ben 10 dakika beklettim ama bi işe yaramadı. Kullanan var mı başka yoksa tek ben de mi oluyor bu benneyaptımki

ben de bi ara kullanmıştım gerçekten tam almıyor uzunlu kısalı kalıyor ve bi daha da tüy dökücü krem almadım jiletle alın daha iyi ikisi de aynı prensiple çalışıyor kıl köklerini de azdırıyor

ben veet-in agdasini hiiiiiiiiiiic begenmemisdim.cok kotu,yapis yapis ayyyy....:sinifsinif: ama tuy dokucu kremleri icin ayni seyleri soleyemicem.cunku herzaman cok memnun kaldim.kremi suyla degil de bi bezle ovarak cikar.

kremi suyla degil de bi bezle ovarak cikar.

ya sıpatulasıyla çıkarmaya çalışıyorum olmuyor. Lapiden diye bi marka kullanmıştım o sesuya göre çok çok daha iyiydi. Ki lapiden sesu kadar ünlü bir marka değil. Kanmayın sakın.

Son düzenleme:
tüy dökücü krem berbat birşey. hiç bir işe de yaramıyor:eek:klava:
jilet daya iyi hakkaten:bbo:

ama soğuk ağda bantları iyi. tabi onun için de tuylerin biraazcık uzun olması gerekiyor :smiley-cool:

Ben bikini bölgemde kullandım veetin hassas ciltler için lavanta özlü tüy dökücü kremini, 3 dakikadan sonra yıkayın diyordu ben 10 dakika beklettim ama bi işe yaramadı. Kullanan var mı başka yoksa tek ben de mi oluyor bu benneyaptımki

cnm bnde kullanıorum gayet memnunum arkadasın dedgi gibi suyla yıkama böle lif gibi bi bezle owarak cıkar. bnce jiletten cok iiyii bnde agda kullanamıyorum bikini bölgeme oyzden tüy dökücü yane:enbuyukkk:

X