Ver Elini Hayat'in muhterem gunlugu :)

bende senınle bırlıkte zayıflamak ıstıyorum ver elını hayat ne zamandır beraber zayıflayabılecegım bırını arıyordum sende kabul edersen bende sana buradan katılmak ıstıyorum kendımı tanıtayım ben 75 kılodaydım en son tartıldıgımda ama bayadır onume ne gelırse yıyorum kendımı hep ya bugun ya yarın baslarım dıyete dıye kandırıyordum sımdı kacım bılmıyorum rahat 80 lerdeyımdır yarın tartılacagım o zaman yazarım cunku artık yeterrrrr dıyorum ve saglıklı beslenmeme kaldıgım yerden devam etmek ıstıyorum hedefım 54 kılo olmak boyum ne yazıkkı kısa 1.57
ama kendıme kucuk hedefler koydum ılk hedefım tekrar 75 olmak
2. hedef bu yaz 73 u gormustum tartıda onu tekrar gormek
3. hedef 69 u uzun zamandır hıç gormedım hatta gordugumu bıle hatırlamıyorum sanırım o kıloyu atlamısım :) onu gormek
4. hedef 65 b kıloyu en son lısedeyken gormustum oyle hatırlıyorum
5. 62
6.59 kı bu kıloya ınersem kurban kesecegım dıye adagım var ıyısallah
7. hedef 54
ıyısallah ınebılırız beraberce yasım 32 bu yuzden metebolızma oncekıne gore yavas ama olsun ben onuda yenebılırım dımı hem yası daha buyuk olup coook guzel kılolar verenlerde var yanı metebolızma bahanem olamaz

spora gelınce ben acayıp spor yapan bırıyımdır yazın gunde 3 saat sıkılmadan yapardım hatta daha fazla aslında bu kadar fazla sporda ıyı degıl vucud alısıyor ama cook sevıyorum spor yapmayı ama artık bu kadar yapamıyorum zaman bulamıyorum cunku
neyse ben yınede en azından haftada 3 gun spor salonuna gıdecegım uyelıgım var cunku dıger gunlerde 1 saat evde kosu bandında yuruyecegım ama bu hafta olmaz cunku kurslarım var aksam saatlerınde eve cok gec gelecegım haftaya sporuda saglıklı beslenmeme ılave ederım

benıde kabul edersen sevınırım sımdılık bu kadar olsun

Merhaba cnm, hos geldin :) Tabiki de, ben sevinirim ne kdr cock kisi olursak, uzerimizden atilan yuk daha da artar :) yarin tartilinca kilonu yazarsin. 32 yasda metabolizma yavas degildir cnm, 40 yasindan sonra hafif hafif dusmeye basliyor. o da her keste farkli tabi. bi akrabamiz vardir kadin 56 yasinda 15 kilo uzeri vermisti yalnizca aerobik sayesinde ,diyet yapmadan.yalnizca tatlilari kesmis.:) dusun yani, 56 yasinda bile o kdr veriliyorsa, biz niye vermeyelim dimi :KK49:
hedeflerimiz de cok yakin zaten, insaallah hep birlikte ulasiriz :)
sporu sevmen ve yapabilemn cok cok iyi. avantajlisin bu konuda. hem kilo vereceksin, hem de sIkIlasacaksin . ben malesef cok spor yapamayacagim, ancak yuruyus ve evde videolardan. ama havalar isininca yuzmeye yazilmayi dusunuyorum ben de:)
insaallah bir gun buraya tartida 5-li rakamlari goren citirlar olarak yazariz. ama tabi ole $ip diye olmuyor. sabir ve azim lazim biraz. Allahin izniyle yavas yavas gidicek bu kilolar :)

Kizlar moralim bozuldu cok ben 10 gunde 62 den 58 inmistim..yeni bi ilac kullaniyorum iki gundur esime dedim kendimi surekli sis gibi hissediyorum tartildim 59 kilo olmusum nasil oldu anlamadim vcudum su mu topluyo yoksa aclik bende kilo mu yapiyo:KK66:)

Evet, vucut su toplamis da olabilir. hele de regl oncesindeysen cok normal. Ama onceki gunlere gore yediklerinin miktarini biraz artirdiysan o da olabilir :)

Merhaba cnm, hos geldin :) Tabiki de, ben sevinirim ne kdr cock kisi olursak, uzerimizden atilan yuk daha da artar :) yarin tartilinca kilonu yazarsin. 32 yasda metabolizma yavas degildir cnm, 40 yasindan sonra hafif hafif dusmeye basliyor. o da her keste farkli tabi. bi akrabamiz vardir kadin 56 yasinda 15 kilo uzeri vermisti yalnizca aerobik sayesinde ,diyet yapmadan.yalnizca tatlilari kesmis.:) dusun yani, 56 yasinda bile o kdr veriliyorsa, biz niye vermeyelim dimi :KK49:
hedeflerimiz de cok yakin zaten, insaallah hep birlikte ulasiriz :)
sporu sevmen ve yapabilemn cok cok iyi. avantajlisin bu konuda. hem kilo vereceksin, hem de sIkIlasacaksin . ben malesef cok spor yapamayacagim, ancak yuruyus ve evde videolardan. ama havalar isininca yuzmeye yazilmayi dusunuyorum ben de:)
insaallah bir gun buraya tartida 5-li rakamlari goren citirlar olarak yazariz. ama tabi ole $ip diye olmuyor. sabir ve azim lazim biraz. Allahin izniyle yavas yavas gidicek bu kilolar :)

ıyısallah canım 5 lı rakamlarıda goruruz bırdahada almayız sabredelım gerektıgınde bırbırımızı durdurup uyaralım

cankız zayıflama hapını hıc tavsıye etmem ben kullandım gogsumde kıtleler cıktı kanser oldum zannettım ya hemen doktora gıttım ve bıraktım hıcbırsey saglıgımızdan kıymetlı degıl beraber saglıklı bır sekılde verebılırız bence

cankız zayıflama hapını hıc tavsıye etmem ben kullandım gogsumde kıtleler cıktı kanser oldum zannettım ya hemen doktora gıttım ve bıraktım hıcbırsey saglıgımızdan kıymetlı degıl beraber saglıklı bır sekılde verebılırız bence

yaa canim bana ne oldu bilmiyorum kendimi icene saldim cok kilo aldimm cok bakimsizlastimmm kendimden nefret ediyorummm

offf haklisinn kafayi yicem yaa

yaa baska sayfalarda var hani ismi yaziyor yanindada o kisinin kilosu mesela her hafta nekadar verdiysek yanina yaziliyor biriniz yspabiliyorsa yapsin bence cok iyi olur nedersinizzz

Sevgili gunlugummmm, en zor 3 gunu atlattim ve cok sukur hic de zorlanmadim, coook isteyince oluyormus demek ki. simdiye kdr yeteri kdr istememisim demek ki. Insaallah hep boyle devam edebilirim. cok uzatmadan gunumu yazayim. ilk 3 gun midemi kucultmek icin sagliksiz beslenmistim, cok az yemistim, bugunden itibaren saglikli beslenmeye basladim, daha da iyi olucak gun gectikce insaallah :)

9 aralik 2012 - 4. gun:

SABAH(09-30) : 1 brdk su
omlet ( 2 yumurta + 3 parca et)
2 catal beyaz peynir, 4-5 parca salatalik, 4-5 parca domates, 3-4 catal marul, bir tutam maydanoz ve dereotu + bir dilim limon
2 yemek kasigi yogurt
yarim dilim cavdar ekmegi
(11-30): 1 brdk sutlu kahve ( sekersiz ictim. cok aciydi ve cok zordu icmek, ama hic bir sey bir kac gun once cektigim pismanliktan, iztiraptan daha aci olamaz :)))
OGLEN(14-00): 1 parca brokoliyi hasladim ( 3-4 dk gibi , vitaminlerini kaybetmesin diye)
Salata= yarim kase yogurt + hasladigim brokoli + 2 parca et + 2-3 dilim salatalik ( tadi muhtesemdi, bundan sonra hep yapicam, hem saglikli, hem de lezetli :))
1-2 catal domates, 1-2 catal marul, 1 tutam dereotu ve maydanoz
(15-30): 1 fncn sutlu kahve ( gene sekersiz, artik cok da kotu gelmiyordu tadi :))
AKSAM(18-30): 1 kupa yesil cay
(20-00): 1 brdk sutlu kahve (sekersizzzz :)))
(22-00): 2 kucuk parca et ( agrikesici almam lazimdi, bos mideye almamak icin kendimi zorlayarak ve hic istemeyerek yedim :))
(23-00): 1 kupa adacayi
yatana kdr da 1 kupa daha bitki cayi icerim . bu kdr :)

GUNUN DEGERLENDIRMESI: ilk 3 gun sagliksiz beslensem de amacima ulasip midemi kucultmeyi basarmisim. bugun hic ama hic zorlanmadim cok sukur. bi de bugun regl oldum. cok iyi oldu bu. biran once bitse de kilocuklari rahat rahat versem. ama valla bravo bana :))) en zor zamanda - reglden 3 gun once bile o kdr ac dayanabildiysem, gercekten bu defa olucak demektir Allahin izniyle :)
2 litre su ictim bugun :KK66:
aksam 18-00da da yuruyus yaptim 30 dk havanin soguk olmasina ragmen :KK52:
bagirsaklarima da 5 uzerinden 1 veriyorum bugun icin.
bugunku hatalarim : bugun hic bir hatam yok cok sukur ( 22-00da yedigim et haricinde- ki onu da gercekten ilac gibi mecburiyetten yedim, adet agrilarim cok siddetli oluyor ilk gun, o yuzden agrikesici almak zorundaydim, bos mideye de almak istemedigim icin eti de ilac gibi yedim valla. hic tat almadan :)))

bugun icin kendime verdigim puan:10 uzerinden 7 :) 3 puani 22-00da yedigim etden dolayi ve bagirsaklarimin iyi calismamasindan dolayi kirdim :)

bugunluk bu kadar :)

Bir de yeni karar aldim. bi kac gun once tarti gunumu 13 aralik demistim ama, karar verdim daha da uzaticam. cunki cok iyi gidiyorum ve 13u tartida kilo vermediyimi gorursem motivasyonum dusucektir, bu benim icin cok tehlikeli. bi hata yapip bozarim diye endise ediyorum acikcasi kilo vermedigimi gorunce. o yuzden basladigim gunden 1 hafta sonra degil de 2 hafta sonra, yani 20 aralikta cikicam tartiya :KK49:

X