Ver Elini Hayat'in muhterem gunlugu :)

öyle olmuyor canim esimde cok iciyor cikolata filanda kizim benim gibi oda seviyor ya sorunn bende iradesizimmmm

anliyorum cnmm. bende de hep aynisi oluyordu. baslayip aksam bozuyordum. ama bu defa o kdr cok istedim ki. o kdr icten dua ettim ki Allaha. saniyorsam o yuzden bu defa bu kdr rahat gecti 3 gun. hic farketmedim bile. bolca dua et cnm. ben de edicem senin icin ve tum kilo vermek isteyenler icin. ama bol su ve bitki cayi bana coook yardimci oluyor

nedense seni kendime çok yakın hissettim
baştaki yazdıklarından olsa gerek
bende sürekli diyete başlayıp akşama deli gibi yiyerek buluyordum kendimi
sürekli yiyordum karnımın acıkmasına gerek kalmıyordu
sonrasında hissettiğim duyguları anlatsam sanırım sayfalar dolar
bende dün de itibaren artık dur dedim bu gidişe
allahın izniyle busefer başarıcam
istersem yapamıyacağım hiçbişey yok dedim ve başladım

burda yazarım sana arada sırada sürekli menü paylaşmak beni sıkıyor açıkçası devam edemiyorum oyüzden
daha önce sayısız kilo verme topiğine yazdım ama hep yarım kaldı
benim ihtiyacım olan güzel ve inançlı yorumlar..:)

bende senınle bırlıkte zayıflamak ıstıyorum ver elını hayat ne zamandır beraber zayıflayabılecegım bırını arıyordum sende kabul edersen bende sana buradan katılmak ıstıyorum kendımı tanıtayım ben 75 kılodaydım en son tartıldıgımda ama bayadır onume ne gelırse yıyorum kendımı hep ya bugun ya yarın baslarım dıyete dıye kandırıyordum sımdı kacım bılmıyorum rahat 80 lerdeyımdır yarın tartılacagım o zaman yazarım cunku artık yeterrrrr dıyorum ve saglıklı beslenmeme kaldıgım yerden devam etmek ıstıyorum hedefım 54 kılo olmak boyum ne yazıkkı kısa 1.57
ama kendıme kucuk hedefler koydum ılk hedefım tekrar 75 olmak
2. hedef bu yaz 73 u gormustum tartıda onu tekrar gormek
3. hedef 69 u uzun zamandır hıç gormedım hatta gordugumu bıle hatırlamıyorum sanırım o kıloyu atlamısım :) onu gormek
4. hedef 65 b kıloyu en son lısedeyken gormustum oyle hatırlıyorum
5. 62
6.59 kı bu kıloya ınersem kurban kesecegım dıye adagım var ıyısallah
7. hedef 54
ıyısallah ınebılırız beraberce yasım 32 bu yuzden metebolızma oncekıne gore yavas ama olsun ben onuda yenebılırım dımı hem yası daha buyuk olup coook guzel kılolar verenlerde var yanı metebolızma bahanem olamaz

spora gelınce ben acayıp spor yapan bırıyımdır yazın gunde 3 saat sıkılmadan yapardım hatta daha fazla aslında bu kadar fazla sporda ıyı degıl vucud alısıyor ama cook sevıyorum spor yapmayı ama artık bu kadar yapamıyorum zaman bulamıyorum cunku
neyse ben yınede en azından haftada 3 gun spor salonuna gıdecegım uyelıgım var cunku dıger gunlerde 1 saat evde kosu bandında yuruyecegım ama bu hafta olmaz cunku kurslarım var aksam saatlerınde eve cok gec gelecegım haftaya sporuda saglıklı beslenmeme ılave ederım

benıde kabul edersen sevınırım sımdılık bu kadar olsun

cankız ve beyaz bulut sızede merhaba demeden gecmeyeyım ıyısallah hepberaber baslar ve sonuclandırırız bu ısı
cıkulataya gelınce benımde en bayıldıgım sey ama bende ınsulın dırencı var ve yedıkce yıyesım gelıyor yanı 1 tane asla yetmıyor baslayınca gerısı gelıyor bugun onu dusundum bana ne kazandırıyor kılodan baska doyurmuyor dahada tatlı ıstegımı tetıklıyor bugun ıtıbarıyle bırakıyorum cıkulatayı sadece haftaya dogum gunum var ve 1 ınce dılım pasta hakkı verdım kendıme 54 olana kadarda bır daha yemeyecegım sızde oyle yapın bence sadece 1 anlık mutlu edıyor ama sonra daha cok uzuyor bızı

Kizlar moralim bozuldu cok ben 10 gunde 62 den 58 inmistim..yeni bi ilac kullaniyorum iki gundur esime dedim kendimi surekli sis gibi hissediyorum tartildim 59 kilo olmusum nasil oldu anlamadim vcudum su mu topluyo yoksa aclik bende kilo mu yapiyo:KK66:)

Kizlar moralim bozuldu cok ben 10 gunde 62 den 58 inmistim..yeni bi ilac kullaniyorum iki gundur esime dedim kendimi surekli sis gibi hissediyorum tartildim 59 kilo olmusum nasil oldu anlamadim vcudum su mu topluyo yoksa aclik bende kilo mu yapiyo:KK66:)

öncelıkle merhaba bence cok ıyı kılo vermıssın 10 gunde 4 kılo buyuk basarı nasıl verdıgını anlatırmısın ne yedın ne yaptın
ne ılacı kullanıyorsun bu arada ıyısallah zayıflama degıldır belkı ılactan belkıde reglı gunun yaklasmıstır bunlardan dolayı vucut su tutmus odem yapmıs olabılır o 1 kıloda ondandır dert etme bence tuzu azalt bendede su an cok odem var ellerım sıs ordan anlıyorum

öncelıkle merhaba bence cok ıyı kılo vermıssın 10 gunde 4 kılo buyuk basarı nasıl verdıgını anlatırmısın ne yedın ne yaptın
ne ılacı kullanıyorsun bu arada ıyısallah zayıflama degıldır belkı ılactan belkıde reglı gunun yaklasmıstır bunlardan dolayı vucut su tutmus odem yapmıs olabılır o 1 kıloda ondandır dert etme bence tuzu azalt bendede su an cok odem var ellerım sıs ordan anlıyorum

Sana da merhaba canim:KK66:sabahlari iki dilim kepek ekmek ve minicik peynir yedim oglen de musli yedim..aksamda cogunlukla yogurt yedim kisacasi acim:KK66:)ben psikolojik tedavi goruyorum bi yildir doktorum bi ilac yazdi yeni onu kullanmaya baslayinca sistim sanki almicam o ilaci gidince doktorumada soylicem..zaten ilaclar acayip istahimi acti..suan canim acayip tatli cekiyo ama dayanmak zorundayim saglimiz icin kilo vermeliyiz en azindan su yeni yila daha bi umutla girmek istiyorum:KK66:

evet o ılacların kılo aldırdıgını duymustum sen yınede doktoruna danısmadan bırakma sonucta saglıgında onemlı canın cok tatlı ısterse soyle yapabılırsın 1 muzu ez bıraz sut bıraz tarcın 2-3 fındık kır ıcıne ye yada sutu ısıtıp tarcın katıp bırazda tatlandırıcı ıle ıcebılırsın ben tarcını hıc sevmıyorum onceden severdım su sıralar sogudum mıdemı bulandırıyor tatlandırıcıda dıyette bır numaralı dostum ıdı ama onuda vudut sekerden ayırt edemeyıp yag depoluyormus bunu duyduktan sonra bıraktım ama ıçen arkadaslar var verebılıyorlar kıloda ama ben ne olur ne olmaz dıye kullanmayacagım artık ama sıcak sut cok ıyı tavsıye ederım 1 -2 kayısıylada deneyebılırsın

Muz falan bu saate yuksek kalori:KK66:)sabaha dayanirim elma yerim..gece yatmadan once sirkeli su icicem..o kadar..sende bence sakin bisey yeme:))

cankız ve beyaz bulut sızede merhaba demeden gecmeyeyım ıyısallah hepberaber baslar ve sonuclandırırız bu ısı
cıkulataya gelınce benımde en bayıldıgım sey ama bende ınsulın dırencı var ve yedıkce yıyesım gelıyor yanı 1 tane asla yetmıyor baslayınca gerısı gelıyor bugun onu dusundum bana ne kazandırıyor kılodan baska doyurmuyor dahada tatlı ıstegımı tetıklıyor bugun ıtıbarıyle bırakıyorum cıkulatayı sadece haftaya dogum gunum var ve 1 ınce dılım pasta hakkı verdım kendıme 54 olana kadarda bır daha yemeyecegım sızde oyle yapın bence sadece 1 anlık mutlu edıyor ama sonra daha cok uzuyor bızı

sanada merhaba hosgeldinnnn

nedense seni kendime çok yakın hissettim
baştaki yazdıklarından olsa gerek
bende sürekli diyete başlayıp akşama deli gibi yiyerek buluyordum kendimi
sürekli yiyordum karnımın acıkmasına gerek kalmıyordu
sonrasında hissettiğim duyguları anlatsam sanırım sayfalar dolar
bende dün de itibaren artık dur dedim bu gidişe
allahın izniyle busefer başarıcam
istersem yapamıyacağım hiçbişey yok dedim ve başladım

burda yazarım sana arada sırada sürekli menü paylaşmak beni sıkıyor açıkçası devam edemiyorum oyüzden
daha önce sayısız kilo verme topiğine yazdım ama hep yarım kaldı
benim ihtiyacım olan güzel ve inançlı yorumlar..:)

Oncelikle hos geldin gunlugume :)
nerdeyse hepimizin problemi ayni : acikmadan yemek. yalnizca acikinca yeseydik kilo almazdik, en azindan bu kdr almazdik. ama onemli olan bunu biliyoruz ve degismek istiyoruz. Bir amerikan atasozunde der ki : Gecmis icin sapkamizi cikaralim, gelecek icin ceketimizi :) biz sapkamizi cikardik, simdi sira cekette :)
anliyorum seni, ben de surekli yazmaktan sIkIlIrdIm, ama simdi buraya yazinca hatalarimi, dogrularimi goruyorum, degerlendirme daha kolay oluyor :)
Allah iradene guc versin cnm, gercekten isteyince yapilmayacak sey yok. Hep birlikte zayiflayacagiz insaallah :112:

kilolu olunaca insan giyinip süslenmek bile istemiyor:KK43:

evet, renk renk, civil civil giysiler varken dolabimizda, onlari bir gun giyecegiz umidiyle sakliyoruz, ama o gun bizim iradesizligimiz sayesinde bir turlu gelmiyor.
yalnis hatirlamiyorsan can dundar soylemis bunu(1-2 kelimesi degisik olabilir belki) hatirladigimi yaziyorum : bir gun kullanicagim diye ozenle sakladiginiz bir sari lira gibidir omrunuz. vakit gelip de sandiktan cikardiginiz da bir bakarsiniz ki tedavulden kalkmis. Biz de zayiflayacagiz diye her gun erteliyoruz, bir de bakacagiz ki yaslanmisizve gecmis gitmis omrumuz. en guzel caglarimiz/
ama simdi o lirayi saklamak degil, harcamak zamani :KK9:

X